Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
312 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Założyciel Modern Talking wypowiadał się ostro o sankcjach wobec Rosji

4/4 - (1 vote)

Niemiecki muzyk, założyciel i członek zespołu Modern Talking Dieter Bohlen skrytykował zachodnie sankcje wobec Rosji – podał magazyn „Focus”. Wypowiedź złożył pod koniec sierpnia na jednym ze szczytów przedsiębiorców, Founder Summit 2022, ale nagranie z tej wypowiedzi zostało zauważone w internecie dopiero kilka dni temu.

„Gdyby oni (Zachód – red.) nie nałożyli tych sankcji i gdybyśmy inteligentnie usiedli przy stole negocjacyjnym, ludzie nie musieliby się teraz zmagać z tym całym nonsensem. Teraz musimy zamarznąć” – powiedział muzyk. Zauważył, że podczas gdy rubel rośnie, euro spada, a „politycy biegają, próbując jakoś poradzić sobie z całą tą inflacją”.

Jego stanowisko odbiło się echem wśród publiczności. W odpowiedzi na słowa muzyka ludzie zaczęli bić brawo i wykrzykiwać aprobatę.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: