Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Michael Jackson został zamordowany za powiedzenie tego samego co Kanye 13 lat temu

4/4 - (2 votes)

Michael Jackson został zamordowany za powiedzenie tego samego co Kanye 13 lat temu

Kanye West nadal odsuwa kurtynę i ujawnia wewnętrzne funkcjonowanie Iluminatów przemysłu rozrywkowego.

Według Kanye, celebryci tacy jak Shaq, Charles Barkley, LeBron James, Jay-Z i Beyonce są niewolnikami przemysłu rozrywkowego pod kontrolą globalistycznej elity.

Celebryci objęci przez elitę są nagradzani sławą, fortuną i niezmierzonym bogactwem, ale te nagrody mają swoją cenę. Ci, którzy się nie podporządkują, zostaną ukarani. Kanye sugeruje, że Michael Jordan, Bill Cosby i Dr. Dre cierpieli z rąk elity, która używa ofiar z ludzi jako części swojej ogromnej matrycy kontroli.

Niepokojące dla Kanye, jego słowa zaczynają odzwierciedlać słowa Michaela Jacksona, Prince’a i Muhammada Alego, z których wszyscy zmarli nagle w bardzo podejrzanych okolicznościach. Ale najpierw rzućmy okiem na twierdzenia Kanye o poświęcaniu ludzi w przemyśle rozrywkowym:

Rewelacje Kanye mogą wydawać się dziwne dla tych, którzy nie zostali wykształceni na temat przemysłu rozrywkowego i jego miejsca w matrycy kontroli. Ale w rzeczywistości rewelacje Kanye opowiadają historię tak starą jak sam czas.

Legenda głosi, że legendarny muzyk bluesowy Robert Johnson, jeden z najpopularniejszych artystów 1930 roku, zabrał swoją gitarę na skrzyżowanie autostrad 49 i 61 w Clarksdale w stanie Missisipi, gdzie sprzedał swoją duszę diabłu w zamian za swoje unikalne muzyczne dary.

Droga Boba Dylana na szczyt przemysłu muzycznego ma szokujące podobieństwa do Roberta Johnsona i diabła. Dylan sprzedał 125 milionów albumów, co czyni go jednym z najbardziej utytułowanych artystów wszechczasów. Nawet teraz, w wieku 80 lat, nadal jest czczony i czczony przez przemysł rozrywkowy. Jaki jest jego sekret?

Podczas gdy Bob Dylan jest nadal silny w wieku 81 lat, supergwiazdy, które odmawiają, słowami Dylana, „dotrzymania końca umowy”, nie prowadzą tak czarującego życia.

Weźmy na przykład księcia Rogersa Nelsona. Prince uczynił dziełem swojego życia zdemaskowanie Nowego Porządku Świata i ostrzeżenie opinii publicznej o jego złym programie.

Słynnie chodził po Grammy z SLAVE na policzku, aby zaprotestować przeciwko warunkom jego kontraktu z Iluminatami przemysłu muzycznego. Dosłownie ostrzegł nas, że wszyscy staniemy się niewolnikami żyjącymi na plantacji niewolników Nowego Porządku Świata.

Głęboko osadzony w utworze albumu Prince’a, wydanym 26 lat temu, tekst niesamowicie przepowiadał przyszłość, która się spełniła. Ponieważ pandemia Covid-19 została rozpętana na niczego nie podejrzewającej opinii publicznej. Odkrycie planów Nowego Porządku Świata dotyczących szczepionek podobnych do mRNA, które zmieniają biologię i działają jako urządzenia śledzące, a także program transhumanizmu elit, było prawie tak, jakby Prince miał poufną wiedzę na temat planów Nowego Porządku Świata dla ludzkości.

Wystąpił nawet w telewizji głównego nurtu i edukował miliony Amerykanów na temat smug chemicznych.

Prince był niebezpiecznym outsiderem, elitarnym buntownikiem, który nie chciał grać w swoją grę. Nietknięty pieniędzmi i sławą, miał 57 lat i był w dobrym zdrowiu fizycznym i psychicznym. Jego tempo pracy i ambicje na przyszłość nie zwolniły, a nawet przyspieszyły.

Wydaje się, że dołączył do ludzi takich jak Muhammad Ali jako ktoś, kto wiedział zbyt wiele i został uciszony przez Iluminatów, kiedy zaczął mówić o ich działaniach i programach, używając swoich wpływów do głoszenia przeciwko ich ostatecznym celom. Wtajemniczeni podejrzewają, że Prince został uciszony przez Nowy Porządek Świata podczas wiosennej ofiary i zabity w dniu urodzin królowej.

Śmierć z powodu grypy lub objawów grypopodobnych jest zwykle eufemizmem dla czegoś znacznie ciemniejszego. W przypadku Prince’a jasne jest, że ten czysty, odważny orędownik prawdy został wyeliminowany przez potężnych.

I nie jest jedyną ikoną, która umiera wkrótce po zdemaskowaniu elity. Według odręcznych notatek Króla Popu, Michael Jackson żył w swoich ostatnich tygodniach w strachu, że Iluminaci przemysłu muzycznego go zabiją.

Intymne notatki są częścią zbioru listów odziedziczonych przez niemieckiego biznesmena Michaela Jacobshagena, który był bliskim przyjacielem Jacksona przez ponad dwadzieścia lat.

Próbują mnie zamordować,” napisałMichael Jackson w notatce zaledwie tydzień przed swoją przedwczesną śmiercią. W innej notatce Jackson stwierdził: „System zamierza mnie zabić dla mojego katalogu„.

W nadchodzącym wywiadzie z Daphne Barak, Michael Jacobshagen opowie jak Michael Jackson zadzwonił do niego z Las Vegas w 2009 roku i ze łzami w oczach poprosił swojego przyjaciela, aby do niego dołączył.

Po locie do Stanów Zjednoczonych Jacobshagen otrzymał nuty. Nie jest jasne, dla kogo były pierwotnie przeznaczone, ale treść notatek jest jasna i wskazują winę za śmierć Michaela Jacksona bezpośrednio na Iluminatów przemysłu muzycznego.

Michael Jackson wiedział, że go ścigają, a jego dni były policzone. Jego wołanie o pomoc zostało zignorowane. Mógł tylko przekazywać wiadomości przyjaciołom w nadziei, że pewnego dnia prawda wyjdzie na jaw.

Podczas gdy oficjalną przyczyną śmierci Michaela Jacksona było przedawkowanie środka uspokajającego propofolu, a jego lekarz Conrad Murray poszedł do więzienia za nieumyślne zabójstwo, rodzina Jacksona twierdzi, że supergwiazda została uciszona i zamordowana przez elitę.

Paris Jackson, córka Michaela, jest najnowszym informatorem, który przekazuje informacje na temat nieczystej gry.

W wywiadzie dla magazynu Rolling Stone, 18-letnia córka Michaela Jacksona twierdziła, że jej ojciec wiedział, że grupa „potężniejsza niż rząd” planowała go zabić – i że ostatecznie został zamordowany w „otoczeniu”.

Rzucał aluzje o ludziach, którzy go ścigali. I powiedział: „Pewnego dnia mnie zabiją” – powiedział Paris.

Paryż wskazuje palcem na Iluminatów, którzy powszechnie uważa się za kontrolujących przemysł muzyczny i większość Hollywood.

To oczywiste. Wszystkie strzałki wskazują na to. Brzmi to jak totalna teoria spiskowa i brzmi jak byki ***, ale wszyscy prawdziwi fani i wszyscy w rodzinie to wiedzą. To była postawa. To był ***„.

Król Popu ujawnił również przemysł rozrywkowy, ujawniając sekrety dotyczące „złej” Sony Music, na krótko przed swoją podejrzaną śmiercią w 2009 roku.

W rzadkim filmie Michael prosi uczestników, aby nie nagrywali go tuż przed rozmową o ówczesnym szefie Sony Music Entertainment, Tommym Mottoli (nazywa go „diabłem”).

Michael mówi, że planował obalić Sony Music i przybliżyć przemysł muzyczny szerszej publiczności – co nasuwa pytanie: kto naprawdę chciał, aby Michael nie żył?

Dla tych, którzy są zainteresowani głębszym nurkowaniem, warto zbadać programowanie monarch, metodę kontroli umysłu używaną przez wiele organizacji do tajnych celów. Monarch jest kontynuacją Projektu MK-ULTRA, programu kontroli umysłu opracowanego przez CIA i przetestowanego na wojsku i cywilach. Metody są sadystyczne (celem jest traumatyzacja ofiary), a oczekiwane rezultaty są przerażające: stworzenie kontrolowanego myślą niewolnika, który może zostać uruchomiony w dowolnym momencie, aby wykonać dowolne działanie wymagane przez przywódcę.

Nakręciliśmy cały film o Harleyu Pasternaku, człowieku, którego Kanye West publicznie oskarżył o próbę wciągnięcia go do instytucji, odurzenia narkotykami, odebrania mu dzieci i zniszczenia życia. Jak się okazuje, ten „osobisty trener” jest związany z operacjami psychologicznymi, kanadyjskim wojskiem i innymi osobliwościami.

Programowanie Monarch jest techniką kontroli umysłu, która zawiera elementy satanistycznego rytualnego nadużycia () i wielorakiego zaburzenia osobowości (MPD). Wykorzystuje połączenie psychologii, neuronauki i rytuałów okultystycznych, aby stworzyć inną osobowość u niewolników, która może być wyzwalana i programowana przez opiekunów.

Celebryci są po prostu niewolnikami elity. Jeśli chcesz zrozumieć czasy, w których żyjemy i rozległy system kontroli umysłu używany przez globalistyczną elitę do zniewolenia ludzkości, ważne jest, aby zrozumieć program kontroli umysłu Monarch i MK-ULTRA.

%d bloggers like this: