NIEMCY – ROK 2022 TO ROK REKORDOWYCH ILOŚCI ZGONÓW W CAŁEJ POWOJENNEJ HISTORII STATYSTYK !!

5/5 - (5 votes)

„Died Suddenly” już w kinach: Film o zgonach i nagłych zachorowaniach po szczepionce na Covid. Te liczby przerażają VIDEO

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

OTO TEN FILM W WERSJI JĘZYKOWEJ POLSKIEJ PONIŻEJ – PO WYŻEJ STREAM Z MOIM KOMENTARZEM – BEZ CENZURY 

 

Wiadomości z Niemiec – Rekordowa liczba zgonów w Niemczech – W 2022 roku zmarła wyjątkowo duża liczba osób w porównaniu z poprzednimi latami – wynika z najnowszych danych Federalnego Urzędu Statystycznego. Szczególnie dużo zgonów odnotowano w październiku

Rekordowa liczba zgonów w Niemczech w 2022 r.

Według danych Federalnego Urzędu Statystycznego (Destatis) w październiku 2022 roku w Niemczech zmarło ponad 90 000 osób – o 19% więcej niż wynosi mediana na lata 2018-2021. Październik jest więc jak na razie szczytem tendencji, którą można zaobserwować również w poprzednich miesiącach: wysoka nadumieralność w całym 2022 roku.

Jest to zjawisko, którego nawet eksperci nie są w stanie jasno wyjaśnić – i które otwiera drzwi do spekulacji. Jak informuje dziennik “Tagesschau” poseł z AfD Martin Sichert podniósł kwestię możliwego związku z „masowymi szczepieniami przeciw Covid”. Na różnych kanałach na Telegramie również wskazuje się szczepienia jako przyczynę wzrostu umieralności w Niemczech. Sebastian Klüsener, dyrektor naukowy Federalnego Instytutu Badań nad Populacją (BiB) komentując nowe dane statystyczne powiedział: “W pierwszych latach pandemii mogliśmy być stosunkowo pewni, że to właśnie zakażenia koronawirusem były odpowiedzialne za nadmierną śmiertelność. Był to silny sygnał statystyczny związany z kolejnymi falami pandemii w odniesieniu do śmiertelności. Teraz jest to o wiele trudniejsze”.

Źródło: Tagesschau.de


Oznacza to, że ryzyko wystąpienia poważnych skutków ubocznych po przyjęciu szczepionki nie wynosi 1 na 5000. Jest ono o wiele wyższe. Okazuje się, że w zależności od przyjętej dawki ryzyko skutków ubocznych wzrasta do 1 zgłoszenia na 2500 osób z podstawowym szczepieniem, do 1 na 1667 u osób, które otrzymały dawkę przypominającą i do 1 na 1250 u osób zaszczepionych czterokrotnie.

>>> Skutki uboczne po szczepieniu przeciwko Covid-19 – Na jaw wychodzą poważne choroby

Federalne Ministerstwo Zdrowia skorygowało fałszywy raport po tym, jak zwróciło na to uwagę kilku użytkowników Twittera, pisze Berliner Zeitung.

The following two tabs change content below.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: