Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
461 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1039 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
825 views

Ukrainiec wylewa żale na TikToku, bo właściciel hostelu zażądał od niego zapłaty za najem

W Polsce dobiegł końca sponsoring pobytu „gości” nieudaczników z Nowogrodzkiej w hotelach i hostelach. W związku z tym właściciele tych obiektów żądają od „uchodźców” zapłaty za pobyt, ale opuszczenia miejsca. Nie każdy „uchodźca” jest jednak zadowolony z tego, ze eldorado mieszkania za darmo w Polsce zostało zakończone.

Przykładem tego może być historia, jaką opowiedział niezadowolony Ukrainiec na TikToku. Na wstępie swojego nagrania w sposób bezszczelny podkreślił, że nagrywa tę historię dla wszystkich, którzy twierdzą, że Polacy są serdeczni i pomagają. Ukrainiec miał chyba nadzieję, że „pomoc” ta będzie trwała wiecznie.

„Minęło już 4 miesiące odkąd jesteśmy w Polsce” – mówi Ukrainiec w swoim nagraniu.

„Kończył się nam pobyt bezpłatny i zaczęliśmy szukać sobie mieszkania. Przez cały tydzień oddzwoniliśmy na około 50 ogłoszeń w czterech zakątkach województwa łódzkiego. Ciągle słyszeliśmy od właścicieli, że oni szukają polskiego najemcy. Opowiedzieliśmy o tej sytuacji właścicielowi hostelu, chcieliśmy, żeby dal nam kilka dni. Powiedział, że możemy pomieszkać do wtorku. W ten dzień miał zakończyć się nam pobyt bezpłatny i będziemy musieli opuścić lokum. Powiedzieliśmy: OK. To było wczoraj. Dziś wieczorem on mówi, że przeliczył wszystko i wyjeżdżacie jutro. Ponieważ jest to sobota, mówię, że zapłacę za niedziele. Odpowiedział, że nie, biorę tylko i wyłącznie za miesiąc. Jemu nie przeszkadzało, ze mam dwoje dzieci, ze jedno ma rok, a drugie trzy lata. On powiedział albo płacicie 3000, albo jutro wyjeżdżacie. Tacy właśnie są Polacy, tak oni nam pomagają” – mówi rozgoryczony mężczyzna.

Pod filmem komentarze umieścili Ukraińcy mieszkający w Polsce od wielu lat:

 „Dlaczego przez 4 miesiące nie znalazłeś pracy i mieszkania? Mieszkam w Polsce od pięciu lat, dlaczego nie zostałem wyeksmitowany z mieszkania?” – pyta jeden z internautów.

„Nikt nam nic nie jest winien. Jesteście w Polsce od 6 miesięcy. Powinniście podjąć pracę i wynająć mieszkanie, a nie liczyć wciąż na pomoc” – pisze kolejna internautka z Ukrainy.

„W ciągu czterech miesięcy czas znaleźć pracę i samemu zapłacić za mieszkanie” – pisze kolejny obserwator.

Niestety większość pseudo uchodźców, która od 24 lutego najechał na nasz kraj to zwykli cwaniacy, którym wszystko się należy, bo oni zostali skrzywdzenia w związku z eskalacją konfliktu na terenach wschodniej Ukrainy, których z pewnością nawet nie widzieli na swoje oczy bo większość z nich pochodzi z zachodniej Ukrainy. W Polsce rozbijają się często takimi samochodami o jakich „Kowalski” może sobie jedynie pomarzyć jednak na mieszkanie ich już nie stać.

Może warto, aby niewdzięcznik rozważył możliwość zwrócenia się o pomoc do swojego lateksowego prezydencika, który Rosjanom wynajmował wille w Toskanii.

https://legaartis.pl/blog/2022/09/25/ukrainiec-wylewa-zale-na-tiktoku-bo-wlasciciel-hostelu-zazadal-od-niego-zaplaty-za-najem/

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: