UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
783 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
421 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
556 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
314 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

Antyglobalizm staje się głównym nurtem – co oznacza, że wkrótce dojdzie do katastrofy inżynieryjnej.

Antyglobalizm staje się głównym nurtem – co oznacza, że wkrótce dojdzie do katastrofy inżynieryjnej.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Wizerunek: Antyglobalizm staje się głównym nurtem – co oznacza, że wkrótce nadejdzie katastrofa inżynieryjna

(Wiadomości naturalne) Zauważyłem w przeszłości, że przestępcy mają tendencję do przechwalania się swoją przestępczością, gdy wierzą, że nikt nie może nic na to poradzić. Szczerze mówiąc, w swoim narcyzmie wielu z nich nie może powstrzymać się od rozkoszowania się chwilą i informowania wszystkich, jak „lepsi” są od reszty z nas. Byliśmy świadkami wielu takich chwil od elit w instytucjach globalistycznych w ciągu ostatnich kilku lat w szczytowym momencie pandemicznego pandemonium.

(Artykuł Brandona Smitha opublikowany ponownie z Alt-Market.us)

Byli ludzie tacy jak globalistyczni akademicy z MIT, którzy głosili, że „nigdy nie wrócimy do normalności” i że będziemy musieli zaakceptować utratę wielu naszych wolności do końca życia, aby zwalczyć rozprzestrzenianie się covida. Byli ludzie tacy jak Klaus Schwab, którzy ogłosili początek „Wielkiego Resetu” i rozpoczęcie tego, co tłum w Davos nazywa „4rewolucją przemysłową”. Było też WIELU przywódców politycznych, takich jak Joe Biden, którzy krążyli po scenie medialnej, oskarżając ideologicznych przeciwników (głównie konserwatystów) o bycie „wrogami demokracji”.

Jeśli ich wizja „demokracji” jest tyranią medyczną i wymuszoną ekspansją marksizmu kulturowego, lub jeśli ich ideą demokracji jest współpraca rządu z monopolem korporacyjnym i wymazanie podstawowych zasad naszego kraju, to tak, przypuszczam, że rzeczywiście jestem wrogiem „demokracji”.

Globaliści naprawdę pławili się w blasku zakładanego zwycięstwa. Myśleli, że mają nas chłopów za kark i że ich program jest prawie pewny. Ale jak przekonuję od zeszłego roku, elity pieniężne mogły świętować trochę za wcześnie.

 

Agenda covidowa całkowicie zawiodła, jeśli celem było wdrożenie długotrwałych mandatów i ograniczeń w Ameryce Północnej i Europie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wyglądałby sukces globalistów, po prostu przyjrzyj się Chinom z ich niekończącymi się cyklami blokady i cyfrowymi paszportami szczepionkowymi. Elity chciały tego wyniku dla Zachodu, ale go nie dostały. Zbliżyli się, ale miliony Amerykanów, Kanadyjczyków i Europejczyków nie ustępowały, a koszt zmuszenia nas do podporządkowania się byłby zbyt duży.

Nawet Joe Biden otwarcie przyznał, że pandemia się skończyła. Zrezygnowali z mandatów, ponieważ wiedzieli, że jeśli dojdzie do wojny, przegrają.

Jeśli celem fabryki strachu pandemicznego było po prostu wstrzyknięcie populacji szczepionek mRNA, tutaj również zawiodły. Z wieloma stanami w USA 40% nieszczepionymi (według oficjalnych liczb) i wieloma częściami świata z dużymi nieszczepionymi populacjami, istnieje ogromna grupa kontrolna dla szczepionek covidowych. Jeśli będą stale rozwijające się problemy zdrowotne związane z vax mRNA (takie jak zapalenie mięśnia sercowego), to społeczeństwo będzie wiedziało, co je spowodowało z powodu tej grupy kontrolnej. Globaliści potrzebowali prawie 100% szczepień i nie otrzymali ich. Nawet nie blisko.

Nie ma dla nich ucieczki – znacznie przecenili apatię społeczeństwa, jeśli chodzi o autorytaryzm. Bunt jest zbyt duży i w końcu zostaną pociągnięci do odpowiedzialności za swoje przewinienia.

Przykład: Ostatnie wybory we Włoszech przyniosły miażdżące zwycięstwo konserwatywnej koalicji, a nowa premier (i pierwsza kobieta premier), Georgia Meloni, wygłosiła w tym tygodniu porywające przemówienie o zwycięstwie, które bezpośrednio ujawniło skrajnie lewicową inwazję na zachodnie narody, globalizm i trującą zmowę z przebudzonymi korporacjami, aby uciszyć sprzeciw. Wezwała do powrotu do wolności, a jaka była reakcja mediów głównego nurtu? Nazywają ją „faszystką”.

Wybory we Włoszech to tylko niewielka część trwającego trendu, przebudzenia ludzi na bezpośrednie zagrożenia ze strony globalistów, a globaliści nie mogą tego powstrzymać.

Strach między nimi jest namacalny. Antyglobalizm staje się obecnie głównym nurtem, a gdy to się stanie, ludzie zaczną szukać odpowiedzi. Dlaczego nasze warunki ekonomiczne uległy takiej degradacji? Dlaczego stoimy w obliczu kryzysu stagflacyjnego? Dlaczego ceny na wszystko wciąż rosną? Dlaczego prawie straciliśmy wszystkie nasze swobody obywatelskie w imię walki z wirusem z niewielką średnią 0,23% oficjalnego średniego wskaźnika śmiertelności infekcji? Dlaczego bezsensowne kontrole emisji dwutlenku węgla są wprowadzane w środku kryzysu łańcucha dostaw? Dlaczego politycy i banki tak bardzo pogarszają sytuację?

Publiczne oburzenie na rozliczenie rośnie i to głowy globalistów skończą na bloku tnącym. Wszystkie drogi do zniszczenia prowadzą z powrotem do nich i polityki, którą wymusili na ludności.

Oczywiście, kiedy przestępcy czują, że są osaczani, czasami podpalają i biorą zakładników w ostatnim rowie, starając się pozostać przy życiu i prześlizgnąć się przez sieć. Wierzę, że zbliżamy się do tej sceny tego strasznego dramatu. Ważne jest, aby zaakceptować warunki pola bitwy takimi, jakie są i nie lekceważyć wroga. Prawda jest taka, że globaliści mają do dyspozycji rozległe środki, aby siać spustoszenie i już wprawili w ruch niektóre z tych katastrof.

Jak ostrzegałem wiele lat temu (w 2017 roku w moim artykule „The Economic End Game Continues”), napięcia z krajami wschodnimi są wykorzystywane do zmniejszania roli dolara amerykańskiego jako światowej waluty rezerwowej i waluty petro. Konflikt powoduje również niedobory zasobów i osłabienie łańcucha dostaw, nie wspominając o kryzysie energetycznym w Europie, który jest obecnie nieodwracalny dzięki sabotażowi gazociągów Nord.

Przewidywałem również w 2017 r., że Rezerwa Federalna powtórzy schemat podnoszenia stóp procentowych do poważnej słabości gospodarczej, powodując wzrost zawirowań gospodarczych. Zastosowali bardzo podobną taktykę na początku Wielkiego Kryzysu, który były przewodniczący Rezerwy Federalnej Ben Bernanke otwarcie przyznał, że był przyczyną długoterminowego załamania deflacyjnego.

Z mojego artykułu w 2017 roku:

Zmiana przewodniczącego Fed jest absolutnie bez znaczenia, jeśli chodzi o politykę. Jerome Powell będzie kontynuował dokładnie te same inicjatywy, co Yellen; bodźce zostaną usunięte, stopy zostaną podniesione, a bilans zmniejszony, pozostawiając ogromną bańkę rynkową, którą Fed pierwotnie stworzył, podatną na implozję.

Spostrzegawcza osoba… Być może zauważył, że banki centralne na całym świecie wydają się działać w skoordynowany sposób, aby usunąć wsparcie stymulacyjne z rynków i podnieść stopy procentowe, odcinając linie podaży łatwego pieniądza, które od dawna są kulą u nogi dla naszej kalekiej gospodarki.

Bank Rozrachunków Międzynarodowych, centralny bank banków centralnych i instytucja, która pisze globalne inicjatywy polityczne dla wszystkich innych banków członkowskich, wezwały w zeszłym tygodniu do WIĘKSZEJ liczby podwyżek stóp procentowych. Oprócz drobnej interwencji Banku Anglii, dowody pokazują, że globaliści CHCĄ krachu i są inżynierami warunków niestabilności. Wcześniej ustawili kostki domina, a teraz postanowili je powalić. Myślę, że jest to zabezpieczenie przed awarią; wyzwalacz paniki w przypadku, gdy nie uzyskali kontroli, której chcieli od pandemii covid.

Będą obwiniać Rosję, będą obwiniać Chiny, będą obwiniać konserwatystów, będą obwiniać wszystko i kogokolwiek poza sobą, próbując odwrócić uwagę opinii publicznej od międzynarodowych działań bankowych, które stworzyły warunki krachu. Nie możemy im na to pozwolić. Cokolwiek wydarzy się dalej, ważne jest, aby ludzie pamiętali, kto naprawdę nam to zrobił i kto musi zostać ukarany.

W ciągu najbliższych kilku lat establishmentowi brokerzy władzy będą próbowali użyć ekranu chaosu, aby zasiać nasiona strachu w populacji. Będą próbowali wykorzystać ten strach, aby uzyskać jeszcze bardziej scentralizowane zarządzanie i zmienić fundamenty naszego społeczeństwa, jednocześnie dusząc to, co pozostało z naszych wolności. To jedyna sztuka, jaka im pozostała, ale przynajmniej teraz wiemy na pewno, że są nas miliony – miliony ludzi, którzy nie podporządkują się i będą walczyć. I wiemy, że globaliści się boją; gdyby tak nie było, nie wróciliby do tak drastycznych środków.

Antyglobalizm staje się głównym nurtem – co oznacza, że wkrótce dojdzie do katastrofy – NaturalNews.com
5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: