UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
441 views

Ameryka potrzebuje Trumpa z powrotem w Białym Domu

GAETZ: Ameryka potrzebuje Trumpa z powrotem w Białym Domu

Joe Raedle / Getty Images

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Logo Daily Caller News Foundation

 

REP. MATT GAETZ MATT GAETZ SŁUŻY MIESZKAŃCOM 1. OKRĘGU KONGRESOWEGO FLORYDY W IZBIE REPREZENTANTÓW STANÓW ZJEDNOCZONYCH.

Od redakcji: Big Tent Ideas zawsze ma na celu zapewnienie równoważących perspektyw na najgorętsze problemy dnia. Poniżej znajduje się kolumna argumentująca, że były prezydent Donald Trump powinien być kandydatem do poprowadzenia Partii Republikańskiej do 2024 roku. Można tu znaleźć kontrapunkt, w którym były starszy doradca Trumpa Christian Whiton twierdzi, że miażdżące zwycięstwo gubernatora Florydy Rona DeSantisa w wyborach uzupełniających w 2022 r. dowodzi, że Trump nie nadaje się już do kierowania Partią Republikańską.

Mogę przytoczyć statystyki o tym, o ile lepsza była Ameryka dwa lata temu. Ceny gazu były mniej więcej o połowę niższe niż obecnie. Granicę przekroczyło o jedną trzecią mniej fentanylu. Nie byliśmy też na krawędzi wojny nuklearnej z Rosją.

Wiecie, o ile lepsze było życie pod rządami prezydenta Donalda Trumpa niż Bidena, nie potrzebujecie, żebym wam to mówił. Nadszedł jednak czas, aby spojrzeć w przyszłość. (POWIĄZANE: WHITON: Po osunięciu się ziemi na Florydzie, ale bez czerwonej fali, Trump stoi w obliczu upokorzenia, jeśli weźmie DeSantisa)

Praca, którą rozpoczął prezydent Trump, nie została zakończona. Tylko Trumpowi można zaufać, że wprowadzi w życie program „America First”, który prowadził w 2016 roku. Nie zaakceptujemy żadnej imitacji. Pomimo tego, w co wielu konserwatywnych elit w Waszyngtonie chce, abyś uwierzył, nie jesteśmy w „erze po Trumpie” ani blisko niej. Wciąż jesteśmy w środku rewolucji rozpoczętej przez Trumpa, kiedy zjechał po złotych ruchomych schodach.

Wystarczy spojrzeć, kto jest ustawiony przeciwko Trumpowi już w prawyborach w 2024 roku. To ludzie tacy jak Paul Ryan lub miliarder i mega-darczyńca Ken Griffin, który planuje poprzeć wyzwanie Trumpa. Politico donosi, że Griffin „chce […] stępić żyłkę populizmu, która skomplikowała relacje partii ze światem korporacyjnym”.

Dlatego tak potrzebny jest start Trumpa w 2024 roku. Wiemy, że będzie nadal przeszkadzał i służył ludziom przeciwko Bagnom.

Wielu z tych samych Republikanów, którzy agitują przeciwko niemu, zbiera miliony z jego nazwiska w e-mailowych prośbach o zbieranie funduszy, ponieważ wiedzą, jak popularny jest w bazie. Trump jest popularny, ponieważ dotrzymał obietnic. Czy pamiętasz świętowaniezniszczenia ISIS? To była siła skoncentrowanej polityki zagranicznej Trumpa.

Mieliśmy boom gospodarczy pod rządami prezydenta Trumpa, zabezpieczyliśmy granicę i przepisaliśmy mapę polityczną. Dlaczego mielibyśmy teraz zatrzymać postęp i wrócić do Republikanów wspieranych przez Wall Street? Nie powinniśmy wystawiać na ławce naszego gwiazdorskiego rozgrywającego w przerwie.

Pozostało nam jeszcze wiele osiągnięć, jeśli wybierzemy Donalda Trumpa z powrotem do Białego Domu.

Jest jeszcze wiele bagna do osuszenia w każdej agencji administracyjnej naszego rządu.

Wciąż trzeba zbudować kilometry muru i odwrócić długotrwałą, szkodliwą politykę zagraniczną. Trump był i jest na celowniku „społeczności wywiadowczej”, ponieważ stosuje inteligentną myśl, aby uniknąć wojen, a nie je rozpętać.

Mówi się: „jeśli bierzesz, jesteś nad celem”. Prezydent Trump nie przestał brać krytyki od kłamliwych mediów i nieustannych dochodzeń, ponieważ jest najgorszym koszmarem bagna.

Poddalibyśmy się, gdyby Trump nie był kandydatem Republikanów w 2024 roku. Byłaby to nagroda dla szumowin z Komitetu 6 Stycznia i wszystkich tych, którzy są sprzymierzeni przeciwko naszemu ruchowi.

Donald Trump rozpoczął to i nie ma zamiaru być emerytem. Zdobył nasze zaufanie, dotrzymując obietnic.

Ameryka jest rozbita pod rządami Bidena. Tylko Trump może to naprawić.

Matt Gaetz reprezentuje 1. okręg kongresowy Florydy.

Poglądy i opinie wyrażone w tym komentarzu są poglądami autora i nie odzwierciedlają oficjalnego stanowiska Daily Caller News Foundation.

GAETZ: Ameryka potrzebuje Trumpa z powrotem w Białym Domu | Codzienny rozmówca (dailycaller.com)
Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: