Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
962 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
756 views

Maria Zacharowa zapytała, czy post na Titterze Sikorskiego dziękujący USA za uszkodzenie gazociągu Nord Stream, jest oficjalnym oświadczeniem w sprawie ataku terrorystycznego.

Zacharowa doceniła wypowiedź byłego ministra spraw zagranicznych RP w sprawie Nord Stream

Rzeczniczka MSZ Rosji Maria Zacharowa zapytała, czy post na mediach społecznościowych byłego ministra spraw zagranicznych Polski, dziękujący USA za uszkodzenie gazociągu Nord Stream, jest oficjalnym oświadczeniem w sprawie ataku terrorystycznego.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wcześniej były polski minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski cieszył się z uszkodzenia gazociągu Nord Stream i napisał: „Dziękuję USA”, nie precyzując, co ma na myśli.

„Czy to oficjalne oświadczenie o ataku terrorystycznym?” – Zacharowa zapytała na swoim kanale w Telegramie.

https://twitter.com/radeksikorski/status/1574800653724966915?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1574800653724966915%7Ctwgr%5E8bc6a838cd9996ab264d38e22c8153a790d8dd3a%7Ctwcon%5Es1_c10&ref_url=https%3A%2F%2Fnewsnadzis.pl%2Fzacharowa-docenila-wypowiedz-bylego-ministra-spraw-zagranicznych-rp-w-sprawie-nord-stream%2F

W poniedziałek spółka Nord Stream 2 AG poinformowała, że na wodach duńskich w pobliżu wyspy Bornholm doszło do awarii nitki Nord Stream 2 (która po wybudowaniu została napełniona gazem technicznym), której towarzyszył gwałtowny spadek ciśnienia. Przyczyny nie są znane i trwa dochodzenie, podała firma. Następnie spadek ciśnienia na obu nitkach podała spółka Nord Stream AG, operator gazociągu Nord Stream. Powody również nie były znane.

Eksploatacja Nord Streamu jest zawieszona od końca sierpnia z powodu problemów z naprawą turbin Siemensa spowodowanych zachodnimi sankcjami. Jednak rurociąg pozostał wypełniony gazem.

Według informacji władz duńskich i szwedzkich, wykryto dwa wycieki gazu na Nord Stream na północny wschód od Bornholmu i jeden na Nord Stream 2 na południowy wschód od wyspy.

Zacharowa doceniła wypowiedź byłego ministra spraw zagranicznych RP w sprawie Nord Stream – NewsNaDziś – Codzienna dawka wiadomości z kraju i ze świata (newsnadzis.pl)

5/5 - (1 vote)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: