IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
724 views

Procesy sądowe przeciwko producentom „szczepionek” Covid-19- REPORTAŻ NIEMIECKIEJ TV

PRZEŁOMOWY REPORTAŻ NIEMIECKIEJ TV – Procesy sądowe przeciwko producentom „szczepionek” Covid-19

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przedstawiamy Państwu PRZEŁOMOWY reportaż telewizji MDR (niemiecki regionalny nadawca publiczny) z dnia 4 października 2022 r.

Już w sierpniu br rozpoczęły się pierwsze procesy sądowe przeciwko producentom „szczepionek” mRNA przeciw Covid-19, które wywołały u poszkodowanych liczne poważne reakcje poszczepienne zagrażające ich życiu. Jednak tzw. rozporządzenie Spahna z maja 2020 roku utrudnia poszkodowanym egzekwowanie prawa do odszkodowania.

Przełomem jest to, że niemiecka telewizja publiczna, która podobnie jak polska, nachalnie promowała i namawiała do „skutecznych i bezpiecznych” nieprzebadanych „szczepionek” mRNA, teraz przerywa zmowę milczenia i ujawnia w przestrzeni publicznej tak niewygodny i dla wielu tragiczny fakt, jakim są liczne, ciężkie powikłania poszczepienne.

Liczymy na to, że również włodarze naszej publicznej telewizii za przykładem niemieckiej, uderzą się w pierś i zaczną informować polską opinię publiczną o faktach naukowych i statystycznych dotyczących ww „szczepionek”.

 

źródło:

– https://www.youtube.com/watch?v=DA9OEgHoc7A

– https://www.ardmediathek.de/video/Y3JpZDovL21kci5kZS9iZWl0cmFnL2Ntcy9hZmNhOGJiMy0zY2E1LTRiNjktYTU1Mi0xN2ZjMDRhNjBmNGE

Data publikacji: 07.10.2022
5/5 - (2 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: