IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
727 views

CDC skłamało i dzieci umarły: teraz nadchodzą procesy sądowe

Grupa strażników o nazwie Protect the Public’s Trust wzywa inspektora generalnego Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS) do zbadania amerykańskich Centrów Kontroli i Zapobiegania Chorobom (CDC) w związku z rozpowszechnianymi przez nie dezinformacjami, które kosztowały życie tysiące dzieci podczas Plandemia koronawirusa Wuhan (Covid-19) .

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

dr. Katherine Fleming-Dutra i Sara Oliver znacznie zawyżyły liczbę dzieci, które rzekomo zmarły z powodu grypy Fauci, aby wcisnąć maski na twarz i „szczepionki”, które zaszkodziły i zabiły jeszcze więcej dzieci, twierdzi Protect the Public’s Trust.

Gdyby CDC cały czas mówiło prawdę, dzieci nigdy nie byłyby zamykane, pozbawione edukacji, aw niektórych przypadkach zmuszane do przyjęcia eksperymentalnego zastrzyku w celu przeprogramowania ich DNA i zalania ich systemów nanocząstkami i innymi truciznami. (Powiązane: Pamiętasz, kiedy najwyższy urzędnik CDC został aresztowany pod zarzutem molestowania dzieci i bestialstwa ?)

Wytyczne CDC dotyczące rzetelności naukowej stanowią, że agencja wyznaje jako podstawową wartość udostępnianie tylko informacji, które są uważane za „najwyższej jakości i są naukowo uzasadnione, technicznie dokładne i przydatne dla docelowych odbiorców”. Najwyraźniej tak się nie stało w przypadku postępowania CDC z oszustwem związanym z chińskim wirusem.

„Idealnie byłoby, gdyby zbadali incydent i to, co się stało, i ustalili, czy niektórzy urzędnicy w CDC naruszyli politykę uczciwości naukowej agencji”, mówi Michael Chamberlain, dyrektor Protect the Public’s Trust. „Wierzymy, że mają”.

Biuro Generalnego Inspektora, uznając otrzymanie skargi, odmówiło dalszych uwag. To samo dotyczy CDC i HHS, z których żadne nie odpowiedziało na prośby The Epoch Times o odpowiedzi.

Rochelle Walensky nadal cytowała obalone badania po tym, jak zostały ujawnione jako oszustwo

Teraz wiemy, że zarówno Fleming-Dutra, jak i Oliver kłamali, że grypa Wuhan jest główną przyczyną śmierci wśród dzieci, przedstawiając fałszywe dane zespołowi doradczemu CDC ds. jak sześć miesięcy.

Slajdy z prezentacji, które przesłali, pokazują cytaty z nierecenzowanego artykułu z Wielkiej Brytanii, który rzekomo dotyczył danych z aktu zgonu z CDC. Badanie to zostało później ujawnione jako oszustwo.

W ciągu zaledwie kilku dni od prezentacji zarówno Fleming-Dutra, jak i Oliver zostali powiadomieni, że rozpowszechniają dezinformację. Żaden z nich nie przyznał się do tego faktu, ani nie wydali żadnego sprostowania.

„Ogólny pogląd jest taki, że„ nawet 1 zgon z powodu COVID, któremu można zapobiec, to zbyt wiele, niezależnie od tego, jak je policzysz ”- bronił się Oliver w odpowiedzi na e-mail dotyczący oszukańczego badania.

Po tym wszystkim szefowa CDC, Rochelle Walensky, nadal cytowała to samo obalone badanie. Do dziś cytuje to również Komitet Doradczy CDC ds. Praktyk Szczepień (ACIP).

„Nie rozumiem, dlaczego wydaje się, że nie wiedzą, jak korzystać z własnych zasobów”, mówi Kelley Krohnert, badacz obywatelski, który powiadomił autorów obalonego już badania o błędzie ich postępowania. „To bardzo dziwne.”

Teraz, jak być może wiesz, CDC przygotowuje się do przeforsowania szczepionek Fauci Flu jako warunku wstępnego uczęszczania dzieci do szkoły. Oczywistym celem CDC jest uniemożliwienie dzieciom, które nie zostały zaszczepione, zdobycia edukacji w Stanach Zjednoczonych.

„Ta agencja zaleca wstrzykiwanie trucizny mRNA dzieciom, aby mogły chodzić do szkoły”, napisał komentator o tym, co dalej w programie globalistów dla dzieci w Ameryce. „Niektórzy gubernatorzy-idioci postępują zgodnie z ich zaleceniami, w tym Gavin Newsom z Kalifornii”.

Najnowsze wiadomości na temat skorumpowanego CDC można znaleźć na stronie CDC.news .

Źródła tego artykułu to:

TheEpochTimes.com

NaturalNews.com

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: