UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
780 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
420 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
554 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
312 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
657 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

NIEMCY PRZYMUSOWE KONTROLE I KARY ZA NADMIERNE OGRZEWANIE !!

Rozporządzenia dotyczą oszczędzania energii

Każdy powinien podjąć działania, aby oszczędzać energię – takie jest podstawowe założenie dwóch rozporządzeń dotyczących oszczędzania energii, uchwalonych w sierpniu przez Gabinet Federalny. Pierwsze rozporządzenie weszło w życie na początku września i obejmuje środki krótkoterminowe, takie jak zakaz ogrzewania prywatnych basenów gazem lub prądem Temperatura wody w basenie nie może przekroczyć 29 stopni ! nakładane kary są w przedziale od 100 do 150 euro.!!

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z kolei drugie rozporządzenie o oszczędzaniu energii zawiera środki średnioterminowe i obowiązuje od 1 października 2022 r. Ma ono obowiązywać przez dwa lata i wymaga jeszcze zgody Bundesratu. Jedną z kwestii, która dotyczy wielu osób prywatnych jest obowiązek dokonywania przeglądów instalacji grzewczych.

Źródło: Focus.de,

4.4/5 - (7 votes)

One thought on “NIEMCY PRZYMUSOWE KONTROLE I KARY ZA NADMIERNE OGRZEWANIE !!

  1. Jest jakiś procent oczadziałych ludzi … obecnie trudno powiedzieć przynajmniej mnie jaki jest ten odsetek w naszym społeczeństwie ponieważ postanowiłam zamknąć buzię na kłódkę – niestety jest jakiś gdyż moje milczenie zostało właśnie tym podyktowane … ci ludzie są niereformowalni i co gorsze agresywni, napastliwi i mściwi … trzecia wojna światowa puka do drzwi i jest u progu każdego społeczeństwa … a jak się okazuje teraz wyhodowaliśmy sobie żmiję na własnym ciele i wrogów mamy tuż pod własnym bokiem … głównie wśród tych co mówią po polsku … pozdrawiam.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: