UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
783 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
421 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
555 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
313 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

10 nowoczesnych metod kontroli umysłu

10 nowoczesnych metod kontroli umysłu

Im bardziej ktoś zajmuje się kontrolą umysłu, tym bardziej dochodzi do wniosku, że istnieje skoordynowany skrypt, który istnieje od bardzo dawna i ma na celu przekształcenie rasy ludzkiej w niemyślące automaty. Tak długo, jak człowiek dąży do władzy nad masami, kontrola umysłu jest inscenizowana przez tych, którzy badają ludzkie zachowanie, aby poddać duże populacje woli małej „elity”.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Dzisiaj weszliśmy w niebezpieczną fazę, w której kontrola świadomości nabrała fizycznego, naukowego wymiaru, który grozi staniem się trwałym państwem, jeśli nie uświadomimy sobie narzędzi dostępnych dla technokratycznej dyktatury, która rozwija się w skali globalnej.

Współczesna kontrola umysłu jest zarówno technologiczna, jak i psychologiczna. Testy wykazały, że efekty kontroli umysłu można zmniejszyć lub wyeliminować, ujawniając same jej metody, przynajmniej jeśli chodzi o reklamę i propagandę kontroli umysłu. Trudniejsze do zwalczania są fizyczne interwencje, które kompleks wojskowo-przemysłowy stale rozwija i ulepsza.

Edukacja

Jest to najbardziej oczywista forma kontroli umysłu, ale wciąż najbardziej podstępna. Zawsze była to ostateczna fantazja niedoszłego dyktatora, aby „wychowywać” naturalnie wpływowe dzieci, a więc była centralną częścią komunistycznych i faszystowskich tyranii w całej historii. Nikt nie pomógł wyeksponowaniu agendy nowoczesnej edukacji bardziej niż Charlotte Iserbyt – można rozpocząć swoje badania w tej dziedzinie od pobrania darmowego pliku PDF jej książki The Deliberate Dumbing Down of America, która ujawnia rolę globalistycznych fundacji w kształtowaniu przyszłości mającej na celu produkcję uległych dronów zasilanych przez w pełni wyszkolony, świadoma klasa elitarna.

Reklama i propaganda

Edward Bernays jest uważany za wynalazcę kultury konsumpcyjnej, która ma na celu przede wszystkim wpływanie na wizerunek własny ludzi (lub jego brak) w celu przekształcenia pragnienia w potrzebę. Pierwotnie był on przeznaczony do produktów takich jak papierosy. Jednak w swojej książce z 1928 roku Propaganda Bernays zauważył również, że „propaganda jest wykonawczym ramieniem niewidzialnego rządu”. Jest to najbardziej widoczne we współczesnym państwie policyjnym i w rozwijającej się kulturze informowania obywateli, która jest opakowana w pseudo-patriotyczną wojnę z terroryzmem. Rosnąca konsolidacja mediów pozwoliła całej strukturze korporacyjnej połączyć się z rządem, który obecnie wykorzystuje koncepcję umieszczania propagandy. Media – drukowane, filmy, telewizja i wiadomości kablowe – mogą teraz bezproblemowo ze sobą współpracować, aby zintegrować ogólny przekaz, który wydaje się mieć dźwięk prawdy, ponieważ pochodzi z tak wielu źródeł jednocześnie. Jeśli jesteś przygotowany na rozpoznanie głównego „przesłania”, wszędzie zobaczysz ten odcisk. Nie wspominając już o komunikatach podprogowych.

Programowanie predykcyjne

Wielu nadal zaprzecza, że programowanie predykcyjne jest prawdziwe. Zapraszam każdego do przejrzenia dokumentacji opracowanej przez Alana Watta i dojścia do innego wniosku, że ta forma kontroli umysłu jest powszechna. Programowanie predykcyjne ma swoje początki w głównie elitarnym Hollywood, gdzie duży ekran może zaoferować wspaniałą wizję tego, dokąd zmierza społeczeństwo. Wystarczy spojrzeć na książki i filmy, które uważałeś za naciągane lub „science fiction” i przyjrzeć się z bliska dzisiejszemu społeczeństwu.

Sport, Polityka, Religia

Niektórzy mogą poczuć się urażeni faktem, że religia, a nawet polityka jest używana obok sportu jako metody kontroli umysłu. Główny temat jest zawsze ten sam: dziel i rządź. Techniki są dość proste: naturalna skłonność ludzi do współpracy w celu przetrwania jest zwarta i uczy się ich tworzyć zespoły nastawione na dominację i zwycięstwo. Sport zawsze odgrywał ważną rolę jako odwrócenie uwagi, aby połączyć tendencje plemienne w nieważne wydarzenie, które przybrało absurdalne rozmiary we współczesnej Ameryce, gdzie protesty wybuchają, ponieważ wybitny sportowiec opuszcza swoje miasto, ale podstawowe ludzkie kwestie, takie jak wolność, są odrzucane jako nieważne. Dyskurs polityczny przebiega ściśle według lewicowo-prawicowego paradygmatu łatwo kontrolowanej opozycji, podczas gdy religia stanowi tło dla prawie każdej wojny w historii.

Żywność, woda i powietrze

Dodatki, toksyny i inne toksyny pokarmowe dosłownie zmieniają chemię mózgu, tworząc uległość i apatię. Wykazano, że fluor w wodzie pitnej obniża IQ; Aspartam i MSG są ekscytotoksynami, które pobudzają komórki mózgowe aż do śmierci; a łatwy dostęp do fast foodów zawierających te trucizny stworzył populację, której brakuje koncentracji i motywacji do jakiegokolwiek aktywnego stylu życia. Większość współczesnego świata jest doskonale przygotowana na bierną otwartość – i akceptację – dyktatorskich elit. A jeśli zdecydujesz się zwrócić uwagę na swoją dietę, są dobrze przygotowani do spryskania populacji powyższymi substancjami.

Narkotyki

Może to być każda uzależniająca substancja, ale zadaniem kontrolerów umysłu jest upewnienie się, że jesteś od czegoś zależny. Ważną gałęzią współczesnej kontroli umysłu jest psychiatria, która ma na celu zdefiniowanie wszystkich ludzi przez ich zaburzenia, w przeciwieństwie do ich ludzkiego potencjału. Dziś stało się to jeszcze bardziej ekstremalne, gdy zapanowała tyrania medyczna, a prawie każdy ma jakieś zaburzenie – zwłaszcza ci, którzy kwestionują autorytet. Stosowanie środków paralityczno-drgawkowych w wojsku doprowadziło do rekordowej liczby samobójstw. Co najgorsze, współczesne państwo narkotykowe leczy obecnie ponad 25% amerykańskich dzieci lekami zmieniającymi umysł. Darmowe terapie online stają się popularnym sposobem na uzyskanie pomocy bez nikogo lub czegokolwiek kontrolującego twój umysł.

Testy wojskowe

Wojsko ma długą historię jako poligon doświadczalny dla kontroli umysłu. Duch militarny jest być może najbardziej plastyczny, ponieważ ci, którzy szukają życia w wojsku, są na ogół zgodni ze strukturami hierarchii, kontroli i potrzeby niekwestionowanego posłuszeństwa misji. Dla rosnącej liczby personelu wojskowego kwestionującego ich indoktrynację, niedawny raport podkreślił plany DARPA dotyczące przezczaszkowych hełmów kontroli umysłu, aby utrzymać ich koncentrację.

Widmo elektromagnetyczne

Zupa elektromagnetyczna otacza nas wszystkich, naładowana nowoczesnymi urządzeniami komfortowymi, które okazały się mieć bezpośredni wpływ na funkcjonowanie mózgu.

Jako milczące przyznanie się do tego, co jest możliwe dzięki tej metodzie kontroli umysłu, badacz pracował z „hełmem bogów”, aby wywołać wizje poprzez zmianę pola elektromagnetycznego mózgu.

W naszej nowoczesnej zupie jesteśmy biernie otoczeni przez potencjalnie zmieniające umysł fale, podczas gdy potencjalny kontroler umysłu ma szeroki zakres opcji, takich jak wieże komórkowe, dostępne dla bardziej bezpośredniej interwencji.

Telewizja, komputer i „szybkość migotania”

Jest wystarczająco źle, że to, co jest „zaprogramowane” na telewizorze (do którego można uzyskać dostęp za pomocą pilota), jest manipulowane; całość jest jeszcze łatwiejsza dzięki temu, że dosłownie usypia do snu, czyniąc z niej broń psychospołeczną. Testy szybkości migotania pokazują, że fale alfa mózgu są zmienione, powodując rodzaj hipnozy – co nie wróży dobrze niedawnym odkryciom, że światła mogą przesyłać zaszyfrowane dane internetowe, „migocząc szybciej niż oko widzi”. Szybkość migotania komputera jest niższa, ale ze względu na gry wideo, sieci społecznościowe i podstawową strukturę, która przeciąża mózg informacjami, szybkie tempo nowoczesnej komunikacji prowadzi do stanu ADHD. Badanie gier wideo wykazało, że długie okresy gry mogą prowadzić do mniejszego przepływu krwi do mózgu, tracąc w ten sposób kontrolę emocjonalną. Co więcej, odgrywanie ról z realistycznymi scenariuszami wojny i państwa policyjnego służy znieczuleniu na rzeczywistość.

Nanoboty

Od horroru science fiction bezpośrednio po współczesny mózg: nanoboty są w drodze. Bezpośrednia modyfikacja mózgu została już wprowadzona na rynek jako „neuroinżynieria”. Artykuł Wired z początku 2009 roku podkreślił, że chociaż bezpośrednie manipulowanie mózgiem za pomocą światłowodowych jest nieco chaotyczne, po zainstalowaniu „może sprawić, że ktoś będzie szczęśliwy po naciśnięciu przycisku”. Nanoroboty przenoszą proces na poziom zautomatyzowany i przeprogramowują cząsteczkę mózgu po cząsteczce. Co gorsza, te mini-droidy mogą się replikować, więc musisz się zastanawiać, jak ten dżin kiedykolwiek wróci do butelki, gdy zostanie uwolniony. Przewidywana data przyjazdu? Od początku 2020 roku.

3.5/5 - (2 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: