Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
519 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1078 views

Nadciąga totalitaryzm

Już 25 marca 2022 roku w swoim tekście pt. „Doradca wojskowy z USA chce zmienić Polskę w nowy Afganistan” ostrzegałem, że zbliża się w naszym kraju ostateczny upadek jakichkolwiek przejawów ustroju demokratycznego.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Demokracja rzecz jasna w Polsce nie istnieje już od dawna. Jakiś czas temu jeden z aparatczyków obecnie rządzącego układu władzy oznajmił wszem i wobec, że za ich rządów tajnym służbom zostały rozwiązane ręce. Jeżeli więc pamiętamy jak funkcjonariusze agencji bezpieki za rządów PO próbowali wyrwać dziennikarzom laptop z niewygodnymi dla ówczesnego reżimu nagraniami ich spotkań w jednym z lokali gastronomicznych, czy też wbijali o godzinie 6.00 rano do mieszkań opozycyjnych publicystów czy blogerów, i wtedy służby specjalne miały związane ręce, to wyobraźmy sobie jak wyglądają tajne ośródki politycznej opresji za rządów neosanacyjnego PiS-u o równie totalitarnych zapędach co reżim, który wepchnął naród polski w pożogę II wojny światowej w interesie Francji i Wielkiej Brytanii, po czym sam uciekł za granicę zostawiając Polaków za pastwę dwóch totalitaryzmów.

O tym, że żyjemy w bandyckim państwie, które przekracza kolejne granice skundlenia najlepiej przekonać się mógł były ksiądz Jacek Międlar, na którego reżim napuścił swoich pretorian w dniu 11 listopada 2022 roku, aby uniemożliwić mu poprowadzenie patriotycznego marszu we Wrocławiu – mieście, które właściwie już niemal zostało oddane ukraińskim kolonizatorom, których III RP rozlokowuje na terytorium Polski, aby uzależnić nas na kolejne 50 albo 100 lat od jednobiegunowej polityki, której przestrzegania Ci będą pilnować a w razie skrętu narodu polskiego w niewłaściwą stronę, jako beneficjenci rozszerzonego do granic absurdu systemu socjalnego będą kierować na właściwe dla patronów III RP czyli Niemców oraz Amerykanów tory. Oraz oczywiście w celu przekształcenia naszego kraju w nowoczesną plantację bawełny, tj. platformę produkcyjną amerykańskich korporacji.

Ale fakt utrudniania organizacji patriotycznych manifestacji to jeszcze nic w porównaniu z tym co szykowane jest od wielu miesięcy, a właściwie od początku amerykańsko-rosyjskiej wojny, która trwa na terytorium państwa ukraińskiego.

Jak informuje nas serwis InfoSecurity24.pl obecny reżim szykuje rozszerzenie definicji szpiegostwa. Oprócz uznania za szpiegostwo działalności wywiadowczej na rzecz innego kraju, pod 130 artykuł kodeksu karnego podlegać ma także „zespół zachowań podejmowanych na szkodę własnej ojczyzny”. Czym jednak jest działanie na szkodę własnej ojczyzny i kto właściwie będzie decydował co nim jest a co nie jest?

Według innego tekstu w tej materii nowe prawo dotyczące szpiegostwa ma obejmować „czynność lub zespół czynności, podejmowanych w interesie lub na rzecz obcego państwa, wywiadu lub zagranicznego podmiotu, polegających na pozyskiwaniu, przekazywaniu wiadomości, których ujawnienie może naruszyć interes państwa w zakresie ochrony niepodległości, integralności terytorialnej, bezpieczeństwa zewnętrznego lub wewnętrznego, obronności, środowiska naturalnego, dziedzictwa kulturowego, potencjału naukowego lub gospodarczego, lub na prowadzeniu innych działań naruszających interes państwa w tym zakresie”.

Rozumiecie państwo: działalność przeciwko środowisku naturalnemu, rzekomo w interesie obcego państwa, ma być definiowana jako szpiegostwo. Ciekawe czy umożliwianie amerykańskim żołdakom taranowania i zabijania Polaków w trakcie jazdy po polskich drogach w swoim wojskowych maszynach oraz zanieczyszczania środowiska toksycznymi wydzielinami ze swoich dieslowskich silników, palących po kilkadziesiąt litrów oleju napędowego na 100 km, również będzie podlegać definicji szpiegostwa…

Jednak najbardziej złowrogo brzmi końcówka tych wypocin. Otóż fragment „lub na prowadzeniu innych działań naruszających interes państwa w tym zakresie” daje już nieograniczone pole do popisu pisowskim totalitarystom i ich politycznym aliantom do zamykania każdego, kto rzekomo w interesie zagranicznego podmiotu będzie dokonywał jakichś czynności, które w chorych głowach neosanacyjnych zamordystów będą kwalifikować się pod definicję szpiegostwa.

Jak się okazuje reżim nie tylko planuje ostatecznie zastraszyć społeczeństwo aby całkowicie stłumić wolność słowa i sprzeciw wobec samobójczej, antyrosyjskiej polityki, którą prowadzi w interesie anglosaskim właściwie od momentu objęcia władzy w roku 2015. Z tym, że początkowo jeszcze swoje antydemokratyczne zapędy, obliczone na realizację interesów Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii czy też Izraela a więc krajów, których służby specjalne finansowały polityków, którzy od 7 lat dzierżą władzę w Polsce, bardzo umiejętnie maskował.

Kiedy jednak atmosfera m.in. wokół Chin czy też Iranu została przez administrację Donalda Trumpa podgrzana aż do granic wrzenia, można by rzec: wyszło szydło z worka. Od razu poszła blokada korzystnego dla polskiego interesu Nowego Jedwabnego Szlaku oraz zorganizowanie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej antyirańskiej konferencji, za którą zapłacił polski podatnik i podczas której urzędnicy reżimu amerykańskiego pluli Polakom w twarz, gloryfikując komunistycznych zbrodniarzy i przypominając, że Polacy mają wypłacić Żydostwu pieniądze, które im się nie należą.

Po rozszerzeniu agresji rosyjskiej na Ukrainę w lutym 2022 roku reżim pisowski po raz kolejny pokazał swoje prawdziwe oblicze.

Propozycja, aby termin szpiegostwa rozszerzyć do bliżej nie zrozumiałych ram prawnych, które można interpretować wedle własnego uznania jest jednym z ostatnich kroków do ostatecznego skierowania polityki państwa polskiego na tory wojenne. Jest to de facto wprowadzenie ustaw stanu wojennego w okresie kiedy Polska nie prowadzi żadnej wojny i nie powinna być zaangażowana w żadną wojnę, gdyż żaden kraj nie dokonał zbrojnej agresji na terytorium Rzeczpospolitej a jedynym krajem, którego elity od lat wysuwają roszczenia terytorialne wobec Polski, jest państwo Ukraina. Jak się okazuje jednak tajne służby państwa ukraińskiego wkrótce mogą prowadzić razem z reżimem III RP działania przeciwko narodowi polskiemu. A przynajmniej tak wynika z planów wprowadzenia nowego reżimu prawnego przez pisowskich totalitarystów.

Wedle tego samego tekstu InfoSecurity24.pl oprócz zmian w definicji szpiegostwa, rozszerzających to przestępstwo do granic absurdu, oraz zwiększenia kar za jego dokonanie, pisowcy oraz ich przybudówka w postaci Solidarnej Polski planują umożliwić obcym służbom specjalnym, zdefiniowanym przez reżim warszawski za sojusznicze, prowadzenie działań kontrwywiadowczych wspólnie z Polakami.

Biorąc pod uwagę, że Ukraina stała się na wyraźne polecenie Waszyngtonu sojusznikiem Polski, pomimo wrogości wobec naszego kraju tamtejszych elit narodowych oraz wyraźnie sprzecznych interesów gospodarczych czy też bezpieczeństwa, a polskie służby od trzech dekad podlegają służbom amerykańskim, już niedługo na polecenie ambasady przy Alejach Ujazdowskich inwigilować i rozpracowywać polskie patriotyczne i narodowe środowiska, które jak mniemam do samego końca a więc do dnia wejścia Polski do wojny będą działać na rzecz odzyskania przez nasz kraj suwerenności od amerykańsko-syjonistycznego okupanta, mogą oprychy z Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, która to wedle Ukraińców wzorować się ma na ludobójczych, kolaboracyjnych organizacjach takich jak OUN czy UPA.

Niestety, ale naród polski przegrał naszą suwerenność. Od dekad Polacy zamiast walczyć o pełnie niepodległości naszej ojczyzny, dali się uwikłać agenturze rządzącej Polską od 1989 roku w idiotyczne wojny ideologiczne o aborcje, kościół czy też nauczanie religii w szkołach. W czasie kiedy byliśmy obrabiani przez media w kierunku rozbijania monolitu naszego narodu i napuszczani na siebie, aby doprowadzić do maksymalnego zatomizowania społeczeństwa, kolejne rządy oddawały naszą suwerenność kawałek do kawałku.

Najpierw wywiad amerykański przechwycił polskie tajne służby a wywiady pozostałych państw na początku lat 1990. urządziły sobie nad Wisłą „safari” – z tym, że polowanie polegało nie na zabijaniu zwierzyny a na „łowieniu” za pół darmo agentury spośród polskich elit politycznych, biznesowych, medialnych czy też wojskowych o czym w swojej książce pisał jeden z polskich oficerów służb specjalnych.

Następnie oddano naszą suwerenność blokowi militarnemu NATO, do którego dopuszczono nas przede wszystkim aby rozszerzyć rynki zbytu dla amerykańskiego kompleksu militarno-przemysłowego i uczynić nasz kraj sojusznikiem w nadchodzących amerykańskich wojnach z krajami muzułmańskimi, które izraelskie lobby w USA planowało jeszcze w latach 90-tych.

Następnie była Unia Europejska, do której wejście kosztowało nas gigantyczne straty w wyniku dostosowywania naszej gospodarki do zachodnich standardów. Efektem gigantycznego bezrobocia, które te działania wytworzyły, była bezpowrotna utrata co najmniej setek tysięcy jeżeli nie milionów młodych Polaków, którzy musieli w poszukiwaniu funduszy na życie opuścić nasz kraj.

Po Unii Europejskiej przyszedł czas na dokończenie oddawania naszej suwerenności militarnej, podpisując umowę ze Stanami Zjednoczonymi, na mocy której armia USA stworzyła na terytorium Polski eksterytorialne placówki a jej personel został wyłączony spod polskiej jurysdykcji prawnej.

Ostatnim etapem utraty suwerenności jest wprowadzanie w wyraźnym interesie zagranicznym zamordystycznego prawa w celu zakneblowania ust Polakom, którzy będą negować politykę prowadzoną przez reżim III RP wobec państwa rosyjskiego oraz innych wrogich wobec anglosasko-syjonistycznego sojuszu mocarstw, który planuje za wszelką cenę bronić własnej hegemonii światowej, kosztem być może dewastacji w wyniku regionalnych wojen ogromnych fragmentów ziemskiego globu.

Już dzisiaj aparatczycy reżimu kijowskiego wzywają zachód do zbrojnej napaści na państwo irańskie. Za rzekome przekazywanie przez Irańczyków w trakcie wojny z Ukrainą po 24 lutego 2022 roku broni, którą Rosja ma atakować cele na Ukrainie – czemu Irańczycy wyraźnie zaprzeczają.

O ile więc Iran do tej pory był chłopcem do bicia Izraela i syjonistycznego Żydostwa i w połowie bieżącego roku wydawało się nawet, że dojdzie do porozumienia zachodu z krajem Ajatollahów, o tyle napędzanie wrogiej wobec Teheranu narracji w związku z wojną ukraińską może w oczach szerszej niż Żydzi publiki zalegitymizować konieczność prowadzenia przeciwko Iranowi wojny.

Jeżeli płomień wojen, których toczenie jest głównie interesem Waszyngtonu, rozszerzy się na inne regiony to nie wykluczone, że polska armia zostanie wysłana w ramach ekspedycji u boku Waszyngtonu w inne miejsca świata, w których to destabilizacja i dewastacja wojenna leżeć będzie w kluczowym interesie antychińskiej krucjaty. W takim wypadku nie powinno dziwić nowe szpiegowskie ustawodawstwo. Reżim w Waszyngtonie ma w Polsce jednego z ostatnich wiernych sojuszników (nawet Saudowie – lojalni wobec USA przez ostatnie 80 lat – zaczynają iść drogą własnego interesu), który gotów będzie poświęcać własnych obywateli oraz ich zamożność a także własny interes i własne bezpieczeństwo w imię zrobienia dobrze Waszyngtonowi w zamian za poklepanie po plecach i słowa „Gut Dżops Polaks”.

Autorstwo: Terminator 2019
Źródło: WolneMedia.net

WAŻNIEJSZA ŹRÓDŁOGRAFIA

1. https://wolnemedia.net/doradca-wojskowy-z-usa-postuluje-przeksztalcic-polske-w-nowy-afganistan/

2. https://infosecurity24.pl/bezpieczenstwo-wewnetrzne/resort-sprawiedliwosci-chce-karac-za-zdrade-ojczyzny

3. https://polskieradio24.pl/5/1222/Artykul/3058139,Beda-surowsze-kary-za-szpiegostwo-Wiceszef-MS-przepisy-sa-juz-gotowe

4. https://pl.wikipedia.org/wiki/Frank_Bleichman

5. https://youtu.be/j8ScZ8r8EH8

6. https://tvn24.pl/swiat/upa-wzorem-dla-sluzby-bezpieczenstwa-ukrainy-ra529927-3297642

  1. https://www.politico.eu/article/iran-russia-drone-war-ukraine-hossein-amirabdollahian/

  2. Pomfret J., „Pozdrowienia z Warszawy”, Kraków 2022 r.

  3. Pyzia K, „Ile oni wiedzą o tobie. Szpiedzy i podsłuchy w Polsce”, Warszawa 2019 r.

5/5 - (3 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: