Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
462 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1039 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
825 views

Międzynarodowy apel o wstrzymanie 5G

Albert Einstein słynnie stwierdził, że „Bóg nie gra w kości”. Jednak dążąc do transmisji na Ziemi iz kosmosu 5G, światowe rządy lekkomyślnie grają w kości z przyszłością życia na Ziemi.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jeszcze zanim zaproponowano 5G, dziesiątki petycji i apeli międzynarodowych podmiotów, w tym apel z Freiburga podpisany przez ponad 3000 lekarzy, poszukiwania do wstrzymania podwyższenia technologii bezprzewodowej i moratorium na nowe stacje bazowe.

W 2015 roku 215 z 41 krajów przekazało swój alarm Organizacji Narodów Zjednoczonych („ONZ”) i Światowej Organizacji Zdrowia („WHO”). Potwierdzono, że „w wielu opublikowanych publikacjach naukowych wykazano, że pola elektromagnetyczne [EMF] oddziałują na żywy organizm na niższym poziomie niż wpływy międzynarodowego i krajowego współczynnika”.

Obecnie 302 891 sygnatariuszy z 216 krajów i terytori występowaniaówo międzynarodowy apel o pobytnie 5G zarówno na Ziemi, jak iw kosmosie: 

My, podpisani czynników, czynników, organizacji środowiska i obywatele… pilnie szukamy pomocy w wykonaniu sieci bezprzewodowej 5G (piątej generacji), w tym 5G z satelitów kosmicznych…Wdrożenie 5G stanowi eksperyment na ludzkości i środowisku, który jest zdefiniowaną jako podstawa w świetle praw zależny.

MIĘDZYNARODOWY APEL Przystanek 5G na Ziemi iw KosmosieApel, który wystartował w 2018 roku, szukając ONZ, WHO, Unii Europejskiej, Radę Europy i rządy wszystkich narodów:

 • Podjęcie natychmiastowych działań w celu usunięcia skutków 5G na Ziemi iw kosmosie.
 • Postępowanie zgodnie z Konwencją Narodów Zjednoczonych o prawach dziecka i Rady Europy nr 1815 poprzez informowanie o częstotliwości radiowej („RF”).
 • Faworyzowanie i wdrażanie telekomunikacji przewodowej zamiast bezprzewodowej.
 • Zakazać komunikacji bezprzewodowej/telekomunikacyjnej, za pośrednictwem jej organizacji lobbystycznych, wdrażania procedur wykonawczych do podjęcia decyzji zezwalających na podwyższenie poziomu RF.
 • Początkowe tworzenie – bez wpływu przemysłu – międzynarodowych grup standardów, w zasadzie bezstronnych podmiotów zajmujących się polami elektromagnetycznymi i zdrowiem, bez konfliktów interesów, w ustanowieniu nowego międzynarodowego standardu bezpieczeństwa dla RF.
 • Natychmiastowe powołanie – bez wpływu przemysłu – międzynarodowa grupa stanowiąca zagrożenie w polach elektromagnetycznych („EMF”), zdrowie, biologia i fizyce promieniowania w celu opracowania kompleksowych ram kontrolowanych, które zapewniają bezpieczeństwo użytkowania przestrzeni j dla ludzi i środowiska.

Podsumowanie

Firmy telekomunikacyjne na całym świecie, przy wsparciu rządów, są gotowe do wprowadzenia sieci bezprzewodowej piątej generacji (5G). Praktycznie wszystko, co posiadamy i kupujemy, od lodówek i pralek po kartony mleka, szczotki do włosów i pieluchy dla niemowląt, będzie zawierało anteny i mikroczipy i będzie połączone bezprzewodowo z Internetem.

Oprócz milionów nowych stacji bazowych 5G na Ziemi i 20 000 nowych satelitów w kosmosie, według szacunków 200 miliardów obiektów nadawczych będzie częścią Internetu rzeczy („IoT”) do 2020 r., a bilion obiektów za kilka lat później.

Powszechnie nieistotne się, że wprowadzono również bezprecedensową zmianę środowiska w skali globalnej. 5G doprowadził do wzrostu wzrostu nieuniknionego, mimowolnego narażenia na promieniowanie bezprzewodowe. Dzięki powszechnemu wsparciu, dowody na to, że częstotliwość o częstotliwości radiowej (RF) jest szkodliwe dla życia, są już przytłaczające. Te plany 5G grożą poważnymi, nieodwracalnymi skutkami dla ludzi i trwałym przewodem wszystkich ekosystemów Ziemi.

Zgromadzone dowody na obecność chorób i rannych ludzi, eksperymentalne dowody na obecność DNA, komórki i dowody na obecność wielu różnych roślin i zwierząt oraz dowody epidemiologiczne, że główne choroby współczesnej cywilizacji – rak, choroby serca i cukrzyca – są w niektórych przypadkach potwierdzone przez badanie literaturową obejmującą ponad 10 000 recenzowanych badań. Natychmiastowe działanie w celu ochrony ludzkości i środowiska.

Naziemne 5G

W celu wykorzystania małych ilości danych wymaganych przez technologię IoT 5G, po pełnym wdrożeniu, będzie fale milimetrowe, które są słabo przenoszone przez materiał stały. Będzie wymagało od każdego operatora instalacji stacji bazowych co 100 metrów w każdym obszarze miejskim na świecie.

Każda stacja bazowa 5G będzie zawierała setki lub więcej anten, jednocześnie na wszystkich telefonach komórkowych i urządzeniach użytkowników w jej obszarze działania. Przepisy Komisji Federalnej Komisji Łączności („FCC”) pozwalają, aby efektywna moc promieniowana związku stacji bazowej 5G była dziesiątki, a nawet setki razy większe niż poziomy współczynnika dla obecnych stacji bazowych.

Kosmiczne 5G

Co najmniej pięć firm proponuje 5G z kosmosu z większymi 20 000 satelitów na stworzenie i stworzenie orbicie okołoziemskiej, które pokryją Ziemię przewodami, skupionymi, sterowalnymi wiązkami.

Energia docierająca do ziemi z satelitów będzie mniejsza niż z anten naziemnych, dociera do napromieniowanie obszarów Ziemi, do których nie docierają inne nadajniki. Satelity umieszczone w ziemskiej magnetosferze, która ma wpływ na właściwości elektrycznego promieniowania. Zmiana środowiska elektromagnetycznego Ziemia może być jeszcze bardziej wrażliwa na życie niż promieniowanie z anten naziemnych.

Ziemia, jonosfera i wyodrębnienie związku globalnego obwodu elektrycznego, w którym żyjemy. Powszechnie wiadomo, że rytmy działania – ludzi, ptaków, chomików i pająków – są kontrolowane przez naturalne środowisko elektromagnetyczne Ziemi, a działanie wszystkich organizmów zależy od stabilności tego środowiska, w tym od właściwości elektrycznych promieniowania.

Te elementy naszego środowiska elektromagnetycznego zostały już zmienione przez promieniowanie z linii lotniczych. Ale dziesięć tysięcy tysięcy satelitów bezpośrednio zarówno w jonosferze, jak i magnetosferze, emitujących modulowane sygnały o milionch watów i milionach częstotliwości, prawdopodobnie zmieni nasze środowisko elektromagnetyczne poza naszą zdolnością do wykorzystania.

Szkodliwe skutki o częstotliwości radiowej

Promieniowanie RF ma zarówno natychmiastowe, jak i długotrwałe skutki. Rak i choroby serca na skutki skutków długoterminowych. Zmiany rytmu serca i zmiany w mózgu to przykłady natychmiastowych efektów.

Zespół, który był w tamtym Związku Radzieckim nazywa się falą radiową, a dziś na całym świecie nazywa się nadwrażliwością elektromagnetyczną („EHS”), może mieć postać ostrą lub przewlekłą. Profesor dr Karl Hecht opracował szczegółową analizę tego materiału, skompilowaną na podstawie badania ponad 1500 rosyjskich artykułów naukowych i historii ponad 1000 przepisów prawnych w Niemczech. Obiektywne uwzględnienie zaburzeń snu, nieprawidłowe ciśnienie krwi i tętno, zaburzenia trawienia, wypadanie włosów, szum w uszach i wysypkę skórną. Subiektywne objawy dotyczące zachowania głowy, zmiany, bólu głowy, zmniejszenia pamięci, skuteczności działania, działania, objawów grypopodobnych i bólu serca.

EHS nie powinno już być szkodliwe dla twojego środowiska, ale uraz ten jest szkodliwy dla środowiska, który dotyka coraz większej części wiarygodnej, szacuje się już na 100 milionów ludzi na całym świecie, i który może wkrótce zadziałać dla wszystkich, jeśli to będzie ogólnoświatowe wdrożenie 5G.

Ponad 10 000 recenzowanych badań naukowych dotyczących szkód zdrowotnych RF dla zdrowia ludzkiego. Efekty obejmują:

 • Zmiana rytmu serca
 • Zmieniona ekspresja genów
 • Zmieniony metabolizm
 • Zmieniony rozwój komórek macierzystych
 • Raki
 • Choroba sercowo-naczyniowa
 • Funkcje funkcji poznawczych
 • cząsteczka DNA
 • Wpływ na ogólny stan
 • Zwiększone wolne rodniki
 • Deficyty uczenia się i pamięci
 • Upośledzona funkcja i jakość nasienia
 • Poronienie
 • Uszkodzenie neurologiczne
 • Otyłość i cukrzyca
 • Stres oksydacyjny

Skutki u dzieci objęte autyzmem, zespół nadpobudliwości psychoruchowej z rozdzieleniem uwag („ADHD”) i astmę.

Istnieje wiele dowodów na szkodliwość różnych roślin i dzikich zwierząt oraz zwierząt laboratoryjnych. Odnotowano również negatywne skutki mikrobiologiczne.

Pełny apel „ Międzynarodowy apel o zatrzymanie 5G na Ziemi iw kosmosie ” wraz z linkami do kopii apelu w kilku językach można przeczytać TUTAJ . W menu u góry strony internetowej znajduje się opcja „Podpisz tutaj”, jako osoba prywatna lub jako organizacja.

https://expose–news-com.translate.goog/2022/11/19/an-international-appeal-halt-rollout-of-5g/?_x_tr_sl=en&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=sc

4/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: