Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Informator z Doliny Krzemowej: „INTELIGENTNE miasta” na całym świecie są przekształcane w „otwarte obozy koncentracyjne”

2.8/4 - (2 votes)

Informator z Doliny Krzemowej: „INTELIGENTNE miasta” na całym świecie są przekształcane w „otwarte obozy koncentracyjne”

Podziel się tą historią!
Technokracja jest dyktaturą naukową i rośnie wokół nas. Amerykanie muszą oderwać wzrok od politycznych walk i zobaczyć, że administracja Bidena wydaje miliardy na wdrożenie technologii „SMART CITY” w całym naszym kraju. Jest to infrastruktura gułagu bez fizycznych murów. ⁃ Edytor TN

Aman Jabbi pochodzi z Indii i jest inżynierem, który pracował w Dolinie Krzemowej przez 25 lat, współwynalazcą dwóch aplikacji do aparatów na telefony komórkowe. Wyemigrował do Stanów Zjednoczonych w 1988 roku, ponieważ podziwiał amerykańską kulturę wolności i pomysłowości.

Jabbi mieszka teraz w Big Fork w Montanie i stał się, moim zdaniem, jednym z najważniejszych informatorów i głosów ostrzegających przed nadchodzącym systemem bestii.

 

Jego przesłanie musi zostać usłyszane przez wszystkich Amerykanów i gorąco polecam moim czytelnikom znaleźć godzinę podczas weekendu Święta Dziękczynienia, aby usłyszeć go w filmie, który zamieściłem poniżej. Jeśli zgadzasz się ze mną, że jego przesłanie jest niezbędne, podziel się tym artykułem i filmem z przyjaciółmi i rodziną.

Zanim będziesz mógł wyrwać się z matrycy, musisz wiedzieć, że żyjesz w matrycy, a to wiąże się z rozpoznaniem macek matrycy, które zyskują kontrolę nad twoim życiem.

Większość z nas spędza zbyt wiele czasu skupiając się na niewłaściwych rzeczach. Rozmawiamy bez końca o tym, co dzieje się w Waszyngtonie, kiedy zaprosiliśmy system bestii prosto do naszych domów, a nawet wstrzyknęliśmy go do naszych własnych ciał. Stawiamy się na drodze do zniszczenia ze strachu, braku informacji (ignorancji) i braku rozeznania.

Nawet jeśli mieszkasz w czerwonym stanie, takim jak Floryda, Georgia, Tennessee lub Teksas, nie będziesz izolowany ani chroniony przed systemem bestii, ponieważ jego pazury są już wkopane w infrastrukturę wszystkich 50 stanów.

W ruchu konserwatywnym mamy ludzi o dobrych intencjach, którzy zarabiają na życie, ostrzegając nas przed socjalistami, komunistami czy islamistami.

Oto trudna prawda: jutro moglibyśmy wyeliminować każdego socjalistę, komunistę i islamistę z Ameryki, a nadal bylibyśmy w tarapatach, ponieważ globaliści mają już prawa i infrastrukturę technologiczną, aby przekształcić naszą Republikę w technokratyczne państwo niewolnicze.

Niektóre z najbardziej zaawansowanych elementów tej infrastruktury, jak wskazuje Jabbi, znajdują się w stanach takich jak Floryda i Georgia oraz w innych czerwonych stanach.

To jest ciemna strona tyranii, o której nikt nie chce mówić. Ani jeden polityk nie mówi o tym regularnie. Senator Rand Paul z Kentucky jest być może najbliżej zrozumienia tego systemu, ale zastanawiam się, czy nawet on rozumie pełny zakres problemu.

Droga do pokonania tego systemu jest tak prosta, a jednocześnie tak trudna. Jedną rzeczą, którą mogę państwu obiecać, jest to, że nigdy nie zagłosujemy za wyjściem z tego, ponieważ ci sami ludzie, którzy tworzą infrastrukturę dla SMART Cities na całym świecie, kontrolują systemy głosowania na całym świecie.

Ponieważ jest nas tak wielu, a nie tak niewielu, musimy użyć mocy liczb.

Wszystko, co musimy zrobić, to powiedzieć „nie”. Odrzućcie narzędzia naszego zniewolenia, które są oferowane na błyszczącym srebrnym talerzu, który wygląda tak kusząco.

Musimy uznać, że są to te same narzędzia i produkty, które sprawiają, że nasze intensywne życie w 21 wieku jest tak wygodne, tak wydajne i zabawne. Kupujemy je na zawołanie, ulepszamy na zawołanie, przekazujemy nasze dane biometryczne na zawołanie, aż pewnego dnia obudzimy się i zdamy sobie sprawę, że wygodę sobie wygodę i zabawiamy się w cyfrowym gułagu, z którego nie ma ucieczki.

W ten sposób globaliści zamierzają złamać kręgosłupy wolnym Amerykanom. Zrobią to poprzez nasze finanse, poprzez system opieki zdrowotnej i poprzez systemy rozrywki. Cyfrowe dowody tożsamości zamaskowane jako „paszporty zdrowotne” lub „karty zdrowia SMART” będą wymagane do pracy, dostępu do Internetu i nadchodzących cyfrowych kont bankowych lub portfeli cyfrowych. Konwergencja wszystkich tych systemów zapewni, zgodnie ze słowami Agendy 2030 ONZ, że „nikt nie zostanie pozostawiony w tyle”.

Zanim większość ludzi obudzi się i zobaczy, że weszli w pułapkę, będzie za późno. Będą mieli wszystkie twoje dane, będą wiedzieć wszystko o tobie, twoich mocnych i słabych stronach, twoich słabościach.

Jak mówi Jabbi: „Możesz zaprzeczyć rzeczywistości, ale nie możesz zaprzeczyć konsekwencjom”.

Wybór jest prosty. Czy zdecydujesz się żyć jako niewolnik w cyfrowym obozie koncentracyjnym, czy jako wolny człowiek w pełni posiadający swoją cielesną autonomię i wolną wolę?

Bez dalszego adieu, zapraszam do wysłuchania Aman Jabbi. Jeśli nie masz czasu na wysłuchanie pełnego filmu, nadal wiele się nauczysz w ciągu pierwszych 20 do 25 minut. W rzeczywistości polecam obejrzeć tylko połowę tego filmu i zrobić notatki, przetworzyć go, a następnie obejrzeć drugą połowę.

Jabbi podaje to, co uważam za najbardziej wyczerpujący opis Systemu Bestii, jaki kiedykolwiek widziałem.

Widać więc, że większość szkód jest wyrządzana na poziomie lokalnym przy użyciu pieniędzy federalnych.

Duże miasta wznoszą toast. Wszyscy przechodzą na technologię SMART i każdy, kto nadal w niej mieszka, powinien natychmiast zaplanować wyjazd.

Jeśli mi nie wierzysz, wpisz „Sieci inteligentnego miasta” w swojej ulubionej wyszukiwarce i przejrzyj, co się pojawi.

Ale to coś więcej niż tylko duże miasta. Nie jestem pewien, czy wiele średnich lub nawet małych miast będzie w stanie oprzeć się włączeniu w tę techno-totalitarną infrastrukturę. To, co wciąż jest pod naszą kontrolą, to nasze domy i, ostatecznie, nasze własne dusze, i to jest to, co musimy chronić przed demonicznymi duchami kontroli, które zostały uwolnione na świecie.

To, co Jabbi opisuje w powyższym filmie, to niezwykle inwazyjna technologia wprowadzana w SMART Cities – od czytników tablic rejestracyjnych po SMART Lights i SMART Poles po samochody SMART i dzielnice SMART, SMART domy i urządzenia SMART – wszystkie podłączone do 5G i bezprzewodowo komunikujące się ze sobą.

Jeśli zwrócisz uwagę, zobaczysz setki tych słupów oświetleniowych LED wzdłuż ulic i autostrad, aw wielu przypadkach są one doposażone w kamery monitorujące i głośniki do słuchania. Jabbi mówi także o zakładaniu stacji ładowania dronów i o tym, jak drony mogą być bronią przeciwko obywatelom.

Cała ta uzbrojona infrastruktura jest instalowana za pieniądze federalne, setki milionów dolarów schowanych w ustawie o infrastrukturze Joe Bidena, a także w jego ustawie o redukcji inflacji, z których oba zostały uchwalone przez Kongres z pomocą Republikanów.

Przywódcy miast i powiatów są głupcami dla dotacji federalnych. Zazwyczaj nawet nie kwestionują tego, co kupują za cudze pieniądze. Dla nich to po prostu darmowe pieniądze na „inwestowanie” w lokalną infrastrukturę.

I, jak wyjaśnia Jabbi, wszystko to odbywa się w imię bezpieczeństwa.

NASZE ULICE NAS SZPIEGUJĄ

Wiele z tych inteligentnych świateł LED jest wyposażonych wtak zwaną technologię PUKE Ray, która może być bronią i używana do obezwładniania ludzi. Jest to technologia wojskowa stosowana w naszych miastach do potencjalnego wykorzystania przeciwko cywilom, curtesy Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego USA.

Wszystkie główne skrzyżowania w SMART City mają cyfrowe kamery monitorujące. Zwróć uwagę na autostrady międzystanowe, które również są obecnie wyposażane w tę technologię. Kamery te będą w stanie rejestrować tablice rejestracyjne każdego przejeżdżającego samochodu w czasie rzeczywistym.

Kamery i urządzenia podsłuchowe pojawiają się wszędzie, w dużych, średnich, a nawet mniejszych miastach.

NASZE TELEFONY KOMÓRKOWE NAS SZPIEGUJĄ

Twój telefon komórkowy również Cię słucha. Wiele najnowszych telefonów jest w stanie śledzić ruchy oczu na ekranie.

„Słuchają, obserwują, analizują, uczą się, a potem powtarzają proces” – powiedział Jabbi. „To otwarty obóz koncentracyjny dla inwigilacji”.

A cała ta technologia nie jest dla naszego bezpieczeństwa i ochrony, jak reklamowano. Ma to na celu zebranie danych i wykorzystanie ich do „zmiany zachowania”, co oznacza, że dane zostaną wykorzystane do wymuszenia nadchodzącego systemu punktacji kredytu społecznego na wszystkich Amerykanach i wolnych ludziach na całym świecie.

NASZE URZĄDZENIA NAS SZPIEGUJĄ

Jeśli masz jeden z nowszych modeli lodówek, który cyfrowo śledzi zapasy lodówki, wszystkie te dane są rejestrowane do wykorzystania w przyszłości przeciwko Tobie. Jesz za dużo mięsa i nabiału? Twoja ocena kredytu społecznego właśnie została obniżona, ponieważ globaliści nie lubią, gdy jemy mięso. To nie jest „zrównoważone” w ich wizji świata.

NASZE SAMOCHODY NAS SZPIEGUJĄ

Jabbi powiedział, że do 2025 roku każdy nowy samochód będzie miał co najmniej 16 kamer, wszystkie połączone cyfrowo i przekazujące informacje przez Internet.

Jeździsz zbyt dużo poza bazą domową, niepotrzebnie zwiększając swój ślad węglowy? To marnotrawstwo benzyny, a twoja ocena kredytu społecznego właśnie spadła o kolejny stopień.

NASZE BANKI NAS SZPIEGUJĄ

Na początku tego roku potwierdzono, że główne banki i firmy obsługujące karty kredytowe śledzą zakupy broni i amunicji, a wszystkie największe banki eksperymentują z „dobrowolną” aplikacją do śledzenia emisji dwutlenku węgla, która powiadamia Cię o śladzie węglowym. To tylko rozgrzewka, kiedy uruchomią nowe cyfrowe pieniądze, kiedy śledzenie emisji dwutlenku węgla nie podlega już trybowi „dobrowolnemu”.

NASZE TERMOSTATY DITITALNE NAS SZPIEGUJĄ

Pamiętaj, jak to zadziałało w Kolorado tego lata, kiedy ludzie zapisani do „dobrowolnego” programu monitorowania temperatury nagle stracili kontrolę nad termostatami domowymi.

Celem jest cyfrowe mapowanie wszystkich rzeczy, żywych i nieożywionych, nawet każde drzewo i krzew w przyrodzie będzie miał cyfrowy identyfikator. Ponieważ po ich skatalogowaniu i zmapowaniu możesz je śledzić i kontrolować.

Infrastruktura dla zamkniętego państwa policyjnego już istnieje.

Na całym świecie jest 1 miliard cyfrowych kamer monitorujących podłączonych do Internetu. A 50 milionów z nich jest w USA. To więcej per capita niż w Chinach, według Jabbiego.

Różnica polega na tym, że w Chinach ludzie wiedzą, że są obserwowani 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i są zgodni, ponieważ wiedzą, że będą kary za naruszenie zasad. Wiedzą, że są niewolnikami i akceptują to.

„W USA już to robią (inwigilację)” – mówi Jabbi. „Jedyna różnica polega na tym, że jeszcze nam nie powiedzieli… Jesteśmy już w tym samym globalnym systemie nadzoru”.

Niektórzy nazywają to „Internetem oczu”. Ale bestia ma też uszy.

To nie ludzkie oczy i ludzkie uszy śledzą wszystko, co robimy, jak w nazistowskich Niemczech czy dawnym Związku Radzieckim. Nie, to sztuczna inteligencja, AI, która teraz czuwa nad więzieniem.

W przeciwieństwie do Chin, gdzie niewolnicy znają swój los w życiu, większość Amerykanów wciąż nie zdaje sobie sprawy z otaczających ich murów więziennych.

To więzienie jest zbudowane na ucisku i zbieraniu. Bestia żywi się danymi. Twoje dane.

Nie widzimy tego, ponieważ narzędzia ucisku, te same narzędzia używane w Chinach, są przedstawiane inaczej tutaj w Ameryce. Powiedziano nam, że kamery monitorujące są po to, aby łapać złych facetów.

To dla naszego bezpieczeństwa.

BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

WYGODA

To są trzy chwytliwe słowa, których używamy, aby nas wciągnąć.

Jeśli wiesz, że nie jesteś złym facetem, ale lubisz wygodę, kuszące jest powiedzenie sobie: „Nie mam nic do ukrycia”. Jeśli nadal masz te myśli, masz bardzo naiwny pogląd na to, jak działają te systemy i co pociąga za sobą ich ostateczny program.

Nie chodzi tylko o łapanie złych facetów i złych ludzi.

Chociaż można je wykorzystać do tego celu, dzieje się znacznie więcej.

Dane, które zbierają na twój temat, są uważane za cenne z jednego i tylko jednego powodu: aby skłonić cię do zmiany zachowania i poddania się systemowi bestii – systemowi, który wie, gdzie jesteś przez cały czas, co robisz, na co wydajesz pieniądze, na co spędzasz czas, a nawet co myślisz.

Dając im swoje dane, dajesz im możliwość monitorowania i oceny twojego zachowania, które można terazprzekształcić w wynik kredytu społecznego. Ten wynik jest następnie wykorzystywany do określenia, do jakich przywilejów się kwalifikujesz, a które nie w nowym społeczeństwie niewolników.

Czy prowadzisz ZRÓWNOWAŻONY styl życia i pomagasz w walce ze zmianami klimatu? Jesteś graczem zespołowym? Jeśli nie, nie będziesz mógł uczestniczyć w społeczeństwie.

Dokładnie w ten sposób szczepionka C-19 została wprowadzona poprzez politykę przymusu egzekwowaną nie tylko przez rząd, ale także przez partnerów korporacyjnych, aJohn Kerry powiedział na konferencji COP27 w Egipcie, że jest to model, którego użyją do egzekwowania zgodności z programem zrównoważonego rozwoju forsowanym przez Organizację Narodów Zjednoczonych i jej niezliczonych partnerów w sektorze prywatnym. na czele ze Światowym Forum Ekonomicznym.

Jeśli twój wynik kredytu społecznego spadnie poniżej pewnego poziomu, stracisz swoje przywileje, być może twoje dzieci nie dostaną się do lepszych szkół lub stracisz awanse w pracy. Nie możesz wchodzić do restauracji ani na wydarzenia publiczne. Jesteś oddzielony przez nowy system apartheidu nadzorowany przez sztuczną inteligencję.

Teraz, gdy cyfrowe programowalne pieniądze są już na miejscu, nie możesz wydawać pieniędzy na pewne rzeczy i jest to ograniczone do pewnych obszarów.

Po wdrożeniu tego systemu będziesz mieć identyfikator cyfrowy wymagany do WSZYSTKIEGO.

Ostatecznie nie będziesz mieć dostępu do żadnych usług rządowych ani publicznych, nie będziesz mógł podróżować przez granice państwowe ani uzyskiwać dostępu do opieki zdrowotnej ani Internetu bez identyfikatora cyfrowego.

Wierzą, że ujdzie im to na sucho, ponieważ 5,5 miliarda z 7,5 miliarda ludzi na świecie już zastosowało się do suchej próby, próby generalnej, jeśli wolicie, która była ciosem i zaakceptowaniem go jako paszportu do wejścia do miejsc publicznych.

Będziesz musiał udowodnić swoją tożsamość za pomocą programu cyfrowego zawierającego unikalne znaczniki biometryczne, odcisk kciuka lub skan twarzy. Telefony komórkowe już pytają nas i popychają o te informacje. Wszystkie nowe prawa jazdy chcą znaczników biometrycznych.

Twoja twarz zostanie połączona z nową cyfrową walutą CBDC. Bez tego zostaniesz zablokowany w systemie – bez pracy, bez opieki zdrowotnej, bez kontroli ubezpieczenia społecznego, bez kupowania i sprzedawania, nic. Taki jest plan, ludzie. I chcą to osiągnąć najpóźniej do 2030 roku. Prawdopodobnie uruchomią nowy system pieniądza cyfrowego w 2023 r. i wycofają gotówkę w ciągu kilku lat później.

Nadal możemy walczyć, ale musimy się zahartować i postanowić, że nie staniemy się cyfrowym niewolnikiem. Jak to robimy?

ROZWIĄZANIA:

  • Porzuć wszystkie niepotrzebne urządzenia. Apple Watche, dzwonki do drzwi RING, Alexa, odkurzacze automatyczne, elektroniczne nianie, zaawansowane technologicznie lodówki. TO WSZYSTKO SĄ OCZY I USZY W TWOIM DOMU!
  • Kupuj lokalne warzywa, mięso i nabiał. Korzystaj ze sklepów z używaną odzieżą i mniejszych niezależnych stacji benzynowych (tak, zazwyczaj zapłacisz trochę więcej). Zawsze lepiej jest kupować za gotówkę od lokalnej mamy i sprzedawcy popów, który nie ma przy sobie kamer od czasu, gdy wchodzisz do ich sklepu, aż do czasu, gdy wychodzisz.
  • Wyłącz routery przed pójściem spać w nocy.
  • Używaj toreb faradaya na telefony podczas podróży, ale bądźmy szczerzy, wszyscy będziemy musieli wyłączyć nasze telefony komórkowe w pewnym momencie, jeśli chcemy pozostać wolni.
  • Rozwijaj systemy równoległe, koncentrując się na alternatywach o niskim poziomie technologii.
  • Czy masz jakieś inne pomysły, jak zakłócić i wyłączyć apetyt Bestii na zbieranie danych? Podziel się komentarzami poniżej.

KONKLUZJA: Jest to duchowa wojna prowadzona z zaawansowanymi technologicznie narzędziami w rękach bardzo bogatych elit lucyferiańskich .

Ale nie ma nic wyższego niż tron Chrystusa. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, zachęcam was, abyście uwierzyli w Niego i tylko w Jego.

Przeczytaj całą historię tutaj…

%d bloggers like this: