Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Irański dowódca wojskowy grozi porwaniem i zniewoleniem izraelskiego przywódcy Benjamina Netanjahu

4/4 - (2 votes)
Zdjęcie: irański dowódca wojskowy grozi porwaniem i zniewoleniem izraelskiego przywódcy Benjamina Netanjahu

 

Irański dowódca wojskowy zagroził porwaniem i zniewoleniem nadchodzącego izraelskiego premiera Benjamina Netanjahu, który od dziesięcioleci nieustraszenie i głośno ostrzega świat przed zagrożeniem nuklearnym ze strony Iranu.

Dowódca Korpusu Strażników Rewolucji Islamskiej w Isfahanie, Mojtaba Fada, wygłosił zapalające komentarze, jednocześnie wzywając do zniszczenia tego, co nazwał „reżimem [w] Izraelu mordującym dzieci”.

Powiedział, że „były premier reżimu syjonistycznego miał nadzieję, że protesty w Iranie doprowadzą go do podróży do Teheranu [w post-protestowym Iranie wolnym od mułły], ale jeśli Bóg pozwoli, Republika Islamska zwycięży [i stłumi protesty, ponownie przejmując władzę w kraju] i pomaszeruje z tym premierem do Iranu na smyczy i niewolniczej obroży”.

Jego groźby pod adresem najdłużej urzędującego przywódcy Izraela padły podczas pogrzebu w Isfahanie tych, którzy zginęli podczas rozprawienia się z Irańczykami protestującymi przeciwko śmierci 22-letniej Kurdyjki z Iranu, Mahsy Amini. Zmarła w areszcie policji moralności reżimu totalitarnego za rzekome noszenie hidżabu w niewłaściwy sposób. Incydent wywołał masowe demonstracje i starcia między władzami a demonstrantami.

Eksperci powiedzieli The Jerusalem Post , że tego rodzaju brutalne groźby nie są niczym niezwykłym dla tego reżimu, w którym przywódcy duchowni mają historię grożenia zabójstwem lub skrzywdzeniem światowych przywódców. Irańsko-amerykański ekspert ds. Republiki Islamskiej, Banafsheh Zand, powiedział: „Innymi słowy, każdy, kto odważy się zakwestionować bezwstydny terroryzm Teheranu i brutalną metodologię, publicznie otrzyma tego rodzaju groźby ze strony Chomeinowskiej władzy. ”

 

Tymczasem specjalny wysłannik USA do Iranu Robert Malley stwierdził niedawno, że groźby zamachu na amerykańskich urzędników państwowych uniemożliwią osiągnięcie porozumienia nuklearnego. Reżim dał również jasno do zrozumienia w przeszłości, że nie zawaha się wziąć zakładników z innych krajów, których można użyć jako karty przetargowej w negocjacjach.

Zand powiedział The Jerusalem Post : „Chociaż przez ponad cztery dekady większość światowych przywódców i organów międzynarodowych, takich jak ONZ, świadomie przymykała oczy na przestępczość reżimu islamskiego, teraz staje się ona coraz bardziej nieunikniona. ”

Netanjahu ma zostać premierem Izraela po raz szósty po tym, jak powrócił do władzy w wyborach przeprowadzonych na początku tego miesiąca. Jego pierwsza kadencja na stanowisku premiera kraju rozpoczęła się w latach 90.

Netanjahu nadal ostrzega świat przed irańskim zagrożeniem nuklearnym

Na początku tego miesiąca długoletni sojusznik Netanjahu, Tzachi Hanegbi, powiedział, że wierzy, że Bibi zarządzi atak na irańskie obiekty nuklearne, jeśli USA nie zdołają zapewnić nowej umowy nuklearnej z Teheranem lub nie podejmą własnych działań.

Powiedział kanałowi informacyjnemu Channel 12 w Izraelu, że w przypadku zaistnienia takiej sytuacji Netanjahu „będzie działał, w mojej ocenie, w celu zniszczenia obiektów nuklearnych w Iranie”.

Dodał, że zagrożenie nuklearne ze strony Iranu to „ogień, który płonie w nim od ponad 25 lat”.

Podczas niedawnej zdalnej sesji pytań i odpowiedzi z Konferencją Republikańskiej Koalicji Żydowskiej Netanjahu powtórzył swoje wieloletnie zobowiązanie do zapobieżenia nuklearnemu Iranowi, stwierdzając: „Zrobię wszystko, co w mojej mocy, aby uniemożliwić im zdobycie broni nuklearnej i środków do jej dostarczenia do nas , a przy okazji, tobie też.

Izraelskie Siły Powietrzne przygotowywały się do potencjalnych ataków na irańskie obiekty nuklearne od wielu lat w nadziei na powstrzymanie ich przed rozwojem broni jądrowej, chociaż nie jest jasne, czy są w stanie samodzielnie sparaliżować obiekty.

Źródła tego artykułu to:

JPost.com

TimesOfIsrael.com

Natural News )

%d bloggers like this: