Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
958 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
755 views

ROZDZIAŁ 52. TAJEMNICA GÓR BUCEGI. CZĘŚĆ 6. IMPLANTY PÓŁLUDZI (LEKTOR)

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 


ROZDZIAŁ 52. TAJEMNICA GÓR BUCEGI.
CZĘŚĆ 6. IMPLANTY PÓŁLUDZI (LEKTOR)

Rzeczywiście, niemal w tym samym momencie, dwie ludzkie pary wyraziły z mocą swoją wolę. Wolną duchową miłość do Boskich Rodziców i do siebie nawzajem. Dały w ten sposób, znak swojej duchowej gotowości do poczęcia. Ku bezmiernej radości dwojga Boskich Duchów w Niebie, dwa duchy i dwie dusze, otrzymywały tak ważne przyzwolenie niezawodnego poczęcia. Zrodzenia dwojga par duchowych dzieci – wynikające z ich świadomej zgody ciał – przeświadczonych o prawdzie.

Zachwycony tym szybkim postępem wydarzeń Emmanuel, powiedział. Nawet gdybyśmy teraz wszyscy poumierali, to dusza Magdaleny i dusza Martyny – porodzą. Jedynie gdy przed rozwiązaniem, w ciągu dziewięciu miesięcy ciąży, zwątpisz w Boskich Rodziców lub cofniesz wyznane uczucie to dusza, poroni duchowe dzieci.

Nigdy nie zwątpię w Miłość, powiedział Midgard. Choćby wszyscy zwątpili, ja nigdy nie zwątpię.

Nie zarzekajcie się, odpowiedział profesor Emmanuel. Ludzie często są mocni w słowach puszczanych na wiatr. Nie wychodzi im dotrzymywanie danej obietnicy. Po prostu uczyńcie jak mówicie. Nie przechwalajcie się i nie obiecujcie mi na próżno tak jak wkrótce podobnie, uczynią to uczniowie i Piotr, który jest Szatanem. Powie mi tak: Choćby wszyscy zwątpili w Ciebie, ja nigdy nie zwątpię. Choćby mi przyszło umrzeć z Tobą, nie wyprę się Ciebie. Niestety nie jest mi przyjacielem. Przytoczyłem tu jedynie jego przyszłe słowa dla ich podobieństwa jednak wy, jesteście moją przyszłą rodziną. Ludźmi których miłuję. On jest przywódcą agentów.

Dobrze powiedziała Magdalena. Nie będziemy jak ten agent Piotr. Jak ktoś jak on obiecuje. Zaprzysięga się, że coś zrobi, a mówiłeś, że po owocach ich poznamy. Jak ktoś taki w żywe oczy zaprzysięga się na wszystkie świętości, to znaczy, że sam też nie wierzy w to co mówi, bo mówi warunkowo, aby podtrzymać zaufanie. Ten kto jest dla nas słodki jak cukierek. Nie jest szczery. Pracuje aby zdobyć naszą dobrą opinię i zaufanie, ale diabła ma za skórą i zdradzi nas w chwili prawdy. Bynajmniej tak jest w Judei gdzie nikt, nikogo nie kocha tylko prywatne interesy i rodzina. Nawet tak zwany Bóg i jego ludzie, dyscypliną trzymają ich wyznanie.

To prawda powiedziała Marta. Narzucony ludowi „Bóg” i jego wyznawanie – bo tak ktoś zdecydował, jest ciężarem. Żelaznym krzyżem na barkach społeczeństwa. Zapewne można się do niego przyzwyczaić. Przywyknąć a nawet polubić jego dni świąteczne, na zasadzie obiecanych w niebie i oczywiście na ziemi ulg i korzyści. Niewierni mogą być zmuszani przemocą, do jednej wiary. Mogą nie mieć prawa wolnego wyboru, a nawet być, biczowanymi i mordowanymi gdy uczynią nietakt. Zapewne nawet małpy bananami, psy kiełbasą a konie owsem i batem, można wytresować – nagrodą i strachem aby klękały, pościły, i unikały kontaktów z ludźmi. Jednak wiara w „Boga” – reprezentującego siłę, karę, przymus i przemoc. Zawężającego horyzonty człowiekowi, i wstrzymującego jego rozwój, nie jest mądrością.

Jednym słowem Martyno odgadłaś, jakiego rodzaju są wyznawani na Ziemi „Bogowie”. Że istoty nakazujące ludziom nakazy i zakazy, czyli posłuszeństwo wobec swoich przykazań, są nieziemskimi istotami ograniczającymi przy użyciu manipulacji, mocą kary i nagrody, percepcję ludzkiego rozumu. Tacy Bogowie, to kanał.

Emmanuelu, nasz kochany bracie, ponownie spytała Martyna. Kolejny raz okazujesz nam, że znasz przyszłość na teraz i na każdy dzień na dwa tysiące lat w przód.
Powiedz nam dlaczego na dwa a nie na przykład na trzy tysiące lat. Skąd takie ograniczenie. Bardzo mnie to zadziwia, choć i tak nie będę miała jak tego sprawdzić.

Profesor Jeshua odpowiedział tak. Historia lubi się powtarzać. Ta toczy się już po raz ostatni, decydujący o duchowej przyszłości świata, okrągły milionowy raz.
Patrząc na historię wszystkich miliona przypadków, w tym naszej, nie ukończonej jeszcze historii życia cywilizacji i historii – duchowego życia cywilizacji Ziemi. Można dopatrzyć się wielu podobieństw i analogii. Mam możliwości, poznawania historii innych planet i doszukania się – tego momentu w dziejach tych planet.
Narody czarnych kapeluszy, podobne do pokoleń – Jakuba na Ziemi, w ciągu czasu odpowiadającemu dwóm tysiącom ziemskich lat, doprowadzały tam do jednej wspólnej religii, czyli do wyznawania swojego jednego pseudo „Boga”. W ten sposób tworzyli kult Złego. Kult Bafometa, zamykając drogę dla zwycięstwa Ducha.
Bafometem nie są duchy, tylko demoniczne istoty fizyczne, a jedynie ta piękna niebieskiego koloru, patrząc na nią z kosmosu Ziemia – potrafi się jeszcze Miłować.

Bafomet na pokonanych planetach, nie wymaga od ludzi miłości tylko posłuszeństwa i subordynacji. Ludzi nie oddających hołdów Bafometowi, karze się śmiercią.

W takim demonicznym świecie miliona żywych planet, Boskim Rodzicom duchów i dusz nie miłujących, nie ma już, ani na co czekać, ani też nawet czego szukać.

Historie innych planet na to wskazują, że plus minus mały margines tolerancji, za dwa tysiące lat zostanie wprowadzona jedna religia na Ziemi, a populacja która nie przyjmie komputerowych implantów, czyniących z nich istoty człekokształtne do ciała – zostanie prawnie zgładzona, lub osadzona i odcięta od społeczeństwa.

 

 

https://vidmaxviral.com/video/215894-this-may-just-be-the-best-shot-of-a-possible-ufo-to-date

 

 

2.5/5 - (2 votes)
The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw. Pracuję zawodowo, dlatego piszę nieregularnie jak mam czas. Jeżeli widzisz w mojej pracy twórczej, potencjał odkrywania prawdy która nas wyzwoli - wspieraj mnie.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: