Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

TRZY PRZYKŁADY – KOMU POLACY ODDALI BY WŁADZĘ – BO ZNAMY ICH Z Y.T – I TAK FAJNIE I ZABAWNIE OPOWIADAJĄ

4/4 - (5 votes)

DELIKWENT KTÓRY PREZENTUJE POLAKOM NA POWAŻNIE PROGRAM POLITYCZNY I GOSPODARCZY OPIERAJĄCY SIĘ NA RABUNKU ZAMOŻNYCH POLSKICH EMERYTÓW – ” ZBUDUJMY DOM STARCÓW A JAK UMRA BEDZIEMY ŻYĆ Z ICH POZOSTAWINYCH MAJĄTKÓW ”  NOTABENE PLAGIAT HITLEROWSKIEGO RABUNKU KTÓRY BYŁ REALIZOWANY NA RAMPIE W OŚWIĘCIMIU – CZYLI „ZOSTAW NAM WSZYSTKO CO MASZ I IDŻ DO GAZU”

PONIZEJ DELIKWENT KTÓRY CHCE DO POLITYKI I CHCE NAPRAWIAC POLSKE BO MA „KWALIFIKACJE ” – JEST ZNANY W INTERNECIE BO JEST ZNANY NA Y.T ……….. I POLAKOM WYSTARCZA

KOLEJNE POMYSŁY I ZŁOTE MYSLI Z CAŁKOWICIE POMINIETYMI ELEMENTAMI ZMIAN W GOSPODARCE FINANSACH  ZA TO OFERUJĄ  ZAPEWNIENIE ŚWIERZEGO POWIETRZA …………..

SZCZERY DO SZPIKU KOŚCI W WYŻEJ OPISANYM „PROGRAMIE DLA LUDU” KORWIN MIKKE CHWAŁA MU ZA TO ŻE NIE KŁAMIE

One thought on “TRZY PRZYKŁADY – KOMU POLACY ODDALI BY WŁADZĘ – BO ZNAMY ICH Z Y.T – I TAK FAJNIE I ZABAWNIE OPOWIADAJĄ

  1. Od zawsze piszę … to całe towarzystwo to nic innego jak błazny, pajace i wesołki z pewną dozą i pewnym nasileniem jełopowatości, idiotyzmu – to oszuści, kłamcy i zwodziciele … oni są bardziej szkodliwi dla ludzi niż dżuma czy cholera jednak bardziej zaraźliwi niż wszelkie choroby zakaźne … oglądam w miarę możliwości różne kanały prezentujące (czytaj indoktrynujące) treści polityczno-społeczne od prawa do lewa … jak chce się mieć ogląd trzeba się poświęcić – od czasu do czasu … Konfederację wypunktowałam (negatywnie – 10 pkt) w komentarzu pod ich programem na YT jeszcze kilka miesięcy wcześniej przed wyborami … że też już nie wspomnę o hejcie i wrednych komentarzach – no cóż dla odmiany ja się pytam tych wiernych czcicieli i wyznawców konfederacji teraz po latach … i co wy głupcy macie teraz do powiedzenia ? … teraz to się labidzi, utyskuje i biadoli zamiast przemyśleć sobie to co ktoś napisał i wyciągnąć wnioski … nadto ludzie to obrzydliwe lenie zapiziałe – widzę bo mam oczy więc nie spodziewam się żadnych radykalnych zmian … pozostaje jednak Bóg i tylko On – On człowieka nie zawiedzie.

Comments are closed.

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: