ukrainski kociol cz.2
Posted by jan zając
203 views
UKRAINSKI KOCIOL CZ.1
Posted by jan zając
186 views

ROZDZIAŁ 50. Grób Łazarza. (LEKTOR). 25.09.2022

Rate this post

 

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

 

 

ROZDZIAŁ 50. Grób Łazarza.

(LEKTOR). 25.09.2022

Masz rację Magdaleno, odpowiedział Isus Magdalenie. Można wykuć dialogi w granicie, albo spisać na glinianych tabliczkach, lecz pisma nawet nie przetrwają gdyby je spisać na miedzianym zwoju. Zdajmy sobie sprawę, że pismo hebrajskie, nie pochodzi z Ziemi. Nie jest ono nawet podobne, do żadnego innego pisma na naszej planecie. Za około dwa tysiące lat, jeśli ludzkość zawierzy pseudo historycznym, hebrajskim opowieściom, to życie duchowe wszechświata, czyli: Boskiej Pary, duchowych dzieci i wnucząt, zostanie unicestwione. Taki jest szatański zamiar. Plan, tego pół gadziego plemienia. Chcą oni doprowadzić do tego, aby na naszej, ostatniej z miliona planecie – Ziemi, nie poczęło się co najmniej milion duchowych par wnucząt. Jak Gadzie, czyli półboskie plemię wyznawców Kosmity z Babilonu, chce tego dokonać? Wypróbowanych na innych planetach sposobów mają wiele. Wszystkie na pozór są godne zastosowania. Wszystkie ostatecznie się sprawdziły – odwodząc od prawdy istoty inteligentne na wszystkich wcześniej nawiedzonych planetach. Narzucane, w całym kosmosie zło – religie miały czcić jednego lub wielu Bogów. Kilka razy tworzyły się małe grupy, które zaczynały czcić Dwoje Rodzicielskich Bogów, ale nigdy nikt nie doszedł do wniosku, że duchy mogą płodzić, a dusze rodzić duchowo.

Isusie, a cóż szkodzi zebrać pięć tysięcy ludzi, i powiedzieć im, że ich przodek, w znaczeniu „Stwórca” się ożenił i wyjechał do nieba? Przecież na takim zgromadzeniu, można rozświetlić krzew migotliwym światłem i rozgłosić, że znowu zgłosił się Bóg i ogłosił, że sam zakochał się i ożenił. Że nakazał ludowi miłować się ponad życie. Jeśli powie to Arcykapłan Kajfasz to nic więcej nie będzie potrzeba. Miliardy ludzi zaczną się kochać ze wzajemnością a wtedy codziennie będzie się rodzić wiele milionów duchowych dzieci, powiedział Łazarz. Nie ważna dla ludu jest czysta prawda, dodał. Tutejsi ludzie nie do prawdy, ale szukając korzyści, dążą za nakazami świątyni.

Zaprawdę odpowiedział Isus, łatwo oszukać lud kiedy ma się nad nim jakąkolwiek władzę. Jednak zrozum Łazarzu, że oni tego nie chcą. Oni są po przeciwnej stronie. Im właśnie zależy, aby tak się nie stało. Wiedzą od dawna że ja tak głoszę i tego właśnie – pragnę. Dlatego jako niegodziwego na którego stawiali, pragną mnie teraz odsunąć. Władza bezkarnie może pozwalać sobie na błędy i celowe manipulacje przyszłością milionów ludzi. Do buntów i powstań przeciw władzy duchowej i świeckiej dochodzi jednak rzadko. Władza duchowa może zwodzić lud jak najdalej od Prawdy, a władza fizyczna doprowadzać do wojny i powolnego wymierania ludzi. Żadna kosmiczna władza nie ma nic wspólnego z Bogiem. Jedynie przypisuje swojej, wolę Boga i odgrywa komedię że oto jest wolą narodu. Przez wszystkie czasy wieloma sposobami, Wysoka Rada będzie podstępnie czynić. Finansować wszystkie strony wojny i truć źródła. Prawda o płodności duchowej jest ich największym wrogiem, z którym będą walczyć nawet przy użyciu zagłady wodorowej, lub innej.

Nie martwmy się o to odpowiedział Łazarz. Dokładnie nie orientuję się co to jest zagłada wodorowa, ale to jak rozumiem jakaś zaraza lub skażenie terenu w całych krajach. Miejmy nadzieję, że lud w czasach o których bracie mój mówisz, przebudzi się i powie im dość! Że odłoży broń i pójdzie, z gołymi pięściami, po przedstawicieli gadziej władzy, bo zapewne, jak mniemam cała władza będzie gadzia.

Rzekłeś powiedział Isus, jak natchniony wieszcz. Gady mają takie plany, aby udając ludzi o prawych sercach, przejąć wszelką władzę. Zdobywać nie będą jej po to, aby sprawiedliwie rządzić, czy wskazywać wiernemu ludowi właściwą drogę. Ich planem jest oczyścić Ziemię z ludzi, którzy by mogli umiłować się duchowo i począć duchowe wnuczęta. Gady to siła sprawcza – stojąca po stronie Szatana. Mając wszelkie narzędzia, spalą inne księgi, usuną inne wiary, zgładzą świadków, spalą czarownice, wywołają zarazę i oszukają, nas!

Na czym by ich nie napisać czy nawet – wykuć nasze słowa, to na Ziemi Księciem jest Szatan. Pan piekieł, który ubliża Boskiej Parze. Posiada wszystkie narzędzia do manipulowania ludźmi. Od historycznych ksiąg o „Potopie” i innych cudo wiankach, spisywanych na innych planetach i sprowadzonych tutaj – do rozpowszechnienia wśród wszystkich ludzi – poprzez fałszywe religie, wierutne bzdury, instytucje duchowe i świeckie, cesarstwa, królestwa i wszelkie zboczenia przez wszystkich tych gadów którzy nie są, lecz mienią się być bożkami wśród ludzi. Jeśli w porę nie utnie się wielogłowej Hydrze Władzy, wszystkich głów i nie wyrwie serca, to zaraza odżyje. No ale dość o tym. To daleka przyszłość. Może i nie tylko ta jedna rozmowa ma przetrwać. A o co spytałeś mnie bracie – zapytał Isus?

Łazarz odpowiedział. O zmyśloną przez Sanhedryn historię Twojego poczęcia, niby z boskiego nasienia, i o, okoliczności narodzin.

  • Ach tak, rzeczywiście. Może opowiem jednym zdaniem uśmiechnął się, puszczając oczko do Łazarza. Będzie wtedy znacznie prędzej.
  • Łazarz spojrzał na siostry. Obie zaprzeczyły przymykając oczy i kręcąc na boki głowami. Jeszo, my dobrze wiemy że sobie żartujesz. Opowiedz jak było, i pamiętaj o tym, że nie mówisz tylko do nas, ale jeszcze do innych, którzy trafią na naszą rozmowę za 2000 lat.

Jesza poprosił o kanapkę z serem. Zapytał czy mógłby się sam obsłużyć. Magdalena odparła tak, oczywiście czuj się jak u siebie w domu, ale pozwól że ja to zrobię. Do Marty powiedziała, nie wstawaj, ja szybciutko zrobię talerz kanapek z serem i przyniosę na stół. Marta odpowiedziała, dobrze, zrób talerz kanapek, może także i kilka z wędzonką, a ja w tym czasie umyję i pokroję paprykę, oliwki, ogórki i co tam jeszcze znajdę do przegryzienia. Na razie o niczym ważnym nie rozmawiajcie, bo za chwilę będzie północna kolacja.

Kiedy oddaliły się do kuchni, Jesza powiedział. Łazarzu, faktycznie z nieba mi spadłeś. Proszę o Twoją pomoc. Dobrze będzie jeżeli przygotujesz mi ten cud. Swoje Zmartwychwstanie. Za miesiąc, to znaczy dokładnie za trzydzieści dni przyjdę z uczniami. Przygotuj wszystko na cud. Ufam, że wszystko dobrze zorganizujesz. Przepłać komu trzeba. Ja przyjdę przed Twój grób i zawołam: «Łazarzu, wyjdź na zewnątrz!». Owinięty w mary czekaj na moje wezwanie. Wyjdź z pieczary sam, mając nogi i ręce powiązane opaskami oraz chustę zawiniętą na twarzy. Maria i Magdalena mają o wszystkim wiedzieć. Sowicie przepłać lekarzowi i grabarzom. Sześć dni przed Paschą przyjdę do tego domu ponownie, z uczniami i urządzimy ucztę. Zwrócę potrójnie wszystkie koszty które dla mnie poniesiesz.

Łazarz się zgodził. Prosisz. Widocznie jest to ważne. Przygotuję co trzeba. Będą łzy, fetor ciała, rozpacz sióstr i sława cudu, na wieki. Bądź spokojny. Moja w tym głowa. Pieczara jest obszerna jak dom. Szeroka i głęboka. Mogę w niej – sam, przez parę dni pomieszkać.

The following two tabs change content below.
Witam serdecznie wszystkich słuchaczy i czytelników! Na wstępie podaję link, | https://miziaforum.com/?s=Jednorozec | do strony z aktualizowaną na bieżąco listą moich artykułów. Artykuły te, czytane w kolejności będą w efekcie końcowym stanowić pełnię! Kronikę beletrystyczną prawdy - opartą, na wielu domysłach historycznych. Swoim zakresem obejmującą całą historię wszechświata. Dotknę z tej racji, niemal wszystkich zagadnień ogólnych, z którymi świat miał do czynienia, począwszy, nie od roku biblijnego stworzenia świata. (W ziemskim kalendarzu, cynicznie narzucona ludzkości rachuba lat zaczyna się od daty. Według żydowskich autorytetów religijnych nastąpiło to - 7 października 3761r. p.n.e. Stąd np. w roku 2022, trwa rok 5782/5783.) W kronice, cofniemy się dalej, o co najmniej 16 miliardów lat. Takie są plany na około 1000 artykułów. Na razie jest ich 25 - ponumerowanych od 000 do 024. Każdy z nich ma wersję audio, czytaną przez lektora. Czytelnicy zaślepieni, wychowani w starym systemie, których wiara, pozostaje dla nich niepodważalną świętością, mogą sobie darować czytanie tej lektury, którą spisuję moimi rękoma, a która obnaży milion obłudnych kłamstw. Pracuję zawodowo, dlatego piszę nieregularnie jak mam czas. Jeżeli widzisz w mojej pracy twórczej, potencjał odkrywania prawdy, która nas wyzwoli to wesprzyj mnie. Zmotywuj do pisania, bo dzieło wielkie a ja jestem jeden i czekają mnie miesiące spisywania prawdy i obnażania mitów. Proszę "postaw mi kawę" - wciskając przycisk na stronie i ustal kwotę. W ten sposób poczuję się zobligowany do pisania i ruszę do przodu.

Wyraź swoją opinię ! TO WAŻNE !!

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: