Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
519 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1078 views

Planujesz pobyt w szpitalu ? Nie zapomnij przynieść posiłków ,szpital żebra o jedzenie dla pacjentów !!!

Do sieci opublikowano skan pisma od dyrektora szpitala w Zamościu Adama Fimiarza do wójta gminy Ryszarda Gliwińskiego z prośbą o rozpropagowanie zbiórki warzyw i owoców dla pacjentów. Internauci nie kryją zdziwienia.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pismo jest datowane na 28 października 2022r. Dyrektor Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu Adam Fimiarz zwraca się z prośbą do wójta gminy Zamość (woj. lubelskie) Ryszarda Gliwińskiego o pomoc w rozpropagowaniu zbiórki płodów rolnych „celem wykorzystania ich do przygotowania i urozmaicenia posiłków pacjentom”.

„Dodatkowe wsparcie obniży koszty funkcjonowania szpitala, co w obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej ma wielkie znaczenie” – czytamy w piśmie. Wśród potrzebnych produktów znalazły się: ziemniaki, warzywa korzeniowe, ogórki, pomidory, kalafiory, warzywa kapustne, cebula, pory, warzywa kiszone, owoce – takie jak jabłka i śliwki.

Obraz

Rzecznik urzędu marszałkowskiego: „To powrót do praktyki sprzed lat”

Okazuje się, że szpital faktycznie poszukuje płodów rolnych. Rzecznik prasowy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego zapewnił, że nie ma to nic wspólnego z sytuacją finansową placówki, tylko z brakiem chętnych do wystartowania w przetargach na dostawy żywności dla szpitala. Jego zdaniem, taka akcja „to powrót do praktyki sprzed lat”.

opr :Lege Artis

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: