UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
785 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
421 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
556 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
314 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

Założyciel Goya Foods, dyrektor generalny ostrzega, że ​​„Nowy Porządek Świata” wykorzystuje inflację do „zniewolenia ludzkości”

Zdjęcie: Założyciel Goya Foods, dyrektor generalny ostrzega, że ​​„Nowy Porządek Świata” wykorzystuje inflację, aby „zniewolić ludzkość”

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Założyciel wiodącej latynoskiej marki żywności mówi, że zachodnia globalistyczna elita rozpętała „zły” plan na miliardy ludzi, aby sprawować nad nimi nieskończoną kontrolę.

Bob Unanue, dyrektor generalny Goya Foods, powiedział podczas wywiadu z Tuckerem Carlsonem z Fox News, że kultyści „Nowego Porządku Świata” wykorzystują „złą” inflację, aby „zniewolić ludzkość”.

„U podstaw inflacji, która jest poza kontrolą – zwłaszcza w przypadku żywności – leży zło, chęć kontrolowania nas” – powiedział Unanue. „Kiedy byłam dzieckiem, moi rodzice mówili: 'nigdy nie bierz słodyczy od nieznajomych’. I rozdają cukierki, zachęcając ludzi do niepracy. Zabierają nam nasz cel, naszego ducha, nasz powód do wstawania każdego dnia. Robią to bez własnych cukierków, biorą nasze cukierki i używają ich, by zachęcić nas do niepracy. To bardzo inflacyjne”.

Fox News zauważył dalej, że inflacja podczas reżimu Bidena i demokratycznej kontroli Kongresu nadal nęka ogromną większość Amerykanów:

Rosnące ceny żywności są jednym z najbardziej dotkliwych przypomnień o gorącej inflacji, która stworzyła poważną presję finansową na większość amerykańskich gospodarstw domowych. Ceny żywności przyspieszyły tego lata do nowego poziomu od czterech dekad, zmuszając Amerykanów do wycinania przedmiotów codziennego użytku, na które nie mogą już sobie pozwolić.

Według Departamentu Pracy Amerykanie płacą więcej w sklepie spożywczym za wiele produktów, których ceny znacznie wzrosły w ciągu ostatniego roku. Obejmuje to takie produkty podstawowe jak jajka (38%), kurczak (16,6%), mleko (15,6%), ziemniaki (13,3%), ryż (12,7%) oraz świeże owoce i warzywa (8,2%).

Ponadto kraj doświadcza jednego z największych niedoborów pracowników w historii Stanów Zjednoczonych, chociaż dzięki posunięciom Rezerwy Federalnej do podniesienia stóp procentowych w celu spowolnienia gospodarki, wkrótce pojawi się wielu zwolnionych pracowników, którzy będą szukać pracy.

Podczas pandemii COVID-19 Unanue powiedział, że jego firma „nigdy nie przestała działać”, ponieważ te miejsca pracy zostały uznane za niezbędne. Twierdzi jednak, że jego firma od tego czasu mocno odczuła skutki niedoboru pracowników.

„Praca jest niezbędna. Daje nam powód… każdy z nas jest stworzony na podobieństwo Boga z naszą własną tożsamością” – powiedział.

Zwykli Amerykanie zostali odarci z poczucia celu związanego z pracującymi jednostkami przez elitarnych ludzi, którzy chcą „zniewolić nas dla własnej chciwości i władzy”, powiedział dyrektor generalny.

„Wszyscy mamy cel”, powiedział. „Teraz odbierasz ten cel bardzo nielicznym, którzy chcą nas posiąść, kontrolować, zniewalać dla własnej chciwości i władzy”.

ZEGAREK:

Ale znowu, obecny niedobór pracowników wkrótce przekształci się w nadmiar pracowników, ponieważ zwolnienia w dużych korporacjach już się rozpoczęły.

„Zwolnienia i spadek popytu ze strony kilku dużych korporacji, w tym Apple, FedEx, Meta i Nike, wskazują, że recesja może być bliska. Były sekretarz skarbu USA Larry Summers ostrzegł: „To jest moment, w którym powinien być zwiększony niepokój”, podobnie jak na rok przed kryzysem finansowym w 2008 roku. W tym samym czasie Bank of America Merrill Lynch GFSI (Global Financial Stress Index) Wskaźnik ryzyka rynkowego skoczył do najwyższego poziomu od marca 2020 r.”, prywatna firma wywiadowcza Forward Observer w poniedziałkowym komunikacie dla subskrybentów.

Tymczasem ceny prawie wszystkiego będą stale rosły, ponieważ ropa ma odwrócić tendencję spadkową, być może nawet sprowadzając ceny z powrotem do prawie lub ponad 5 USD za galon, dzięki wciąż chwiejnemu łańcuchowi dostaw.

„Oszacowania głównego nurtu sugerują powrót do 100 USD za baryłkę Brent, co spowodowałoby wzrost cen benzyny z powrotem do około 5 USD za galon w USA. Te prognozy są prawdopodobnie konserwatywne”  – zauważył w zeszłym tygodniu OilPrice.com .

Źródła obejmują:

OilPrice.com

FoxNews.com

Natural News

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: