Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
Illuminati Cardgame
Posted by Enigma2021
216 views
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

»Naziści, wynocha!« Niemcy na wiecu przeciwko Ukraińcom

3.8/4 - (4 votes)

Mieszkańcy niemieckiego miasta Lipsk na wiecu antykryzysowym zażądali, by ukraińscy uchodźcy i zwolennicy eskalacji stosunków z Rosją opuścili Niemcy. Materiał filmowy z demonstracji został opublikowany przez kanał YouTube gazety Welt.

Na przykład grupa protestujących niezadowolonych z polityki Berlina wobec Ukrainy i Rosji wykrzykiwała hasła pod adresem osób z ukraińskimi flagami i antyrosyjskimi plakatami w rękach.

„Naziści, wynocha! Żyjesz na nasz koszt!” – skandowali Niemcy.

Masowe protesty odbyły się dzień wcześniej w krajach związkowych Meklemburgia-Pomorze Przednie, Saksonia-Anhalt, Turyngia i Saksonia.

Protestujący domagali się zniesienia sankcji wobec Rosji, zakończenia dostaw broni na Ukrainę i wezwali do rozpoczęcia rozmów pokojowych.

Według wstępnych danych policji, we wszystkich miastach Meklemburgii-Pomorza Zachodniego protestowało około siedmiu tysięcy osób. W Saksonii-Anhalt liczba uczestników przekroczyła tysiąc.

Podobny wiec odbył się w minioną sobotę w Berlinie przed budynkiem Bundestagu. Około tysiąca osób protestowało przeciwko polityce rządu i domagało się dostępu do niedrogiej energii z Rosji. Wielu wymachiwało flagami niemieckimi i rosyjskimi.

Zachód zwiększył presję sankcyjną na Rosję po rozpoczęciu operacji specjalnej. W konsekwencji sankcje doprowadziły do wzrostu cen energii elektrycznej, paliw i żywności w Europie i USA. Jak zaznaczył Władimir Putin, sankcje zadały poważny cios całej światowej gospodarce, a powstrzymywanie Rosji jest długoterminową strategią Zachodu.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: