Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

KANADA – WYPIERANIE SIĘ AGRESJI ZWOLENNIKÓW SZCZEPIEŃ DO NIE SZCZEPIONYCH SIĘGA ABSURDU KŁAMSTW I ZAPRZECZEŃ

4/4 - (2 votes)

Zeznając w piątek pod przysięgą przed Komisją Nadzwyczajną ds. Porządku Publicznego, kanadyjski premier Justin Trudeau zaprzeczył, by kiedykolwiek nazywał „nieszczepionych” Kanadyjczyków wyzwiskami, pomimo określania osób wolnych od szczepionek jako „mizoginistów” i „rasistów”, którzy zaprzeczają nauce.

Prawnik Freedom Convoy, Eva Chipiuk, naciskając Trudeau poprosiła, by odniósł się do „ szeroko publikowanych komentarzy”, które wygłosił w zeszłym roku, „ nazywając nieszczepionych rasistami i mizoginami”. „Słyszeliśmy zeznania w tym dochodzeniu o tym, jak niektórzy z  pana urzędników chcieli zaszufladkować protestujących jako terrorystów. Czy zgodzi się pan ze mną, że jedną z najważniejszych ról premiera jest jednoczyć Kanadyjczyków, a nie dzielić ich przez wyzwiska? zapytała Chipiuk.

 

Trudeau odpowiedział: „Podkreśliłem, że istnieje różnica między ludźmi, którzy wahają się przed szczepieniem z różnych powodów, a ludźmi, którzy celowo rozpowszechniają dezinformację, która naraża życie i zdrowie innych Kanadyjczyków”.

Zeznania Trudeau wydają się zaprzeczać co najmniej dwóm wypowiedziom, które wygłosił.

W 2021 roku Trudeau powiedział , że Kanadyjczycy „gwałtownie sprzeciwiający się szczepieniom” „nie wierzą w naukę”, są „często mizoginami, często rasistami”, a nast”pnie zapytał retorycznie, czy Kanada powinna nadal „tolerować tych ludzi”.

 

Podczas protestów Freedom Convoy, zanim uchwalił ustawę o sytuacjach nadzwyczajnych (EA), Trudeau po raz kolejny zdyskredytował nieszczepionych Kanadyjczyków, mówiąc, że ci, którzy  sprzeciwiają się posunięciom jego rządu  należą do „małej, skrajnej mniejszości”, która ma „niedopuszczalne poglądy” i nie „reprezentuje opinii Kanadyjczyków, którzy “stoją ramię w ramię”.

Później w podczas piątkowych zeznań Trudeau posunął się nawet do stwierdzenia , że ​​żałował, że nie zrobił „więcej”, aby skłonić ludzi do robienia szczepionek przeciwko COVID, pomimo wdrożenia niektórych z najsurowszych nakazów związanych z COVID dotyczących niezaszczepionych

Trudeau podkreślił, że  „spokojny i pewny siebie” jeśli chodzi o podjęcie decyzji o wprowadzeniu stanu wyjątkowego zimą  tego roku.

Piątek był ostatnim dniem przesłuchań publicznych w sprawie  Komisji .


Zeznając przed komisją ustalającą zasadność wprowadzenia w Kanadzie stanu nadzwyczajnego zimą ub. roku premier Trudeau uzasadnił swą decyzję  „wykorzystywaniem (przez protestujących) pojazdów w charakterze broni”, „przypadkami taranowania samochodami funkcjonariuszy policji”, „ciężarówkami używanymi jako potencjalna broń z ich obecnością” oraz „celowym wykorzystywaniem dzieci w charakterze żywych tarcz”.
za True North

%d bloggers like this: