Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Procesy sądowe przeciwko producentom „szczepionek” Covid-19- REPORTAŻ NIEMIECKIEJ TV

4/4 - (2 votes)

PRZEŁOMOWY REPORTAŻ NIEMIECKIEJ TV – Procesy sądowe przeciwko producentom „szczepionek” Covid-19

Przedstawiamy Państwu PRZEŁOMOWY reportaż telewizji MDR (niemiecki regionalny nadawca publiczny) z dnia 4 października 2022 r.

Już w sierpniu br rozpoczęły się pierwsze procesy sądowe przeciwko producentom „szczepionek” mRNA przeciw Covid-19, które wywołały u poszkodowanych liczne poważne reakcje poszczepienne zagrażające ich życiu. Jednak tzw. rozporządzenie Spahna z maja 2020 roku utrudnia poszkodowanym egzekwowanie prawa do odszkodowania.

Przełomem jest to, że niemiecka telewizja publiczna, która podobnie jak polska, nachalnie promowała i namawiała do „skutecznych i bezpiecznych” nieprzebadanych „szczepionek” mRNA, teraz przerywa zmowę milczenia i ujawnia w przestrzeni publicznej tak niewygodny i dla wielu tragiczny fakt, jakim są liczne, ciężkie powikłania poszczepienne.

Liczymy na to, że również włodarze naszej publicznej telewizii za przykładem niemieckiej, uderzą się w pierś i zaczną informować polską opinię publiczną o faktach naukowych i statystycznych dotyczących ww „szczepionek”.

 

źródło:

– https://www.youtube.com/watch?v=DA9OEgHoc7A

– https://www.ardmediathek.de/video/Y3JpZDovL21kci5kZS9iZWl0cmFnL2Ntcy9hZmNhOGJiMy0zY2E1LTRiNjktYTU1Mi0xN2ZjMDRhNjBmNGE

Data publikacji: 07.10.2022
%d