UBG - List do Kolosan
Posted by grzegorz
786 views
UBG - List do Efezjan
Posted by grzegorz
422 views
UBG - List do Galacjan
Posted by grzegorz
556 views
Witam Cię w Polsce
Posted by Viss
315 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
660 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
556 views

Sytuacja na Ukrainie jest historycznym wydarzeniem o ogromnym znaczeniu

Sytuacja na Ukrainie jest historycznym wydarzeniem o ogromnym znaczeniu

Ostatnio niektórzy czytelnicy skarżyli mi się, że zbyt szczegółowo zajmujemy się sytuacją na Ukrainie i że są znudzeni tematem.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W rzeczywistości nie informuję o tym tak szczegółowo. Po prostu daję przybliżone zarysy i daję ludziom podstawę, na której mogą dalej badać, co się dzieje, gdy są do tego skłonni.

Jeśli czytelnicy uznają relację za nudną, mogą ją pominąć. Na tej stronie jest wiele innych rzeczy. Informuję o Ukrainie dokładnie we właściwym zakresie. Jestem do tego zobowiązany, ponieważ tak niewiele mediów donosi zgodnie z prawdą i uczciwie o wojnie. W języku angielskim trudno jest znaleźć prorosyjską perspektywę, ponieważ większość konserwatystów, którzy sprzeciwiają się wojnie, po prostu mówi, że ich to nie obchodzi. „Nie obchodzi mnie to i aktywnie wspieram tych, którzy walczą z elitami w Waszyngtonie i Brukseli” to ważna perspektywa, która musi być reprezentowana w debacie publicznej.

Mitch McConnell miał rację, mówiąc, że najważniejszą rzeczą, która dzieje się na świecie, jest konflikt na Ukrainie. Miał rację z niewłaściwych powodów, ale miał rację.

Ktoś wygra ten konflikt, a ktoś przegra. Nie mogło już być zagrożone. Przyszłość całego świata zależy teraz od wyniku tego konfliktu. Jest to najbardziej znaczący konflikt zbrojny w całej historii ludzkości.

Jeśli Rosja przegra, rząd Putina upadnie, a USA będą w stanie opanować kraj i podzielić go na kilka części. Stamtąd USA odizolują Chiny, a następnie ostatecznie je zniszczą. Doprowadzi to do ostatecznego ustanowienia unikalnego porządku światowego kierowanego przez żydowskie ośrodki władzy w Stanach Zjednoczonych, Europie i Izraelu.

Jeśli USA przegrają wojnę, staniemy w obliczu upadku zachodniego porządku gospodarczego i militarnego w swobodnym upadku, rosnących Chin i reorganizacji całej równowagi sił na planecie Ziemia.

Powodem, dla którego popieram Rosję, jest to, że chcę upadku imperium USA. Powodem, dla którego chcę upadku Imperium USA, jest to, że nie wierzę, że Imperium USA jest zgodne z wolnością w USA i wierzę, że możemy przywrócić wolność w tym kraju tylko wtedy, gdy Imperium upadnie.

Jeśli dolar spadnie, a USA nie będą już mogły eksportować długu na świat za pośrednictwem systemu rezerw dolarowych, rząd USA nie będzie już w stanie regulować życia obywateli amerykańskich na małą skalę. Nie będzie miał na to środków (potrzebujesz dużo nadmiaru pieniędzy, aby narzucić swoją wolę całej populacji, co jest jednym z powodów, dla których ludzie w krajach Trzeciego Świata są o wiele bardziej wolni). Będziemy wolni i wtedy będziemy mogli powrócić do naturalnego porządku w naszym społeczeństwie, bez Żydów, którzy kontrolują wszystko, bez transów, bez śmiertelnie fałszywych szczepionek, bez masowej imigracji, bez feminizmu.

To są stawki.

Lubię Rosję jako kraj. Podoba mi się, że jest chrześcijańska, że ma męskiego przywódcę, że daje wolność swoim ludziom. Ale jest to mniej lub bardziej przypadkowe. Poparłbym Rosję w walce z machiną NATO, nawet jeśli nie podoba mi się rosyjska polityka. Ostatecznie nie dbam o Rosję czy Chiny – dbam o siebie, przyjaciół i rodzinę, o swój kraj. Patrzę na świat z punktu widzenia tego, co jest dla mnie najlepsze, tak jak jest to naturalny sposób, w jaki wszyscy patrzą na wydarzenia na świecie.

Reakcja na proukraińskie plakaty neonazistowskie

Wszyscy widzieliśmy plakaty na 4chan i różnych innych miejscach, gdzie skrajnie prawicowi ekstremiści atakują Rosję, a nawet się tak daleko, że wspierają Ukrainę. Zakładam, że większość z tych plakatów to pracownicy rządu federalnego, ale niektórzy z nich to prawdopodobnie prawdziwi ludzie, którzy podchwycili narrację plakatów Shill. Ci ludzie powiedzą: „Rosja nie ma bazy”. Będą nadal twierdzić, że ludzie powinni wspierać Ukrainę, ponieważ jest to „biały kraj” walczący o swoją niepodległość.

Można dotrzeć do sedna tego wszystkiego i wyjaśnić, że Ukraina ma żydowski rząd okupacyjny. Można wskazać, jak śmieszne jest, gdy skrajna prawica opowiada się za przedstawieniem żydowskiego Departamentu Stanu USA. Ale nie trzeba wchodzić w to wszystko.

Oto coś, czego ci rzekomo prawicowi antyrosyjscy ludzie nigdy nie wyjaśnią: jak to może być dobre dla Amerykanów lub ludzi Zachodu w ogóle, że Ukraina wygrywa ten konflikt? Nie mają na to odpowiedzi i udają, że to nawet nie jest pytanie. Będą nadal wskazywać, że Putin obraził Adolfa Hitlera i jak wielka jest Ukraina, ponieważ ma neonazistowskich bojowników z maskami czaszki. Będą chwalić ideologię ukraińskich nacjonalistów jako dobrą. I to wszystko, o czym mówią: ideologia.

Ci ultra-podejrzani neonaziści na forach popierają ideologię neonazizmu i deklarują, że są po stronie Ukrainy z powodu tej ideologii, podczas gdy ludzie w CNN – i Fox News, nawiasem mówiąc – są po stronie Ukrainy z powodu ideologii „wartości demokratycznych” (seks gejowski, feminizm, rządy żydowskie).

Ideologia nie jest prawdziwa i nie jest użyteczna dla ludzi. Ostatecznie liczy się tylko jedna rzecz: co dzieje się w twoim życiu i co stanie się w życiu twoich dzieci i wnuków, kiedy cię już nie będzie. Nie jesteście zobowiązani do wspierania obcych narodów wbrew waszym własnym interesom. Wszystko, czego oczekuje się od ciebie w tym życiu, to dbanie o siebie, swoich przyjaciół i rodzinę oraz swój kraj ojczysty. To wszystko.

Z reguły wasze interesy będą pokrywać się z interesami obcokrajowców, którzy również stawiają własne interesy na pierwszym miejscu, ponieważ wszystkie narody świata walczą przeciwko żydowskiemu porządkowi światowemu, którego celem jest podważenie każdego państwa i wprowadzenie jednego globalnego systemu rządów. Ale jeśli twoje interesy nie pokrywają się z interesami obcokrajowców, nie jesteś zobowiązany do wspierania obcokrajowców, bez względu na to, w jakiej sytuacji.

Oczywistym faktem jest, że upadek USA jako dominującej potęgi militarnej na świecie doprowadzi do gwałtownego spadku zdolności rządu USA do narzucania swojej woli własnemu narodowi. Jest to dość proste i nie jest rozsądne, aby ktoś próbował pomylić to pytanie z ideologicznym nonsensem. Wydarzenia i ich skutki są jedynymi rzeczami, które mają znaczenie dla ludzi. Ideologia jest sposobem na ominięcie rzeczywistych skutków wydarzeń i skupienie się na rzekomo głębszym znaczeniu wydarzeń. W rzeczywistości wydarzenia nie mają głębszego znaczenia niż te, które sam na nie rzutujesz. Jedyną rzeczą, która naprawdę jest prawdziwa historia świata. Fakt, że zarówno żydowscy demokraci, jak i neonaziści w Internecie mogą przywiązywać wagę do wydarzeń na Ukrainie i dochodzić do tych samych wniosków, dowodzi, że postrzegane znaczenie nie jest wewnętrzne, ale raczej projektowane.

Ludzie robią rzeczy z różnych powodów i nie możesz zrozumieć, co mają na myśli, kiedy coś robią. Prawdopodobnie nie „rozumieją” niczego przez swoje działania. Zazwyczaj ludzie robią rzeczy, które uważają za korzystne dla siebie i swoich interesów, i zdecydowanie tak robią instytucje.

Ci proukraińscy zwolennicy ZOG będą również projektować rzeczy na mnie i innych, którzy popierają Rosję i Chiny. Będą twierdzić, że wierzę, iż „Putin jest zbawcą białej rasy”. Chociaż uważam za zabawne chwalenie Putina jako białego chrześcijańskiego wojownika o historycznym znaczeniu, tak naprawdę nie obchodzi mnie, jak Putin widzi siebie. Dla mnie liczy się to, że interesy Putina pokrywają się z moimi, ponieważ ma on tych samych wrogów co ja: zachodni establishment. Ci sami ludzie w rządzie i w mediach, którzy próbowali przymusowo zaszczepić moją rodzinę i mnie, ci sami ludzie, którzy chcą narzucić homoseksualizm i okaleczanie narządów płciowych małym dzieciom w mojej społeczności, są w stanie wojny z Rosją.

Jeśli ktoś jest w stanie uprawiać gimnastykę umysłową opartą na ideologii i powiedzieć: „Dlatego jestem po stronie ludzi, którzy próbują mnie zaszczepić i odciąć ogon mojego syna”, to stracił wątek. Natychmiastową i właściwą reakcją jest wspieranie absolutnie każdego, kto sprzeciwia się ludziom, którzy próbują okaleczyć seksualnie twoje dzieci – niezależnie od tego, kto to jest i w co wierzą, ktoś, kto walczy z ludźmi, którzy chcą skrzywdzić twoje dzieci, jest przyjacielem.

Szczerze mówiąc, to poniżej mojej godności, aby reagować na ludzi, którzy stoją po stronie Ukrainy”, ale zauważam, że te składki rosną w różnych miejscach, wyraźnie dlatego, że władze federalne przeznaczają na to więcej pieniędzy. Wiem, że część moich czytelników nie jest poinformowana o wszystkich szczegółach, a czasami te argumenty, że „Putina nie ma w kraju” mogą być przekonujące dla osób, które nie znają wszystkich szczegółów. Wierzę, że Putin ma bazę, ale ostatecznie to po prostu nie ma znaczenia. Dla ciebie liczy się to, jak rzeczy wpływają na ciebie i twoje życie, i powinieneś podejmować decyzje o tym, gdzie umieścić swoje moralne wsparcie w oparciu o logiczną ocenę wpływu wydarzeń na twoje życie.

„Nie możemy nic zrobić”

Innym powodem, dla którego ludzie uważają wiadomości o konflikcie na Ukrainie za męczące, jest to, że czują, że nie mamy na to wpływu i dlatego nie ma znaczenia, czy popierasz Rosję, czy nie. Moja odpowiedź na to pytanie byłaby taka, że to samo dotyczy wydarzeń w Stanach Zjednoczonych. Jesteśmy w dużej mierze bezsilni wobec wszystkiego, co się gdzieś dzieje.

Badania pokazują, że więcej osób niż kiedykolwiek wcześniej nie śledzi już wiadomości, ponieważ nie mają możliwości wpływania na cokolwiek.

Dlaczego więc mielibyśmy się czymś przejmować?

Cóż, prawdopodobnie jest to ludzka potrzeba, aby wiedzieć, co dzieje się wokół nas, nawet jeśli nic nie możemy z tym zrobić. Przynajmniej pomaga nam planować przyszłość.

Twierdzę jednak również, że prawidłowe rozumienie świata oznacza, że ludzie mogą mieć większy wpływ na wydarzenia. Moglibyśmy wymienić konkretne przykłady, ale wyraźnie widzimy, że ludzie są bezsilni wobec zniekształconego zrozumienia tego, co się dzieje. Mamy „konserwatystów”, którzy patrzą na Seana Hannity’ego, a następnie popierają wojny. To, czy dana osoba popiera wojnę, czy nie, nie ma znaczenia, ale aby ten system działał, ci ludzie nadal potrzebują pewnego poziomu wsparcia publicznego. Jest nas o wiele więcej niż ich.

Jak wspomniano wcześniej, gdyby sytuacja była naprawdę beznadziejna, jej propaganda nie byłaby konieczna.

Rozumiem ludzi, którzy są zmęczeni czytaniem o Ukrainie i zapraszam do pominięcia moich postów na temat tej sytuacji. Piszę na wiele różnych tematów i każdego dnia jest tu dużo materiału, który nie dotyczy Ukrainy. Ale myślę, że moim obowiązkiem jest relacjonowanie tego tematu, bez względu na to, ile osób go czyta.

 

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: