Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Francuski Senat zezwolił na napełnianie samochodów zużytym olejem do głębokiego smażenia

Rate this post

Francuski Senat zatwierdził propozycję Zielonych, aby zamiast paliwa zasilać samochody zużytym olejem kuchennym – podaje BFMTV.

Francuski Senat zatwierdził propozycję zasilania samochodów zużytym olejem kuchennym do głębokiego smażenia, ale ograniczył jego użycie. Dzięki temu konkretne floty, czyli pojazdy należące do firmy lub organizacji, a nie do osób fizycznych, będą mogły używać oleju posmażalniczego zamiast paliwa.

Z propozycją tankowania pojazdów zużytym olejem do smażenia wystąpili posłowie Partii Zielonych. Ustawa została po raz pierwszy przyjęta przez francuskie Zgromadzenie Narodowe w pierwszym czytaniu w lipcu, ale senatorowie jej nie uchwalili. Później stanowisko francuskiego Senatu w tej sprawie uległo zmianie.

https://legaartis.pl/

%d bloggers like this: