Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
961 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
755 views

Częstochowa : 15 -letni nożownik zaatakował rodziców bo …..zabrali mu telefon komórkowy !!!

Częstochowa: 15-latek zaatakował nożem rodziców

ponieważ… mama zabrała mu telefon.

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W niedzielę 20 listopada w Częstochowie 15-latek zaatakował nożem swoich rodziców. Najpierw rzucił się na matkę a potem zaatakował ojca, który stanął w jej obronie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 20 listopada wieczorem na ul. Ossowskiego w dzielnicy Raków w Częstochowie. Jak podaje portal klobucka.pl 15-latek zaatakował nożem swoich rodziców. Z nieoficjalnych informacji wynika, że chłopak wpadł we wściekłość tuż po tym, kiedy jego mama zabrała mu telefon. 15-latek złapał za nóż i rzucił się na swoją mamę. W jej obronie stanął ojciec chłopca, który podczas szamotaniny został pchnięty nożem, a ostrze – według nieoficjalnych informacji, przebiło płuco.

Zarówno mama jak i tata agresywnego 15-latka trafili z licznymi obrażeniami do szpitala. – Doznane obrażenia nie zagrażają ich życiu. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają przebieg i okoliczności zdarzenia. Zarówno rodzice jak i nieletni byli trzeźwi – mówi portalowi klobucka.pl Sabina Chyra-Giereś, rzeczniczka prasowa Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie.

 

źródło :Eska.pl

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: