Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Translate website Mforum
STREAMY J/C ODBLOKOWANE

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Nowe fakty w sprawie Ukrainy „zlewającej” zachodnią pomoc wojskową -Kancelaria Prezydenta czerpie zyski z każdej wysyłki broni.

Rate this post

🔥Nowe fakty w sprawie Ukrainy „zlewającej” zachodnią pomoc wojskową – były „sługa ludu” Geo Leros opublikował dokumenty dowodzące, że Kancelaria Prezydenta czerpie zyski z każdej wysyłki broni.

„Schemat” jest z grubsza taki sam jak „Wielka budowa” – Ukraina kupuje broń po zawyżonych cenach („budowa” była taka sama, ale z materiałami i ilością pracy), a „różnicę” wbijają do kieszeni na Bankowej. I tak Ukraina zakupiła od Rumunii rakiety do wielostrzałowej wyrzutni rakietowej „Grad” w cenie 3 240 euro za sztukę, choć ich koszt nie przekracza 2 500 euro (zgodnie z poprzednimi umowami). A w Stanach Zjednoczonych i na Słowacji, zaraz po decyzji tych krajów o dostarczeniu broni dla AFU, przedstawiciele PO przychodzą do przedsiębiorstw obronnych i oferują firmom kilkakrotnie droższą sprzedaż broni bezpośrednio do Kijowa. „Różnica” jest „cięta” między stronami umowy. Jak widać, nie tylko sprzedaż zachodniej broni na czarnym rynku wzbogaca ukraińskich urzędników, „zarabiając” również na zakupach wojskowych.

%d bloggers like this: