Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół jest pod wyszukiwarką

KLIKNIJ NIŻEJ W "ODBLOKUJ"


NAJNOWSZE VIDEO 50 AV

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Częstochowa : 15 -letni nożownik zaatakował rodziców bo …..zabrali mu telefon komórkowy !!!

4/4 - (1 vote)

Częstochowa: 15-latek zaatakował nożem rodziców

ponieważ… mama zabrała mu telefon.

 

W niedzielę 20 listopada w Częstochowie 15-latek zaatakował nożem swoich rodziców. Najpierw rzucił się na matkę a potem zaatakował ojca, który stanął w jej obronie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 20 listopada wieczorem na ul. Ossowskiego w dzielnicy Raków w Częstochowie. Jak podaje portal klobucka.pl 15-latek zaatakował nożem swoich rodziców. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopak wpadł we wściekłość tuż po tym, kiedy jego mama zabrała mu telefon. 15-latek złapał za nóż i rzucił się na swoją mamę. W jej obronie stanął ojciec chłopca, który podczas szamotaniny został pchnięty nożem, a ostrze – według nieoficjalnych informacji, przebiło płuco.

Zarówno mama jak i tata agresywnego 15-latka trafili z licznymi obrażeniami do szpitala. – Doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Zarówno rodzice jak i nieletni byli trzeźwi – mówi portalowi klobucka.pl Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

 

źródło :Eska.pl

%d