Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
962 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
756 views

ANDRZEJ DUDA W WYWIADZIE DLA TV – TWIERDZI ŻE DOWIEDZIAŁ SIE O UDERZENIU RAKIET W POLSCE O GODZINIE 19.00 !!

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Około 18-19 wiedzieliśmy, że spadła rakieta, że to był wybuch. To była informacja, którą otrzymałem słownie, od naszych służb. Coraz bliższe ustalenia następowały na bieżąco. Zaraz zwołałem spotkanie – powiedział prezydent Andrzej Duda w programie „Gość Wydarzeń”.

Bogdan Rymanowski zapytał prezydenta Andrzeja Dudą, czy prawdą jest, że „o tragedii w Przewodowie wiedział już około godziny 18-19”.

  • Około 18-19 wiedzieliśmy, że spadła rakieta, że to był wybuch rakiety – powiedział prezydent. Potwierdził, że była to informacja od polskich służb. – To była informacja, którą otrzymałem słownie, od naszych służb. Coraz bliższe ustalenia następowały na bieżąco. Zaraz zwołałem spotkanie, w konsultacji z premierem, które miało miejsce w Biurze Bezpieczeństwa Narodowego. Wspólnie naradzaliśmy się nad strategią i na bieżąco prowadziliśmy ustalenia. Zbieraliśmy różne sygnały – relacjonował.

Duda dodał, że strona polska „wiedziała, jakie informacje przekazuje strona amerykańska, ale nie podawano źródeł tych informacji”.

Tragedia w Przewodowie. Duda: Informacje były zbieżne z amerykańskimi

  • Chciałem żebyśmy mieli nasze informacje, potwierdzone przez nasze służby. Tego oczekiwałem, bo to było dla mnie informacją pewną. W późnych godzinach wieczornych takie informacje otrzymaliśmy od Straży Granicznej i Wojska Polskiego. Te informacje były zbieżne z informacjami, które przekazał mi Joe Biden, z którym w międzyczasie rozmawiałem. Rozmawiałem również z sekretarzem generalnym NATO, Wołodymyrem Zełenskim i całym szeregiem przywódców – mówił prezydent

https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2022-11-21/prezydent-andrzej-duda-w-programie-goscc-wydarzen/?ref=slider

5/5 - (2 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: