Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
519 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1078 views

Celem jest wspólny korporacyjny rząd

Czy Rosja dąży do nacjonalizacji czy transformacji z planem multipolaryzacji całej kontynentalnej Europy?
Jak więc widać, o ile Władimir Putin de facto przedstawia jako swój projekt tezę o wielobiegunowym świecie, w rzeczywistości jest to projekt Klausa Schwaba i Komisji 300. Rozumiecie już, dlaczego te same brutalne procesy szczepień miały miejsce w Rosja w 2020 i 2021 roku, kiedy Rosjanie nawet nie mogli wyjść z domu i mieszkania bez QR kodu i szczepionki? Ano dlatego, że producentem Sputnika jest gigantyczna rosyjska firma farmaceutyczna Gamaleya, powiązana z żydowskimi rosyjskimi oligarchami i bezpośrednio z tymi samymi procesami multipolaryzacji Wielkiego Resetu z warsztatu Klausa Schwaba, który właśnie mówił o zainteresowanym kapitalizmie 14 listopada na Bali.
I interesuje się Rosją tak bardzo, że automatycznie masz odpowiedź, dlaczego rosyjska operacja specjalna na Ukrainie jest taka dziwna i przypomina wszystko, tylko nie operację wojskową. Świat wielobiegunowy, w którym każdy kraj ma swoje własne interesy, ale razem w rozdrobnionej globalizacji uczestniczy we wspólnym celu, jakim jest przekształcenie porządku światowego. Właśnie dlatego Rosja robi to, co robi w ramach planu Wielkiego Resetu, aby zamknąć jednobiegunową potęgę Stanów Zjednoczonych w Europie, aby mógł rozpocząć się wzrost uprzywilejowanego kapitalizmu.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Widzieliśmy na własne oczy kapitalizm w czasach covidowej histerii
A jak ten kapitalizm będzie wyglądał, testowaliśmy już wersję demonstracyjną w ostatnich dwóch latach covidowego ujeżdżenia. Ursula von der Leyen była nawet tak „zainteresowana”, kiedy podpisywała umowy z Pfizerem na rozwiązania w imieniu UE, że teraz grozi jej z tego powodu dochodzenie. Ale to są błędy, które będą naprawiane na bieżąco, ludzie będą uciszani, strony internetowe będą blokowane, działacze antyimigracyjni z Ukrainy będą zamykani w więzieniach kryminalnych, a wybory będą sfałszowane i sfałszowane, co widzieliśmy już dwukrotnie z rzędu w Ameryce. Kto najlepiej wbije klin między Europę a Stany Zjednoczone?
Tylko Rosja, bez której surowców Europa po raz pierwszy poniesie porażkę, a próbując kupić drogie surowce amerykańskie zamiast tanich rosyjskich, Europa po raz drugi poniesie porażkę. Cóż, to zabawne, prawda? Społeczeństwo w Europie się zmienia, stopniowo będzie rozłam z USA, ale będzie bolało. Czyli zwykłych ludzi. Ostatecznie wydaje się, że Rosja i Kreml nie są przeciwne globalizmowi. Po prostu przekształcają go i resetują do wielobiegunowego schematu zainteresowanego kapitalizmu. Mimo to konieczne jest przyjrzenie się powiązaniom pojęciowym. Klaus Schwab powiedział więcej w ciągu 12 minut na Bali, niż usłyszeliśmy od Władimira Putina w ciągu pół roku. Konceptualny plan wielobiegunowości świata, którego celem jest wspólny korporacyjny rząd cywilnych i głównie skorumpowanych gabinetów oraz zainteresowanych kapitalistów i ich bankierów.

 

Urząd Bezpieczeństwa Sławian <
Imperator Царь Mieczysław Skowroński
Tsar of Slavic People
Ave Cesar ! Pan nad Pany !

5/5 - (1 vote)
The following two tabs change content below.

Tsar of Slavic People

Ostatnie wpisy Tsar of Slavic People (zobacz wszystkie)

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: