Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
961 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
755 views

Amerykanie, którzy zaszczepią się tej zimy, otrzymają 20 USD zniżki na jedzenie 💀💉

Rosnące ceny i niedobory żywności bronią przeciwko ludzkości? Amerykanie, którzy zaszczepią się tej zimy, otrzymają 20 USD zniżki na jedzenie

Teraz Biały Dom bierze na cel biednych, aby ich wyludnić. Po spowodowaniu rekordowej inflacji żywności poprzez drukowanie pieniędzy, sabotowanie zakładów żywnościowych i demontaż infrastruktury energetycznej potrzebnej rolnictwu, reżim Bidena oferuje teraz pożyczki żywnościowe o wartości 20 dolarów tym, którzy chcą otrzymać zastrzyk tak zwanych „szczepionek” Covid – w rzeczywistości broń biologiczna do depopulacji zaprojektowana do okaleczania i zabijania.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Tak więc Biały Dom Bidena ma na celu eksterminację biednych, a polityka ta będzie nieproporcjonalnie uderzać w czarnych Amerykanów o niskich dochodach w centrach miast, tę samą grupę demograficzną, którą starano się wyeliminować przez dziesięciolecia poprzez aborcje i programy eugeniczne Planned Parenthood.

Jak donosi brytyjski Daily Mail:

Łapówka Bidena Covid: Amerykanie, którzy zaszczepią się tej zimy, otrzymują 20 dolarów z zakupów spożywczych…

Osoby, które otrzymają szczepionkę Omikron w CVS, Safeway, Winn-Dixie lub Rite Aid, otrzymają tej zimy do 20 USD zniżki na zakupy.

Dzieje się to w czasie, gdy inflacja gwałtownie rośnie i podnosi ceny podstawowych produktów spożywczych.

Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) zaleca dwuwartościowe szczepienie przypominające począwszy od piątego roku życia.

Sprzedawcy żywności prowadzą czystki etniczne przeciwko czarnym w Ameryce

Moim zdaniem wygląda na to, że CVS, Safeway, Winn-Dixie i Rite Aid naciskają na szczepienia depopulacyjne dla biednych czarnych w Ameryce, kontynuując ludobójstwo, które od dawna jest przeprowadzane przez Planned Parenthood, którego założyciel kiedyś nazwał czarnych „ludzkimi chwastami”, które należy wykorzenić.

Innymi słowy, wiodący amerykańscy dystrybutorzy farmaceutyczni realizują program czystek etnicznych wymierzonych w czarnych.

Ponadto przemysł nowotworowy w Ameryce wykorzystuje również czarnych, którzy cierpią na chroniczny niedobór witaminy D (z powodu pigmentacji skóry blokującej światło UV słońca), dzięki czemu ich rak jest bardziej agresywny i bardziej opłacalny dla przemysłu rakotwórczego.

Dzisiaj opublikowałem przełomowy wywiad z Kevinem McGarym, prezesem Every Black Life Matters, wzywając do docenienia życia wszystkich czarnych Amerykanów (i Amerykanów każdej rasy, wyznania i koloru) od łona matki aż po grób. Aborcja jest ludobójstwem, a prawdziwe korzenie rasizmu i białej supremacji leżą w marksistowskiej filozofii „czujnej” lewicy, która wzywa do segregacji i uczy nienawiści, podziału i wstydu białych.

Posłuchaj mocnego wywiadu:

 • EveryBLM.com uczy prawdziwej jedności rasowej, a nie podziału
 • Globaliści są prawdziwymi zwolennikami białej supremacji
 • Szokująca prawda o Planned Parenthood i #Abtreibung
 • Czarni są rutynowo celem eksterminacji
 • Szkolenia Anti-WOKE dla firm
 • Ujawnia prawdziwe korzenie rasizmu i eugeniki w Ameryce
 • Kevin i Mike omawiają globalne wysiłki na rzecz DEPOPULACJI skierowane przeciwko czarnym
 • Autor książki „WOKED UP”
 • Dlaczego „bystrzy” są najbardziej nietolerancyjni i rasistowscy
 • Prawdziwa historia kierowanego przez Demokratów KKK i #Sklaverei w Ameryce
 • Globalny głód przeciwko czarnym i brązowym krajom

Oto 20 $, aby wyeliminować Ciebie i Twoje dzieci z puli ludzkich genów

Kiedy szczepionka przeciwko broni biologicznej Covid po raz pierwszy trafiła na rynek, pierwsi łatwowierni ludzie zostali oszukani do jej przyjęcia obietnicami darmowych hamburgerów, pączków lub losów na loterię. Efekt? Według analizy Eda Dowda, opartej na statystykach z amerykańskiego przemysłu ubezpieczeniowego i opublikowanych danych z amerykańskiego Departamentu Pracy, ponad 2 400 Amerykanów umiera każdego dnia w wyniku szczepionki Covid.

To około 900 000 Amerykanów, którzy umierają każdego roku, ponieważ zamienili swoje życie na hamburgery, pączki, losy na loterię lub inne głupie zachęty dla łatwo oszukanych.

Teraz Biały Dom idzie jeszcze lepiej, oferując 20 dolarów żywności dla tych, którzy chcą zabić się szczepionkami. Jeśli inflacja żywności będzie nadal gwałtownie rosła, zachęta ta niewątpliwie wzrośnie do 50 USD, a następnie do 100 USD. W końcu rząd USA drukuje pieniądze z powietrza w stylu FTX.

Później najbiedniejsi Amerykanie będą mogli sobie pozwolić na jedzenie tylko wtedy, gdy zostaną zaszczepieni bronią depopulacji, która powoduje bezpłodność, martwe urodzenie, spontaniczne poronienia i nadmierną śmierć.

W ostatnich dziesięcioleciach podjęto wysiłki, aby zapłacić matkom beneficjentów pomocy społecznej 500 dolarów za wszczepianie leków na niepłodność pod skórę w celu osiągnięcia biernej kontroli urodzeń. Zostało to powszechnie potępione jako rasistowskie i poniżające. Teraz, przez pandemię Covid, cały establishment – Big Tech, Big Media, Big Government, Big Science – wstrzykuje czarnym, Latynosom, Azjatom, białym i wszystkim innym technologię transhumanizmu mRNA, która zamienia ich ciała w fabryki broni biologicznej, które produkują toksyczne nanocząsteczki białka kolca (i przekazują je innym). Jest to rzekomo w interesie „zdrowia publicznego”, a każdy, kto sprzeciwia się tym zastrzykom depopulacji, jest demonizowany, oczerniany i postrzegany jako zagrożenie dla społeczeństwa.

Innymi słowy, każdy, kto wypowiada się przeciwko ludobójstwu czarnych, zostanie uciszony. Oto jak potężne stało się lobby pro-ludobójstwa, kierowane przez globalistów WEF i ich marionetki rządowe i korporacyjne na całym świecie.

Jak się okazuje, ruch eugeniczny przeszedł długą drogę. Przewiduję, że ludzkość straci 1-2 miliardy ludzi, zanim będziemy mogli powstrzymać to ludobójstwo. Większość z tych osób będzie czarna lub brązowa, na wypadek, gdybyś chciał być na bieżąco. Tymczasem każdy, kto chce wydać 20 dolarów więcej na jedzenie, może zaryzykować życie za kilka pudełek popowych tart, odwiedzając lokalny CVS lub Safeway, gdzie wynajęci eugenicy chętnie wstrzykną ci najnowszy wzmacniacz broni biologicznej, który zniszczy ludzi, których nie stać na jedzenie.

Czy teraz rozumiecie, w jaki sposób niedobory żywności są wykorzystywane jako broń przeciwko ludzkości? Podnosząc ceny i niszcząc łańcuch dostaw, potężni mogą postawić masy w sytuacji, w której mogą zrobić wszystko, aby uniknąć głodu. Należy pamiętać o tym ważnym punkcie, ponieważ jest on również wykorzystywany do kierowania ludzi do systemu waluty cyfrowej banku centralnego (CBDC) po sztucznym upadku systemu długu w walucie fiducjarnej.

Masy są doprowadzane do głodu, a następnie oferowane są cyfrowe portfele z uniwersalnymi kredytami dochodu podstawowego, za które mogą kupować żywność. W ten sposób dokonuje się całkowite zniewolenie mas, nawet jeśli są one powoli eliminowane za pomocą przepisów dotyczących szczepień (brak szczepionki = brak kredytu w cyfrowym portfelu).

Dowiedz się więcej w dzisiejszym podcaście informacyjnym:

 • Biały Dom naciska na 20 dolarów kredytu żywnościowego dla tych, którzy stosują taktykę depopulacji
 • Program wykorzystuje INFLACJĘ do osiągnięcia wyludnienia wśród biednych
 • Ponieważ ceny żywności gwałtownie rosną, coraz więcej ludzi zaszczepi się przeciwko śmierci, aby uniknąć głodu.
 • #Trump z powrotem na #Twitter, podczas gdy szaleni lewicowcy tracą rozum
 • Przyczyną śmierci nr 1 LGBTQ w Ameryce jest zastrzyk Covid, a nie masowe strzelaniny
 • LGBTQ są szalenie współwinni szczepień, prawie 100% je przyjęło
 • Zastrzyki mRNA niszczą układ odpornościowy i sprawiają, że rozwiązłość jest podatna na rozwiązłość
 • Antyszczepionkowe banki krwi są tworzone w celu umożliwienia czystej transfuzji krwi
 • 116 000 Amerykanów zmarło z powodu niedoboru witaminy D podczas pandemii Covid
 • Cenzura medycyny naturalnej Big Tech spowodowała niewypowiedziane cierpienie i śmierć
 • Big Tech jest współwinny programu depopulacji
 • #FDA twierdzi teraz, że nigdy nie nakazała nikomu nie przyjmować iwermektyny
 • FDA twierdzi, że ich słowa są tylko „sugestiami” i tak naprawdę nic nie znaczą.
 • #Tether jest na skraju implozji, twierdzą analitycy; Kryptowaluta w głębokich, głębokich tarapatach
 • 25% Amerykanów zagrożonych przerwami w dostawie prądu tej zimy
 • „Lustrzane przedmioty” znalezione w mielonej wołowinie w sklepach spożywczych
 • Pakiet oszustów spożywczych zepsuł tuńczyka jako świeże mięso
 • Masowe kradzieże sklepowe w sklepach TARGET powodują straty w wysokości 600 milionów dolarów
 • „Osłony mięsa” są używane w sklepach spożywczych wraz ze wzrostem kradzieży mięsa

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: