Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
965 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
757 views

Kanye West ogłasza, że będzie kandydował na prezydenta USA w 2024 roku

Kanye West ogłasza, że będzie kandydował na prezydenta USA w 2024 roku

Kanye announces presidential run in 2024

Kanye West oficjalnie ogłosił plany startu w wyborach prezydenckich w 2024 roku i zatrudnił Milo Yiannopolousa jako swojego menedżera kampanii.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nypost.com donosi: „Czy to ogłoszenie?” – jeden z mężczyzn, śmiejąc się oboje.

„Myślę, że tak”, odpowiedział chichocząc Yiannopoulos, który ostatnio pracował jako nieopłacany stażysta dla prawicowej członkini Izby Reprezentantów Marjorie Taylor Greene. „Dzięki, akceptuję.”

Kamerzysta zapytał Westa: „Więc biegniesz?”

„Tak”, odpowiedział Ye ze śmiechem. „To proste, bo nikt nie może mi powiedzieć, wiesz, „powinieneś powiedzieć to, nie powinieneś mówić tamtego”, wiesz? Po prostu idziemy w przyszłość”.

West i Yiannopoulos mają wspólne doświadczenie w wygłaszaniu przerażających uwag i szybkim uderzaniu przez opinię publiczną.

West, który zmienił swoje nazwisko na Ye, napisał na Twitterze o „death con 3 On JEWISH PEOPLE” na początku października, a następnie został zablokowany na platformie mediów społecznościowych.

Wcześniej w niedzielę muzyk, który stał się projektantem, opublikował wiadomość na swoim profilu na Twitterze, aby sprawdzić, czy jego konto zostało przywrócone od czasu przejęcia firmy przez Elona Muska.

„Testowanie Sprawdzanie, czy mój Twitter jest odblokowany” – napisał West do swoich prawie 32 milionów obserwujących.

Musk, który kupił firmę za 44 miliardy dolarów, powiedział w zeszłym miesiącu, że konto Westa zostało przywrócone przed przejęciem i nie był wcześniej konsultowany.

Miliarder przywrócił konto byłego prezydenta Donalda Trumpa na Twitterze dzień wcześniej po przeprowadzeniu ankiety wśród użytkowników. Trump, który również ogłosił start w wyborach do Białego Domu w 2024 r., Został usunięty z Twittera po zamieszkach na Kapitolu 6 stycznia 2021 r.

Yiannopoulos, który pozostaje poza Twitterem, w dużej mierze zniknął z oczu opinii publicznej od 2017 roku, kiedy wygłosił komentarze rzekomo popierające pedofilię – stwierdzając, że seks między 13-latkami a starszymi mężczyznami może być „afirmacją życia”.

Latem trafił na pierwsze strony gazet wraz z ogłoszeniem swojego skromnego, bezpłatnego występu w pracy dla Taylora Greene’a.

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: