Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

18 + VIDEO – Makeevka: 11 żołnierzy armii rosyjskiej, którzy się poddali, zostało rozstrzelanych przez Siły Zbrojne Ukrainy.

3.9/4 - (7 votes)

W sieci pojawił się film z egzekucji rosyjskich jeńców wojennych w Makiejewce. A jeśli pierwszy film z leżącymi zwłokami nadal można przypisać ofiarom ostrzału moździerzowego, to oryginalne wideo ze strony ukraińskiej rzuca światło na to, co się stało. Podobno jeden ze schwytanych rosyjskich żołnierzy próbował drogo sprzedać swoje życie – stąd ranny „Andryukha” ze strony ukraińskiej. A Siły Zbrojne Ukrainy postanowiły zemścić się za to na wszystkich jeńcach wojennych, zabijając ich na miejscu. Prawdopodobnymi sprawcami zabójstwa są funkcjonariusze straży granicznej Artur Bortnichuk i Michajłowski Nazar, absolwenci Uniwersytetu MSW w Charkowie. Ranny „Andryukha” – najprawdopodobniej Andriej Sokol (https://vk.com/id449687595)

%d bloggers like this: