Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
443 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1033 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
813 views

LUDOBÓJSTWO W ZWOLNIONYM TEMPO: Nadmierna śmiertelność wzrosła o 40% na całym świecie po wypuszczeniu „szczepionek” na COVID-19

Zdjęcie: LUDOBÓJSTWO W ZWOLNIONYM TEMPO: Nadmierna śmiertelność wzrosła o 40% na całym świecie po wypuszczeniu „szczepionek” na COVID-19

 Matematyk Igor Chudov przeprowadził ocenę dwóch zupełnie różnych zbiorów danych obejmujących dziesiątki, a nawet setki milionów ludzi, z których wywnioskował , że względne ryzyko śmierci osób „zaszczepionych” na koronawirusa z Wuhan (Covid-19) jest o 40 procent wyższy niż u osób nieszczepionych.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na całym świecie, gdzie rozpętano szczepionki Fauci Flu, mówi Chudov, nadmierna śmiertelność przekracza dach. Jest to coś, o czym wielu z nas wiedziało już od jakiegoś czasu, ale zostało to potwierdzone mozaiką danych z tu i tam – nie dość, aby przekonać niektórych, innymi słowy, że masowe wyludnianie faktycznie ma miejsce .

Cóż, Chudov zajął się tym, przeprowadzając szeroko zakrojoną analizę wielu zbiorów danych, aby naukowo udowodnić, że szczepionki covidowe zabijają wiele osób, mimo że są oznaczone jako „lekarstwo” na chińskie zarazki. (Powiązane: Im więcej dźgnięć covidowych otrzyma dana osoba, tym większe są jej szanse na śmierć ).

„Wiele krajów doświadcza nadmiernej śmiertelności” — pisze Czudow. „Istnieją pewne przesłanki, że nadmierna śmiertelność jest związana z programem szczepień Covid… Różne kraje mają bardzo różne STAWKI szczepień Covid wśród swoich populacji – i dostępne są ich statystyki śmiertelności”.

„W Wielkiej Brytanii populacja jest podzielona na kwintyle deprywacji z różnymi poziomami szczepień, ze znaną również nadmierną śmiertelnością… Przeanalizowałem nadmierną śmiertelność według kraju, a także nadmierną śmiertelność w Wielkiej Brytanii według deprywacji kwintylowej”.

 

Operacja Warp Speed ​​doprowadziła do WIĘCEJ nadmiernej śmiertelności, a nie do zmniejszenia

Chudov wskazuje na dwa różne artykuły, jeden, który pokazuje nadmierną śmiertelność w poszczególnych krajach, a drugi, który pokazuje to za pomocą kwintylu deprywacji w Wielkiej Brytanii. O dziwo, analizy obu tych zupełnie różnych zestawów danych dają te same wyniki.

Jeśli jesteś zainteresowany drobniejszymi szczegółami, możesz przyjrzeć się bliżej metodologii matematycznej zastosowanej przez Chudova na jego stronie Substack .

Jedną z rzeczy, które odkrył Chudov, jest „efekt przesunięcia do przodu” w punkcie przecięcia z osią Y na jego wykresie regresji liniowej. Krótko mówiąc, efekt pull-forward pokazuje, że gdyby tak zwane „szczepionki” były naprawdę skuteczne w stłumieniu plandemii , to po ich uwolnieniu wystąpiłby ujemny nadmiar śmiertelności. W rzeczywistości miało miejsce coś dokładnie odwrotnego .

„Smutnym rezultatem pierwszych dwóch lat pandemii Covid jest to, że Covid zabił osoby z„ chorobami współistniejącymi ”, bardzo starych ludzi i tak dalej”, wyjaśnia Chudov. „Gdyby nie doszło do pandemii, śmiertelność byłaby taka sama co roku. Jednak Covid spowodował niefortunną przedwczesną śmierć ludzi, którzy prawdopodobnie umrą w ciągu najbliższych kilku lat”.

„Tak więc, gdyby pandemia ustała, a szczepionki nie wpływały na śmiertelność, można by się spodziewać NEGATYWNEJ nadmiernej śmiertelności – po prostu dlatego, że ludzie, którzy prawdopodobnie umrą w 2022 r., już zmarli w 2020 r. Ujemny punkt przecięcia z osią Y pokazuje ten efekt przyciągania do przodu, omówiony w szczegółowo przez etycznego sceptyka ”.

Choć trzeba przyznać, że jest to „niezwykle spekulatywne”, najnowsza praca Czudowa daje sporo do myślenia – zwłaszcza, że ​​opiera się na dwóch zupełnie różnych i niezwiązanych ze sobą zbiorach danych, które doprowadziły go do dokładnie tych samych wniosków.

Czudow ostrzega, że ​​40-procentowy wzrost śmiertelności nie jest wcale niewielki, odnosząc się do urzędników państwowych i korporacyjnych mediów, które nadal twierdzą, że zgony zaszczepione przez COVID-19 są „rzadkie”.

Należy pamiętać, że w tym kontekście 40-procentowy wzrost śmiertelności oznacza, że ​​osoba „w pełni zaszczepiona” będzie teraz żyła znacznie krócej niż w innym przypadku, gdyby szczepionki covidowe nie zostały wstrzyknięte.

„Na przykład 40-latek miał żyć do około 80 lat” — wyjaśnia Chudov. „Jeśli śmiertelność wzrośnie o 40%, ten sam 40-latek będzie żył tylko do 64 lat. To nie jest dokładne oszacowanie – ma jedynie pokazać, że nadmierna śmiertelność to poważny problem”.

 

Źródła tego artykułu obejmują:

IgorChudov.substack.com

NaturalNews.com

TheEthicalSceptic.com

 

Natural News )
Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: