Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

PORTAL YouTube KLASYFIKUJE SADYSTYCZNY ANTYSEMITYZM Z BRUTALNYM POBICIEM I PONIZANIEM JAKO TRESCI EROTYCZNE – CZY CENZORZY Y.T TO PATOLOGICZNI ZBOCZEŃCY I DEWIANCI ?

4/4 - (2 votes)

DECYZJA Y.T I KOMUNIKAT O USUNIĘCIU FILMU

TUTAJ FILM USUNIETY Z Y.T ZA W/W NARUSZENIE ………. GDZIE SADYZM I ANTYSEMITYZM UZNANY BYŁ ZA TREŚCI EROTYCZNE

………. CO TO SA TREŚCI EROTYCZNE DEFINICJA : 

ENCYKLOPEDYCZNA

Znaczenia[edytuj | edytuj kod]

Erotyzm[a] jest znacznie szerszym pojęciem niż seks czy seksualność. Obejmuje ich wszelkie wymiary (biologiczny, psychologiczny, społeczny, kulturowy). Dotyczy zainteresowania i odczuwania przyjemności w związku z faktem, że partner(ka) jest postrzegany jako osoba atrakcyjna pod różnymi względami (fizycznie, psychicznie)[3][4].

Według Georges’a Bataille’a erotyzm jest fenomenem kulturowym, jest to aktywność seksualna człowieka przeciwstawiona takiejże aktywności zwierzęcej, tj. seksualność staje się erotyczna o tyle, o ile wykracza poza tę postać seksualności, jaką dzielimy ze zwierzętami[5].

W polskim piśmiennictwie w innym nieco znaczeniu słowa erotyzm używa Wojciech Klimczyk, dla którego są to wszelkie przekazy na temat seksualności, czyli „to, co się o seksualności pisze i mówi, a także jak się ją pokazuje w mediach różnego rodzaju”[6]. Natomiast Jerzy A. Kowalski przyjmuje punkt widzenia G. Battaile’a, pisząc: „erotyczne jest wszystko to, co ze sfery seksualności biologicznej przeniknęło do naszego życia za pośrednictwem szeroko rozumianej kultury”. Nadał on nawet człowiekowi przydomek Homo eroticus, czyli człowiek tworzący erotykę[7].

DEFINICJA EROTYZMU WEDŁUG PORTALU Y.T

Uwaga: 7 września 2022 r. zaktualizowaliśmy nasze zasady dotyczące treści prezentujących nagość i mających charakter seksualny. Pozwoli to nam konsekwentnie egzekwować przestrzeganie wytycznych dla społeczności. Więcej informacji o tych zmianach znajdziesz na naszym forum. W tych zasadach wprowadzono zmiany.
Bezpieczeństwo naszych twórców, widzów i partnerów jest dla nas najważniejsze. Dlatego oczekujemy, że wszyscy użytkownicy będą pomagać nam w dbaniu o bezpieczeństwo tej wyjątkowej i aktywnej społeczności. Niezwykle istotne jest zapoznanie się z wytycznymi dla społeczności oraz zrozumienie tego, jaką rolę odgrywają one we wspólnej odpowiedzialności za bezpieczeństwo w YouTube. Poświęć chwilę, by dokładnie przeczytać poniższe zasady. Możesz też zajrzeć na tę stronę, gdzie znajdziesz kompletną listę naszych wytycznych.

Treści dla dorosłych, które mają wzbudzić satysfakcję seksualną, są niedozwolone w YouTube.Publikowanie pornografii może skutkować usunięciem treści lub zamknięciem kanału.

https://support.google.com/youtube/answer/2802002?hl=pl

OTO ZATEM FILM KTÓRY WPROWADZA PRACOWNIKÓW YouTube w STAN PODNIECENIA SEKSUALNEGO W TRAKCIE OGLADANIA KTÓREGO PRACOWNICE YouTube doświadczaja wielokrotnych orgazmów a pracownicy obfitych i długotrwałych wytrysków …………..

FILM PRZEDSTAWIA SELEKCJĘ LUDZI NA ULICACH KIJOWA W CELU WYŁOWIENIA OSÓB OBRZEZANYCH I NAJPRAWDOPODOBNIEJ PRZEZNACZONYCH DO LIKWIDACJI – TAKI MICRO HOLOKAUST ……….

 

zatem bezspornym faktem jest to że pracownicy portalu YouTube są PATOLOGICZNYMI ZBOCZENCAMI DEWIANTAMI KTÓRZY POWINNI LECZYĆ SIE POD NADZOREM SPECJALISTÓW BYĆ MOZE NAWET SPECJALISTÓW MEDYCYNY W WIĘZIENIU ……… BO KTO MOZE ZARĘCZYĆ ZE TAKIE PRAKTYKI NIE SA STOSOWANE PRZEZ NICH W ŻYCIU REALNYM 

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: