Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
449 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1036 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
817 views

Planowanie i organizowanie masowej migracji przez ONZ

Planowanie i organizowanie masowej migracji przez ONZ

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Według zeznań afgańskich migrantów przybywających do Gwatemali w drodze do Stanów Zjednoczonych, ONZ i inne agencje pomocowe dostarczają im mapy, informacje, a na pewno pieniądze na nielegalny wjazd do USA przez Nikaraguę, Honduras i ostatecznie Meksyk. Wraz z wieloma programowymi oświadczeniami wysokich przedstawicieli ONZ i UE w ostatnich latach, należy dojść do wniosku, że obecna masowa migracja jest zakrojonym na szeroką skalę i centralnie zorganizowanym przedsięwzięciem mającym na celu kulturową infiltrację państw zachodnich w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Afgańczycy w Gwatemali

Blog naukowyScienceFilesniedawno poczynił fundamentalne rozważania na temat migracji z odległych krajów. Na przykład, jak biedni Afrykanie z Akieni w Gabonie w Afryce Środkowej docierają do Bremy? Przez Saharę do Libii, a stamtąd do Włoch?

„Nie jest tak łatwo, mały cud logistyczny, dostać się z Gabonu do Libii i dalej do Włoch. Kto może Ci pomóc? Kto daje ci, słabo opłacany jak ty, niezbędne pieniądze na podróż? Kto zapewni Ci niezbędne informacje, dostęp do przemytników, materiały i sprzęt na podróż?
Aby dać małe wrażenie: jeśli zdecydujesz się na migrację z Bremy do Pekinu, to jest to około 1000 kilometrów mniej niż z Akieni do Bremy.

Albo jak dostać się z Afganistanu do USA? Najpierw do Ameryki Południowej, Nikaragui, Hondurasu, Wenezueli, Gwatemali, Meksyku do USA? W Gwatemali tworzy się obecnie pociąg tysięcy migrantów, w większości z Wenezueli, którzy chcieli dostać się do Stanów Zjednoczonych.
„Jak to się stało, że tak wielu ludzi z tak dużej odległości spotyka się w tym samym miejscu w Gwatemali? Wcale nie jest to łatwe, bez centralnego biura, które dostarcza odpowiednich informacji, organu, który rozpowszechnia te same informacje za pośrednictwem rozproszonych agentów w różnych miejscach, w tym samym miejscu, z którego można wybrać tę samą drogę do USA.

W jaki sposób obcokrajowcy, którzy również borykają się ze znacznymi problemami językowymi, otrzymują informacje, które pomagają im bezbłędnie pokonać dystans między Gwatemalą a USA? A jak w ogóle dostali się do Gwatemali?
Na niektóre z tych pytań odpowiada artykuł opublikowany właśnie wDaily Caller (DC). Dziennikarze DC przeprowadzili wywiady z afgańskimi migrantami, którzy przybyli do Gwatemali, na temat ich przeszłych i przyszłych podróży, a szczególnie byli zainteresowani tym, kto umożliwił im podróż z Ameryki Południowej do Stanów Zjednoczonych. Dziennikarze piszą:

 „Organizacja Narodów Zjednoczonych i inne agencje pomocowe instruują migrantów z całego świata, jak dostać się do Stanów Zjednoczonych, aby nielegalnie przekroczyć granicę, sześciu migrantów z Afganistanu powiedziało Daily Caller News Foundation po zatrzymaniu w Gwatemali.

Migranci powiedzieli, że przed przybyciem do Gwatemali pracownicy pomocy dostarczyli im mapy pokazujące im drogę do Meksyku, aby mogli dotrzeć do południowej granicy Stanów Zjednoczonych. Mężczyźni byli sześcioma z 16 Afgańczyków w ośrodku detencyjnym dla zagranicznych migrantów w Gwatemali.

„Dali nam kartę”, powiedział jeden z Afgańczyków. Stany Zjednoczone nie istniały. Ale powiedzieli nam, jak przekroczyć te granice” – wyjaśnił jeden z afgańskich migrantów. „Ale powiedzieli nam, jak dostać się do granicy USA” – dodał. […]

Grupa płaciła w każdym kraju po drodze, aby dostać się do następnego północnego miejsca docelowego w drodze do USA.

„Istnieje procedura imigracyjna do Nikaragui, gdzie pobierają opłatę w wysokości 150 USD. Pojechaliśmy i daliśmy 150 dolarów na imigrację i przekroczyliśmy kolejną granicę do Hondurasu. Powiedziano nam, że w Hondurasie również istnieje procedura imigracyjna” – powiedział DCNF pierwszy afgański uchodźca.
„Więc poszliśmy i przekazaliśmy nasze dane biometryczne we wszystkich procedurach, które wykonaliśmy. A potem przenieśliśmy się z powrotem do innego kraju” – dodał.

Przynajmniej część tajemnicy otaczającej Afgańczyków i innych, którzy trafiają do USA z Ameryki Południowej, została rozwiązana, piszeSienceFiles. Pracownicy ONZ i innych agencji pomocowych zajmują się logistyką, dostarczając migrantom informacji potrzebnych do łatwego przejścia przez Nikaraguę, Honduras i wreszcie Meksyk w drodze do Stanów Zjednoczonych. Pytanie, kto zapewnił niezbędne fundusze, prawdopodobnie nie musiałoby już być zadawane oddzielnie.

Nie ma powodu, aby zakładać, że migracja z Afryki działa bez pomocy ONZ i innych organizacji pomocowych. Należy więc stwierdzić, że obecna migracja z Południa na Północ jest przedsięwzięciem na dużą skalę i centralnie zorganizowanym, próbą kulturowej infiltracji państw zachodnich w najprawdziwszym tego słowa znaczeniu.

Fakt, że migracja jest coraz częściej wykorzystywana jako broń do wywierania presji na ludność w krajach zachodnich, jest tajemnicą poliszynela. Ponieważ migranci są coraz częściej sprzedawani jako „uchodźcy klimatyczni”, nie ma potrzeby zadawać sobie pytania, jaki jest program ataku na zachodnią cywilizację.1
Ale jest też inny program.

Dziwne machinacje ONZ w przeszłości

W 2015 r., kiedy w Niemczech nawiedziła wielka fala migrantów, którą obecnie stopniowo przewyższa utrzymująca się niekonstytucyjna polityka partii rządzących, okazało się, że ONZ drastycznie zmniejszyła pomoc dla regionalnych obozów dla uchodźców w strefach wojennych i kryzysowych.

Według Wysokiego Komisarza Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w obozach w Turcji przebywało prawie dwa miliony syryjskich uchodźców, w Jordanii 1,2 miliona, w Jemenie 600 tys., w Iraku 250 tys., a w Egipcie 250 tys. Jednak dostępne środki finansowe spadły o dziesięć procent w porównaniu z 2014 r., racje żywnościowe musiały zostać zmniejszone, a kliniki musiały zostać zamknięte. Tylko w sierpniu 184 kliniki musiały zostać zamknięte z powodu braku funduszy, a trzy miliony Irakijczyków zostało pozbawionych opieki medycznej. Syryjski plan dla uchodźców faktycznie potrzebuje około 1,3 miliarda dolarów, ale otrzymano tylko 35 procent tej sumy.

Szczególnie sytuacja w Libanie i Jordanii jest nie do zniesienia i „napędza nowe fale uchodźców do Europy”. Dotyczy to również somalijskich i sudańskich uchodźców w Kenii.„W połączeniu z niemożnością powrotu do swoich krajów ojczystych, te pogarszające się warunki znacząco przyczyniły się do wzrostu liczby uchodźców zmierzających do UE”.2
Ale dlaczego fundusze ONZ zaczęły wysychać właśnie w tym momencie? Szansa?

Pomoc ze strony organizacji pozarządowych

W dniu 20.9.2015 r. „The Epoch Times” doniósł: „


Czy w przepływie uchodźców jest coś więcej, niż nam się stało lub powiedziano? Czy istnieje interes w nadużywaniu napływu uchodźców jako „broni migracyjnej” w celu destabilizacji UE – a w szczególności Niemiec? Brytyjscy reporterzy na greckiej wyspie Lesbos odkryli teraz kawałek układanki, „podręcznik dla migrantów” zatytułowany „Jak najlepiej dostać się do Europy”. Ten specjalny przewodnik, napisany w języku arabskim, zawiera informacje na temat tras podróży do Europy, praw w krajach UE, wskazówek dotyczących specjalnych systemów socjalnych i sposobów korzystania z nich. Numery telefonów, plany podróży, mapy i porady dotyczące drogi do UE wzbogacają tę broszurę. Jako finansista i wydawca dziennikarze zidentyfikowali organizację „W2EU”, organizację pozarządową (NGO), która należy do sieci Open Society amerykańskiego miliardera George’a Sorosa.
3

Byłoby również całkowicie w intencji Sorosa, aby wędrowcy mieli dostęp do informacji publicznej po drodze, aby być na bieżąco. Zadziwiający fakt, że głównie młodzi migranci z biedą byli wyposażeni w drogie telefony komórkowe, sugeruje, że sieć Sorosa pomogła w zakupie. Jest również nie do pomyślenia, aby niezliczeni biedni migranci mogli pokryć do 10 000 € wysokie koszty przemytu z własnego funduszu lub funduszu klanowego.

Wczesne cele ONZ

a) Słowa specjalnego wysłannika ONZ w Kosowie, Sergio Vieira de Mello, z 1999 r., który był Wysokim Komisarzem ONZ ds. Praw Człowieka od 2002 r. i specjalnym wysłannikiem ONZ w Iraku za wstawiennictwem George’a W. Busha, rzucają światło na cele elit rządzących ONZ, gdzie padł ofiarą zamachu bombowego w powojennym zamieszaniu 19.8.2003 r. 4 sierpnia 1999 roku powiedział w audycji PBS (Public Broadcasting System):
„Powtarzam: niemieszane narody są w rzeczywistości koncepcją nazistowską. To jest dokładnie to, co mocarstwa alianckie walczyły w 2 wojnie światowej. Organizacja Narodów Zjednoczonych została założona, abywalczyć z tą koncepcją, która ma miejsce od dziesięcioleci. Właśnie dlatego NATO walczyło w Kosowie. I dlatego Rada Bezpieczeństwa ONZ zażądała tak silnej obecności wojskowej w Kosowie – aby zapobiec systemowi czystości etnicznej.

Dzisiaj nie chodzi o „czystość etniczną” w kategoriach pochodzenia, ale o zachowanie kulturowej odrębności i tożsamości narodu. Przyjmowanie ludzi innych narodów i ras, jeśli odbywa się z umiarem z prawdziwą integracją, nie stanowi żadnego problemu. Przerażający obraz narodowosocjalistycznego rasizmu jest celowo wykorzystywany do usprawiedliwiania mieszania się narodów.4

b) W dniu 21 marca 2000 r. Organizacja Narodów Zjednoczonych opublikowała opracowanie dotyczące sposobów przeciwdziałania kurczącej się populacji w krajach o szczególnie małej liczbie dzieci i utrzymania ich przetrwania poprzez migrację. W badaniu stwierdzono: „Termin migracja konserwatorska odnosi się do imigracji z zagranicy potrzebnej do zrekompensowania spadku populacji, kurczenia się populacji w wieku produkcyjnym i ogólnego starzenia się populacji”.

Aby utrzymać populację w wieku produkcyjnym (od 15 do 64 lat) na stałym poziomie, w badaniu uznano, że konieczne są następujące roczne dane dotyczące imigracji: 372 000 dla Włoch, 487 000 dla Niemiec i 1 588 000 dla UE jako whole.In celu oceny „potencjalnego wskaźnika wsparcia”, tj.
stosunku liczby osób w wieku produkcyjnym (od 15 do 64 lat) do liczby seniorów (65 lat lub starszych), Potrzeba 2 268 000 imigrantów rocznie dla Włoch, 3 630 000 rocznie dla Niemiec i 13 480 000 rocznie dla całej UE.
W konkluzji stwierdza się między innymi, że przepływy migracyjne, które byłyby konieczne, aby zrekompensować starzenie się społeczeństwa (tj. utrzymać potencjalny wskaźnik wsparcia), są niezwykle duże i we wszystkich przypadkach należałoby osiągnąć znacznie wyższe wskaźniki imigracji niż w przeszłości.

Ale utrzymywanie populacji w stanach na stałym poziomie nie jest wcale konieczne. Zawsze występowały silne wahania. Sprawa służy jedynie jako pretekst do ukrycia przed ludnością prawdziwych celów masowej migracji.

c) Jednym z najbardziej wpływowych światowych strategów w UE i ONZ był Irlandczyk Peter Sutherland (* 25.4.1946; † 7.1.2018). Był komisarzem UE, szefem WTO, przewodniczącym Goldman-Sachs, przewodniczącym Trójstronnej Komisji dla Europy, członkiem Rady Sterującej Bilderberg i specjalnym wysłannikiem ONZ ds. migracji w latach 2006-2017. Pojawiają się połączenia.
Zapytany przez Podkomisję Spraw Wewnętrznych Izby Lordów w czerwcu 2012 r., powiedział między innymi, że starzenie się lub malejąca populacja rodzima w krajach takich jak Niemcy czy południowa UE jest „kluczowym argumentem – i waham się użyć tego słowa, ponieważ było ono przedmiotem ataku – dla rozwoju państw wielokulturowych”.
8Innymi słowy, demografia jest kluczem do tworzenia i inicjowania masowej migracji, w celu rozwiązania homogenicznych narodów i rozwoju państw wielokulturowych.

30 września 2015 r. ks. Sutherland został zaproszony na konferencję na temat „Globalna odpowiedź na kryzys uchodźczy w basenie Morza Śródziemnego” w amerykańskim think tanku „Council on Foreign Relations”. Tam powiedział między innymi:
„Ale tweety (na Twitterze), które otrzymuję, są absolutnie okropne. Ale im są straszniejsze, tym bardziej mi się to podoba, ponieważ każdy idiota, który je czyta lub nie-idiota, który je czyta, który przychodzii mówi mi, że jestem zdeterminowany, aby zniszczyć jednorodność narodów, ma cholerną rację! (»martwa racja«) To jest dokładnie to, co zamierzam zrobić! (Oklaski, śmiech) . Gdybym mógł to zrobić jutro, zniszczyłbym ich, w tym mój własny naród”.

d) Portugalczyk Antonio Guterres, przewodniczący Międzynarodówki Socjalistycznej w latach 1999-2005 i Wysoki Komisarz Narodów Zjednoczonych ds. Uchodźców w latach 2005-2015, już 22.11.2016 r., krótko po wyborze na nowego sekretarza generalnego ONZ, wskazał w Lizbonie, że „migracja nie jest problemem, ale rozwiązaniem”. Narody europejskie nie mają prawa kontrolować swoich granic, zamiast tego muszą przyjąć masy najbiedniejszych ludzi na świecie. Należy uznać, że migracja jest nieunikniona i nie zatrzyma się”. „Musimy przekonać [Europejczyków], że migracja jest nieunikniona i że to społeczeństwa wieloetniczne, które są również wielokulturowe i wieloreligijne, generują bogactwo”. Politycy powinni stawiać te „wartości” wyżej niż wolę większości wyborców.

Globalne porozumienie ONZ w sprawie migracji

W dniu 19.9.2016 r. urzędnicy ONZ pozwolili Zgromadzeniu Ogólnemu zdecydować „Deklaracją Nowojorską” o rozpoczęciu „Globalnego Paktu w sprawie Migracji” między wszystkimi państwami członkowskimi do lata 2018 r., Który ma zagwarantować, że migranci będą mogli imigrować do innych krajów w sposób trwale uporządkowany, że ich prawa zostaną wzmocnione, a kraje docelowe będą zobowiązane do ich przyjęcia bez ograniczeń.5

W odpowiedzi na pytanie rząd niemiecki stwierdził, że Global Compact (traktat globalny) nie jest prawnie wiążący, a zatem nie jest traktatem międzynarodowym. Ale ta konstrukcja prawa anglo-amerykańskiego, która jest tam określana jako „miękkie prawo” (= miękkie, miękkie prawo), ma to wszystko. Odnosi się to do niewiążących, zalecających porozumień, które są jedynie ogólne

Chciałbym zapytać pana komisarza, czy zdaje sobie sprawę z faktu, że Komisja nie przedłożyła jeszcze wniosku dotyczącego dyrektywy w sprawie ochrony środowiska i ochrony środowiska. Poza tym pakt stale mówi „Zobowiązujemy się…” przemówienie.

29.11.2018 Bundestag zatwierdził „diabelski pakt” (M. Klonovsky) głosami CDU i SPD, który został następnie ustalony na początku grudnia 2018 roku na szczycie rządów w Maroku. Od tego czasu rządzący wspólnicy ONZ w Niemczech czują się jeszcze bardziej „legitymizowani” do kontynuowania polityki nieograniczonej masowej imigracji wbrew prawu krajowemu.

—————————–

1sciencefiles.org 23.10.2022
2 Zobacz:Ucieczka z przewodnikiem …
3epochtimes.de 20.9.2015
4 komentarze, także dla pozostałych:Kręgi ONZ, UE i USA …
5 Bliżej: ONZ zawiera globalny pakt …
6 Bliżej: Globalne porozumienie ONZ w sprawie migracji i …

—————————–

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: