Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
485 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1044 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
853 views

„Komisja Europejska zatwierdziła pomoc dla Niemiec 225,6 Mio EURO na wsparcie Gazprom Germania GmbH – w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostaw gazu do niemieckiej gospodarki”

Komisja Europejska zatwierdziła przeznaczenie 225,6 Mio. Euro na nacjonalizację przez Niemcy byłej spółki zależnej Gazprom SEFE, podały media.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Niemcy nacjonalizują dawną filię Gazpromu
vsepodrobnosti.ru

Komisja Europejska podkreśliła, że środek ten jest konieczny dla Niemiec, ponieważ jest właściwy i proporcjonalny do wyeliminowania poważnych naruszeń w gospodarce kraju.

„Komisja Europejska zatwierdziła środek pomocy dla Niemiec w wysokości 225,6 Mio. Euro na wsparcie SEFE Securing Energy for Europe GmbH, dawniej Gazprom Germania GmbH, która jest obecnie pod niemiecką kuratelą Gazprom Export LLC, w celu zapewnienia bezpieczeństwa dostaw gazu do niemieckiej gospodarki” – czytamy w dokumencie.

‼️ Republika Federalna przeznaczyła z budżetu na 2023 rok jeden MIliard euro dla Ukrainy ‼️😵💫.

Pieniądze nie zostaną jednak przeznaczone na broń, ale na ochronę przed cyberatakami oraz na zbieranie dowodów zbrodni wojennych.

„Przydział następuje w obliczu kontrowersji, czy Republika Federalna powinna zwiększyć wsparcie wojskowe dla Ukrainy” – napisał Reuters.

Przecież obecnie w Republice Federalnej nie ma w ogóle problemów, które można by rozwiązać za pomocą tego miliarda…. 🤷♀️🤦♀️
Tymczasem: Dolina Ahr czeka i czeka na pomoc

 

 

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: