Klaus Schwab: „Bóg nie żyje”, a WEF „nabywa boskie moce”

5/5 - (3 votes)
Zdjęcie: Klaus Schwab: „Bóg nie żyje”, a WEF „nabywa boskie moce”

Wiadomości naturalne ) Bóg nie żyje, według Światowego Forum Ekonomicznego, które również oświadczyło, że „Jezus to fałszywa wiadomość” i że przywódcy WEF „nabyli boskie moce” do rządzenia ludzkością.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

(Artykuł Baxtera Dmitry’ego ponownie opublikowany z NewsPunch.com )

Według WEF pojawiła się nowa jedna światowa religia, która jednoczy całą ludzkość w czczeniu na ołtarzu nauki o klimacie, technokomunizmu i eugeniki.

Jeśli trudno ci uwierzyć, że WEF Klausa Schwaba zajdzie tak daleko, najwyraźniej nie zwracałeś uwagi na wydarzenia w ostatnim czasie.

Prawa ręka Klausa Schwaba, Yuval Noah Harari, ogłosił, że WEF odniosła taki sukces w swoich planach, że „nabywa boskie moce” „tworzenia i niszczenia”. Bluźnierstwo na tym się nie kończy. Harari obiecuje również, że WEF zmieni ludzi w bogów.

WEF jest również coraz bardziej wrogo nastawiony do chrześcijaństwa i głównych religii. Jeśli choć trochę czytasz między wierszami, jasne jest, że WEF świadomie próbuje zastąpić Jezusa

Według WEF Jezus to fałszywa wiadomość, Bóg nie żyje, a ty nie masz duszy. Jesteś „zhakowanym zwierzęciem”, które nie ma zdolności do wolnej woli.

Światowe Forum Ekonomiczne spędziło dziesięciolecia po cichu infiltrując demokratycznie wybrane rządy, penetrując gabinety i wywierając ogromny wpływ na świat z korytarzy szwajcarskiej kryjówki Schwaba w Davos.

Ci tyrani stali się teraz aroganccy i pewni własnego sukcesu. Nie chowają się już w cieniu i nie pociągają za sznurki marionetek zza kurtyny.

 

Zdaniem Schwaba jego rolą jest kształtowanie „transformacji” świata w obecnym okresie. I nic dziwnego, że podziwia chiński system autorytaryzmu kontroli państwowej.

Dzięki ścisłej kontroli światowych przywódców i gabinetów, zachodnia demokracja została zdziesiątkowana. Kanada Trudeau stała się pustkowiem autorytarnej kontroli. Nowa Zelandia Jacinty Ardern jest prawdopodobnie jeszcze ściślej kontrolowana przez technokratów z Davos.

Dlaczego mieliby szanować nas i nasze prawa człowieka i prawa konstytucyjne, jeśli postrzegają nas jako „zhakowane zwierzęta” niezdolne do swobodnego myślenia?

Spójrz na Brazylię, aby spojrzeć w przyszłość. Zwolennicy prezydenta Bolsonaro protestują przeciwko, jak twierdzą, szalenie niesprawiedliwym i skorumpowanym wyborom. Faworyt WEF, Lula, który jeszcze nawet nie objął urzędu, już zaczął wprowadzać w życie podręcznik Klausa Schwaba, zamrażając konta bankowe protestujących w obliczu mrożącej krew w żyłach rozprawy z wolnością słowa i prawem do pokojowego protestu.

Najpierw Kanada, teraz Brazylia. Dalej Stany Zjednoczone?

Francuski miliarder Philippe Argillier twierdzi, że ma cztery bazy danych, które ujawnią 38 osób, które kontrolują cały świat i kierują „rządem cieni”. Bill Gates, którego nie trzeba przedstawiać, jest jednym z tych 38 niewybranych osób, które kontrolują codzienne życie 8 miliardów ludzi.

Według Argilliera może on udowodnić, że administracja Bidena wykonuje bezpośrednie rozkazy od tego rządu cieni.

Jeśli chcesz rzucić okiem na przyszłość pod tym rządem cieni, warto zwrócić uwagę na najnowszą zapowiedź Billa Gatesa. Gates ma długą historię zabawy w boga. Robert F. Kennedy wiele lat temu ostrzegał nas przed tą cechą w psychologii Gatesa.

Według Kennedy’ego Jr, Światowa Organizacja Zdrowia „ prowadzi globalne eksperymenty społeczne i medyczne ” zgodnie z wizją ich mega-dawcy Billa Gatesa i jego „ religijną wiarą, że może wykorzystać technologię (szczepionki i rolnictwo GMO), aby uczynić go Zbawiciela całej ludzkości ”.

„ Strategia Gatesa polegająca na kupowaniu WHO [Światowej Organizacji Zdrowia] i kontroli zakupów amerykańskich urzędników ds. zdrowia, takich jak Tony Fauci i Deborah Birx ” oznacza, że ​​współzałożyciel firmy Microsoft może teraz „ dyktować globalną politykę zdrowotną dotyczącą 7 miliardów ludzi i kontrolować najbardziej intymne szczegóły” naszego życia ”,  powiedział  Kennedy Jr. na swojej stronie na Instagramie.

Zaledwie w zeszłym tygodniu Gates, w swojej roli fałszywego zbawiciela, został przyłapany na mówieniu światowym przywódcom, że nadszedł czas, aby „ panele śmierci ” zdecydowały, kto ma prawo do życia i śmierci.

Oczywiście „panele śmierci” Gatesa mają wszystko wspólnego z obsesją globalistycznej elity na punkcie wyludnienia. To jest brutalny, bezduszny świat, który Gates i rząd cieni na Światowym Forum Ekonomicznym są zdeterminowani wprowadzić w życie w ramach Wielkiego Resetu. Nie możemy pozwolić, aby ich zła religia stała się nową normą.

Obejrzyj jeden z filmów w polu opisu poniżej, aby dokładniej zapoznać się z tymi planami.

Ostrzeżony jest uzbrojony.

Jeśli rozumiesz znaczenie tych filmów w edukacji mas na temat rządu cieni i złego programu elit, polub te filmy i zasubskrybuj kanał, aby pomóc nam w dalszym tworzeniu tych treści i ostrzec jak najwięcej osób.

Wszyscy jesteśmy w tym razem.

ZEGAREK:

Czytaj więcej na:  NewsPunch.com

Wiadomości naturalne )

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: