Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Armia niemiecka poleciła usunąć nazistowską ikonę „SS” z nowo rozdanych mundurów

3.2/4 - (1 vote)
Zdjęcie: Armia niemiecka otrzymała polecenie usunięcia nazistowskiej ikony „SS” z nowo rozdanych mundurów

 Federalne Ministerstwo Obrony Niemiec  poleciło swoim żołnierzom wyrywać etykiety „SS” wydrukowane na ich właśnie rozdanych mundurach  po problemie produkcyjnym .

Niemieckie prawo zabrania pokazywania jakiejkolwiek nazistowskiej ikonografii , takiej jak „SS”. Symbole te zostały również zakazane na tablicach rejestracyjnych samochodów, ponieważ były kojarzone z morderczą grupą paramilitarną Schutzstaffel, agencją nadzoru i terroru Adolfa Hitlera, która również zorganizowała morderstwo sześciu milionów Żydów podczas Holokaustu.

Według resortu obrony mundury zostały omyłkowo opatrzone metkami oznaczającymi rozmiar „mały, krótki”. Ministerstwo przekazało już swoim żołnierzom około 313 000 sztuk sprzętu bojowego, takiego jak hełmy, śpiwory i nieprzemakalne kurtki.

Chociaż większość z nich została oznaczona zgodnie ze zwykłymi terminami w języku angielskim dla ich rozmiarów – S, M, L i XL – wydaje się, że nie pomyślano o tym, jak można sklasyfikować najmniejsze przedmioty.

„To bardzo mała liczba kurtek i przyglądamy się wszystkim. Jak tylko zostaliśmy poinformowani o tym, co się stało, wydaliśmy komunikat, że powinni się jakoś pozbyć tych etykiet” – poinformował resort. „W tej chwili jesteśmy w kontakcie z producentem, aby zbadać, co się stało. Wiemy, że dla opinii publicznej wygląda to bardzo dziwnie, więc stało się czymś, z czym musieliśmy się natychmiast uporać”.

Aplikacja mobilna KFC wysyła powiadomienia zachęcające klientów do „świętowania” pogromu

Tymczasem KFC w Niemczech przeprosiło niemal natychmiast po tym, jak jego aplikacja mobilna wysłała powiadomienie zachęcające klientów do poczęstowania się smażonym kurczakiem i serem w celu upamiętnienia pogromu poprzedzającego Holokaust . (Powiązane:  KFC w Niemczech przeprasza za promowanie specjalnego smażonego kurczaka podczas „upamiętnienia Nocy Kryształowej” w rocznicę nazistowskiego pogromu Żydów w 1938 r .)

 

9 listopada aplikacja mobilna KFC wysłała następującą wiadomość: „Upamiętnienie Nocy Kryształowej – Zafunduj sobie więcej miękkiego sera i chrupiącego kurczaka. Teraz w KFCheese!” Po godzinie aplikacja na telefon z fast foodem wysłała kolejne powiadomienie, obwiniając pierwszą wiadomość o „błąd w naszym systemie”.

„Bardzo nam przykro, natychmiast sprawdzimy nasze wewnętrzne procesy, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Proszę wybaczyć ten błąd” – dołączono wiadomość.

Według Newsweeka , KFC twierdziło, że przypadkowo wysłano automatyczne powiadomienie push do użytkowników aplikacji KFC w Niemczech, które zawierało nieplanowaną, niewrażliwą i niedopuszczalną wiadomość.

„Korzystamy z półautomatycznego procesu tworzenia treści połączonego z kalendarzami, które obejmują obchody narodowe” – stwierdziła firma. „W tym przypadku nasz wewnętrzny proces weryfikacji nie był odpowiednio przestrzegany, co spowodowało udostępnienie niezatwierdzonego powiadomienia”.

KFC dodało, że zawiesiło komunikację aplikacji podczas sprawdzania obecnego procesu, aby upewnić się, że taki problem nie wystąpi ponownie. „Rozumiemy i szanujemy powagę i historię tego dnia i pozostajemy zaangażowani w równość, integrację i przynależność dla wszystkich” – dodała firma.

Noc Kryształowa, która dosłownie oznacza „Noc Kryształu”, jest często określana jako „Noc Tłuczonego Szkła” ze względu na falę brutalnych antyżydowskich pogromów  , które miały miejsce 9 i 10 listopada 1938 r. Tłum hitlerowski zniszczył synagogi i przedsiębiorstw należących do Żydów, zabił 92 Żydów i wysłał kolejne 30 000 do obozów koncentracyjnych. Wydarzenie to zapoczątkowało systematyczną zagładę życia żydowskiego w Europie.

Obejrzyj poniższy film, który mówi o tym, jak  Noc Kryształowa może się powtórzyć w ostatnim czasie .

Ten film pochodzi z kanału Johna Kozłowskiego na Brighteon.com .

 

Źródła obejmują:

JPost.com

DailyMail.co.uk

TheTimes.co.uk

DW.com

Newsweek.com

Encyklopedia.USHMM.org

Brighteon.com

Natural News )

%d bloggers like this: