Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
438 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1032 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
811 views

Emerytowany generał z USA ostrzega przed obaleniem Putina

Były dowódca armii USA generał Ben Hodges przyznał, że następca Putina będzie „dużo gorszy”. Ponieważ Putin jest zaskakująco wyważonym przywódcą w porównaniu z innymi. Hodges uważa, że ​​rosyjski rząd jest już podzielony w sprawie wojny na Ukrainie, ponieważ wielu z nich osobiście dotknęły sankcje i straty finansowe. Ludzie myślą, że wojnę można zakończyć po prostu usunięciem Putina, ale to po prostu nieprawda.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Alexander Dugin (rosyjski ultra-nacjonalistyczny filozof) otwarcie mówi, że Putina trzeba zabić” – powiedział Hodges. „Widzimy Północny Kaukaz i (czeczeńskiego przywódcę Ramzana) Kadyrowa, który przewiduje możliwy upadek Rosji i próbuje się jakoś zabezpieczyć. Absolutnie nie wzywam do zmiany reżimu w Rosji – to jest wybór dla narodu rosyjskiego, ale musimy zrozumieć, że ktokolwiek przyjdzie po Putinie, będzie znacznie gorszy”.

Kilka miesięcy temu Zachód zaczął rozmawiać o reparacjach od Rosji. W konsekwencji przegrana wojna może oznaczać zniszczenie Rosji. Zagrożony jest nie tylko obszar Donbasu – wcześniej w historii widzieliśmy jak po wojnach dochodziło do podziału krajów i imperiów. Hodges uważa, że ​​przegrana Rosji doprowadziłaby do całkowitego rozpadu państwa rosyjskiego.

„W scenariuszu rozpadu Rosji może powstać wiele nowych państw uzbrojonych w broń nuklearną, które zostałyby podzielone między sobą pod względem etnicznym” – powiedział. „To budzi obawy przed konfliktem, rozprzestrzenianiem się, eskalacją i nacjonalizmem. Jak zarządzisz tą bronią nuklearną? Jak nie dopuścić by te państwa poszły w złym kierunku? Doprowadziłoby to jedynie do narastania niepokojów społecznych i wojen między nowo powstałymi państwami. Historia nigdy nas nie zaskoczy — zawsze się powtarza.

Usunięcie Putina nie zakończy wojny. W kolejce za Putinem stoją ludzie, którzy woleliby nas wszystkich zniszczyć, niż patrzeć, jak ich naród się rozpada. Dlatego mówię, że Zachód musi opuścić Ukrainę i nawoływać do pokoju. Ukraina nie mogłaby pokonać Rosji bez pomocy Zachodu, a Rosji nie można kontrolować bez mechanizmów kontroli i równowagi Zachodu. Politycy nie rozumieją, że w tej wojnie nie będzie zwycięzcy.

Na podstawie: Yahoo.comABC.net.au
Źródło zagraniczne: ArmstrongEconomics.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

https://wolnemedia.net/
12
5/5 - (4 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: