pfizer mrna
Posted by Mforum
459 views
Zaczynamy!
Posted by Enigma2021
370 views
Terytorium 404
Posted by Enigma2021
223 views
Rozdzielenie Ludzkości
Posted by Joana100
316 views

Papierosy podrożeją co najmniej o 8,50 zł? Taki projekt ma eurokołchoz

3.7/5 - (3 votes)

Unia Europejska chce walczyć z rakiem płuc i popularnością wyrobów tytoniowych wśród młodzieży. Chce także, aby do 2040 r. Według założenia gestapowców z eurokołchozu wspólnota była wolna od tytoniu. W tym celu planuje podniesienie cen papierosów i e-papierosów. Palacze muszą liczyć się z tym, że ich nałóg stanie się jeszcze bardziej kosztowny.

Obecnie większa część ceny wyrobów tytoniowych to akcyza. W Polsce wyroby tytoniowe należą do jednych z najtańszych w całej wspólnocie, jeśli porównamy cenę paczki papierów w Polsce z ceną w innych krajach eurokołchozu. Zupełnie inaczej wygląda, to jeśli cenę paczki papierosów do przeliczenia uwzględnimy płacę godzinową robotnika w Niemczech i Polsce. Wówczas okaże się, ze w Polsce papierosy podobnie jak benzyna należy do najdroższych w Europie. Niedługo cena papierosów, e-papierosów i wszystkich innych wyrobów tytoniowych może pójść do góry i to znacznie.

Komisja Europejska chce walczyć ze zgubnym nałogiem ponosząc ceny akcyzy. Podatek ma być podniesiony z 1,8 euro (ok. 8,50 zł) do 3,6 euro (ok. 17 zł). Nietrudno sobie policzyć, że w tej sytuacji cena paczki papierosów sięgać będzie w Polsce niemal 25 zł. Obecnie papierosy kosztują 14-15 zł.

To jednak nie wszystko, bo zdrożeć mają też wkłady tytoniowe, a nawet podgrzewacze do tytoniu. Szacuje się, że nowy podatek przyniesie przychody w wysokości 9,3 mld euro. Pomoże też osiągnąć cel UE, jakim jest „pokolenie wolne od tytoniu do 2040 roku”.

Niestety koszty cyrku pandemicznego i utrzymania towarzyszy z krainy „U” i wsparcia finansowego, jakie zostało przez hitlerówkę von der Leyen udzielone na finansowanie terroryzmu Zełenskiego Zełenskiemu ktoś musi pokryć.

https://legaartis.pl/

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: