IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
722 views

Przywódcy Kościoła wzywają do planów globalistów

„To, co właśnie widzieliśmy w Anglii, to globalistyczny zamach stanu.   Globaliści… wykonali zręczny manewr, dzięki któremu doprowadzili swoje marionetki do władzy, marionetki, które chcą u władzy”.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Oto słowa biskupa Richarda Williamsona podczas kazania wygłoszonego pod koniec października:

Biskup Richard Williamson wypowiada się przeciwko globalizmowi, 30 października 2022 r. (2 min)

Pełne kazanie „Kazanie biskupa Williamsona na uroczystość Chrystusa Króla, 30 października 2022 r. ” można obejrzeć na jego kanale Odysee Truth Unchained TUTAJ . Powyższy klip zaczyna się od sygnatury czasowej 15:18. Biskup Williamson prowadzi również kanał Telegram, który można śledzić TUTAJ .

Nie jest jedynym mężczyzną lub kobietą z sukna, którzy otwarcie mówią o przejęciu przez globalistów. Podczas kazania w połowie sierpnia 2021 r. Biskup Australii Mar Mari Emmanuel wezwał przywódców do zaprzestania zniewalania ludzi i do rezygnacji, jeśli nie są w stanie postąpić właściwie.

„Jeśli jesteś prezydentem, królem, premierem lub przywódcą i widzisz, że nie możesz dokonać zmiany i widzisz, że nie możesz mówić prawdy, to szanuj siebie i zrezygnuj z tego stanowiska. Zrezygnuj” – powiedział bp Emmanuel. Odnosząc się do eksperymentalnych szczepionek „wykonanych ze złymi intencjami”, powiedział: „Niech Bill Gates się nimi zadźga. Niech Rockefellerowie się tym dźgną. Niech Rothschildowie się tym zadźgają. Niech Klaus Schwab się nim zadźga. Niech George Soros się tym zadźga”.

Matka Miriam wezwała także Billa Gatesa i George’a Sorosa.  Matka Miriam od Baranka Bożego jest Amerykanką, która wstąpiła do Kościoła katolickiego w 1995 roku. Prowadzi stronę internetową „ Córki Maryi, Matki Nadziei Izraela ”. Prowadzi również codzienny program w katolickiej stacji radiowej The Station of the Cross Catholic Media Network . Od połowy 2019 roku Matka Miriam publikuje swój program na żywo na swojej stronie na Facebooku , po czym wideo jest publikowane w LifeSite News .

Jak widać na poniższym klipie wideo, podczas audycji radiowej w październiku 2021 r. Matka Miriam powiedziała:

„Myślę, że to, co się dzieje, i to jest moje podsumowanie… to to, że grupa globalistów, wszyscy zaangażowani w ten nowy„ reset ”, globalną gospodarkę, jeden światowy porządek… to, co zebrałem ze wszystkich raportów, to to, że George Soros, Bill Gates, wszyscy zaangażowani w ten „reset”, że tak powiem – a Ojciec Święty jest ich duchowym przywódcą – chcą kontrolować światową populację. Całkowicie mieć nas pod swoją kontrolą.

Używając terminu „Ojciec Święty”, Matka Miriam odnosi się do Papieża .

W tym klipie odnosi się do opublikowanego artykułu dotyczącego wpływu szczepionek na organizm. Nie jest jasne, do którego artykułu się odnosi, ale jest artykuł „Jesteśmy w trakcie poważnej katastrofy biologicznej”: ekspert Covid, dr Peter McCullough , opublikowany przez LifeSite News 6 października 2021 r., który jest istotny.

Matka Miriam na żywo, 7 października 2021 r. (2 min)

Cały program Mother Miriam wyemitowany 7 października 2021 r. można obejrzeć na Rumble TUTAJ lub na Facebooku TUTAJ . Powyższy klip zaczyna się od sygnatury czasowej 4:18.

wątku na Twitterze Martin Place Bets udostępnił 9 klipów wideo z 86-minutowego wywiadu z arcybiskupem Carlo Marią Viganò . W piątym tweecie wątku znajduje się klip, w którym arcybiskup Viganò powiedział:

„Odpowiedzialność za ten kryzys leży właśnie w zdradzie dokonanej przez tych, którzy sprawują władzę. Nie możemy prosić o sprawiedliwość… jeśli sędzia… jest ich wspólnikiem. Nie możemy zwrócić się do polityka… jeśli to oni głosują za [ ] łamaniem [naszych podstawowych wolności] w parlamentach – bo są posłuszni tym, którzy im płacą lub szantażują”.

Arcybiskup Carlo Maria Viganò, 29 września 2022 (2 min)

Klipy w wątku Martina Place Betsa na Twitterze zostały zaczerpnięte z „ The Vigano Tapes: The Complete Interview ” opublikowanego przez Inside the Vatican i Urbi et Orbi Communications 29 września 2021 r. Pełny wywiad z arcybiskupem Viganò można obejrzeć TUTAJ .

5/5 - (2 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: