Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
445 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1034 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
814 views

Koniec kariery Bąkiewicza ? Narodowcy walczą na „noże” ,Robert Winnicki wyraża jasną deklarację !!!

Koniec kariery? Starcie u narodowców. Padają oskarżenia po marszu

Robert Bąkiewicz nie będzie już współorganizatorem Marszu Niepodległości – wynika ze słów Roberta Winnickiego z Konfederacji – Na początku roku są wybory w stowarzyszeniu Marsz Niepodległości – powiedział Winnicki, dodając, że Bąkiewicz przegra to głosowanie, a tym samym walkę o wpływy w organizacji.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Winnicki był pytany w Radiu ZET o zachowanie działaczy Ruchu Narodowego podczas piątkowego Marszu Niepodległości, kiedy wepchnęli się na czoło pochodu, spychając Roberta Bąkiewicza do tyłu.

„Media Narodowe są zarżnięte, Straż Narodowa się rozpierzchła”

– My ten marsz od 13 lat organizujemy. To znaczy organizowaliśmy go siedem czy osiem lat przed tym, kiedy pojawił się Robert Bąkiewicz, więc jak mieliśmy to przejmować? – stwierdził poseł Konfederacji, dopytywany, czy było to symboliczne odbicie organizacji imprezy przez RN.

– Nie trzeba się było przepychać. To było wszystko uzgodnione z dowództwem straży Marszu Niepodległości. Wszystko było zgodnie z planem – dodał Robert Winnicki.

Media Narodowe są zarżnięte przez ostanie lata, Straż Narodowa się rozpierzchła, Roty nie istnieją – powiedział poseł Konfederacji, potwierdzając, że ma na myśli organizacje związane z Bąkiewiczem.

„Ostatni marsz współorganizowany przez Bąkiewicza”

Winnicki w rozmowie z Radiem ZET zapowiedział zmiany w stowarzyszeniu Marsz Niepodległości. – Jest większość w stowarzyszeniu, jest większość w zarządzie. Na początku roku są wybory w stowarzyszeniu. To jest ostatni marsz, który współorganizował Robert Bąkiewicz – wyjaśnił polityk RN.

Zdaniem Roberta Winnickiego, w styczniu Bąkiewicz przegra wybory. To oznacza, że zostanie pozbawiony władzy w taki sam sposób, w jaki przejął przywództwo stowarzyszenia.

Manifestację, która od lat przechodzi ulicami Warszawy w rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, stowarzyszenie Marsz Niepodległości organizuje od 2011 roku.

Źródło: Radio ZET

4.5/5 - (4 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: