Universe - W taką ciszę
Posted by Viss
462 views
Kapliczki na Roztoczu
Posted by pajak68
1039 views
IN SPACE - Stive Morgan
Posted by Mforum
825 views

Dlaczego wiele pasków testowych  świeci w świetle UV?

Dlaczego wiele pasków testowych  świeci w świetle UV?

Zdjęcie: Paski testowe zaczynają intensywnie świecić w świetle UV. Report24.aktualności

Po bardzo zauważonej konferencji prasowej w dniu 22 września, Report24 otrzymuje liczne komentarze i wskazówki czytelników. Jeden z nich dotyczył faktu, że paski testowe czasami świecą jasno w świetle UV. Nie ma ku temu logicznego powodu. Również w tym przypadku należy wezwać władze do wszczęcia natychmiastowego dochodzenia w sprawie tego, czy i jakie zanieczyszczenia znajdują się w prętach – również w odniesieniu do ewentualnych pozostałości rakotwórczego tlenku etylenu.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Podsumowując problem, wyprodukowaliśmy następujący „zwiastun”, który już intensywnie krąży w mediach społecznościowych. Należy zauważyć, że cenzura mocno uderza w Facebooka. Wiele osób otrzymało zakaz udostępniania linku do samej konferencji prasowej z 22 września. System został najwyraźniej uderzony w bardzo bolesne miejsce i nie wykazuje zainteresowania oświeceniem. Jest to tym bardziej zaskakujące, że fakt, że fakt przypuszczalnie toksycznych zestawów testowych nie jest sprzeczny z przepisaną narracją Corona. Tutaj jesteśmy oczywiście na skraju ujawnienia beneficjentów finansowych i zwolenników rzekomej „pandemii”.

O co chodzi? Wykazano, że szybkie testy Covid-19, takie jak te stosowane w firmach, salonach i szkołach, zawierają liczne zanieczyszczenia. Problemem są nie tylko rzekomo nielegalnie niezadeklarowane „płyny buforowe”. Paski testowe są również podejrzewane o powodowanie uszkodzeń ludzkiego ciała. Należy tutaj wspomnieć o kilku problemach:

  • Wiele pasków testowych jest już wyraźnie zanieczyszczonych w opakowaniu.
  • Nie jest jasne, czy na główce prętów znajdują się pozostałości rakotwórczego i surowo zabronionego tlenku etylenu.
  • Wiele pasków testowych świeci w świetle UV, niektóre z nich świecą naprawdę jasno. Nie ma ku temu technicznego powodu w odniesieniu do prawidłowego funkcjonowania badań.
  • Pałeczki nie są wacikami przypominającymi patyki do uszu, ale plastikowymi szczotkami o ostrych krawędziach. Powodują one nie tylko bezpośrednie uszkodzenie błony śluzowej podczas pobierania próbek, ale wiele szczecin odrywa się i utknie w wrażliwej błonie śluzowej nosa.

Przede wszystkim należy zauważyć, że od początku szaleństwa testowego wiele osób skarży się na problemy. Bóle głowy, uczucie obcego ciała, nudności, krwawienia z nosa to tylko niektóre z objawów, które musiały cierpieć szczególnie wrażliwe osoby. Nie były traktowane poważnie przez lekarzy i rządy. Nie należy stać w kolejce w ten sposób, to tylko mały test. W Report24 od początku myśleliśmy o zorganizowanej korupcji – w której zdrowie ludzi jest zaniedbywane. Zobacz: Korupcja? Dlaczego Austria potrzebuje 14 razy więcej testów na Covid niż Szwecja?

1. Zanieczyszczenie pasków testowych brudem

W różnych pracach wyspecjalizowany personel ustalił, że ciała obce znajdują się nawet w plastikowym opakowaniu. Są to małe kawałki, ale także włókna wykonane z nieznanych materiałów. Bez żadnych teorii spiskowych można założyć, że produkcja w żadnym wypadku nie odbywa się w warunkach najwyższej czystości, jakich można oczekiwać od wyrobów medycznych. Ponieważ żaden organ badawczy w UE nie czuje się zmuszony do przeprowadzania przynajmniej wyrywkowych testów w tym miejscu, ludzie w dobrej wierze umieszczają rzeczy w otworach ciała, które prawdopodobnie do nich nie należą. Zanieczyszczeń tych należy się spodziewać w trakcie wszystkich środków koronowych dla wszystkich produktów, które zostały wyprodukowane w miliardach sztuk z napiętym harmonogramem.

Przesłano nam liczne mikroskopowe obrazy zanieczyszczeń. Autorzy (naukowi) są znani redaktorom, ale tutaj chronimy ich tożsamość.

Poniższy film pokazuje, jak zestawy testowe PCR zostały zmontowane w Bombaju podczas pracy dzieci na brudnym gruncie. Nie ma gwarancji, że szybkie testy antygenowe zostaną zmontowane w lepszych warunkach higienicznych – i żadna agencja rządowa nie jest zainteresowana przeglądem.

2. Podejrzenie niebezpiecznych pozostałości tlenku etylenu

Założenie, że na prętach lub w ich opakowaniu mogą znajdować się pozostałości tlenku etylenu, jest tak stare, jak same badania. Obawy te mogły zostać rozwiane przez oficjalne inspekcje w certyfikowanych laboratoriach badawczych. Ale nie zrobiłeś tego. przeciwieństwie do tlenku etylenu potwierdzone toksyny w płynie buforowym są przyjęciem urodzinowym dla dzieci. Przede wszystkim, przy prawidłowym stosowaniu płyn ten nie powinien wchodzić w kontakt z ludzkim ciałem. Pałeczki testowe są codziennie wbijane w wrażliwą błonę śluzową, z której toksyny mogą zbyt łatwo przedostać się do organizmu. Tlenek etylenu ma prawie każdą możliwą etykietę zagrożenia. Trucizna może wywołać mutacje w materiale genetycznym, łamie chromosomy i przestawia je.

Piktogramy Gefahena z tlenku etylenu.

Tlenek etylenu jest toksyczny i rakotwórczy. Objawy zatrucia obejmują ból głowy, zawroty głowy i nudności/wymioty. Wraz ze wzrostem dawki dochodzi do drgawek, drgawek i wreszcie do śpiączki. Działa drażniąco na skórę i drogi oddechowe. Płuca mogą wypełnić się płynem kilka godzin po inhalacji.

Cytat z Wikipedii, pobrano 25 września 2022

Paski testowe zestawów do testowania antygenów zostały w większości wysterylizowane tlenkiem etylenu. Trucizna powinna zdecydowanie odgazować po tym procesie przez kilka godzin, jeśli nie dni. Nie jest jasne, czy wszystkie środki ostrożności są przestrzegane we wszystkich chińskich fabrykach. Nie jest również jasne, czy odgazowanie z plastikowej tkanki głowic wacików odbywa się tak samo szybko i całkowicie, jak na przykład w przypadku gładkich narzędzi chirurgicznych wykonanych z metalu.

Jako środek dezynfekujący tlenek etylenu zabija bakterie, wirusy i grzyby. Dlatego do dziś – najwyraźniej tylko poza UE – jest stosowany w przemyśle spożywczym. W tym przypadku do importu mają zastosowanie ścisłe wartości zalecane do 0,05 miligrama na kilogram. Lub w bardziej opisowych liczbach, 0,00000005 kg. Jest to również istotne, ponieważ lojalni wobec państwa ugłaskiwacze, którzy nie chcą widzieć żadnego zagrożenia w szybkich testach antygenowych, zawsze odnoszą się do „zbyt małych ilości”. Klastogeniki mutagenne nie znają dolnej granicy w swojej toksyczności i niegroźności, wspomniana wartość jest zatem dolną granicą, ponieważ wykrywalność w tym obszarze jest prawie niemożliwa. Jeśli w sektorze spożywczym zostaną znalezione jakiekolwiek ślady tlenku etylenu, towary zostaną zniszczone.

Powstaje ważne pytanie, dlaczego nikt w UE nie uważa za ważne, czy chińskie pręty, które dzieci muszą wciskać do nosa trzy razy w tygodniu, nadal zawierają pozostałości tlenku etylenu, czy też nie. Ponieważ nie ma na to testów.

Ten (często niewielki) znak, który jest przymocowany bezpośrednio do opakowania pasków testowych, wskazuje na dezynfekcję tlenkiem etylenu.

3. Paski testowe świecą w świetle UV

Plastik niektórych pasków testowych świeci w świetle UV. Nikt nie wie dlaczego. Istniały podejrzenia, że lucyferaza mogła zostać włączona z powodu materialnych testów (nie, to nie ma nic wspólnego z satanizmem). Przeciwko tej teorii mówi się, że z pewnością nie odbywają się żadne testy materiałowe, a to spowodowałoby, że proces produkcji byłby droższy – ale zwiększonego zainteresowania tym nie należy podejrzewać w łańcuchu wartości od Chin do użytkownika końcowego. Inna teoria głosi, że może to być promieniowanie resztkowe oparte na radioaktywnej dezynfekcji. Nie zostało to udowodnione i nie można tego wyraźnie dopasować do rodzajów dezynfekcji wskazanych na opakowaniu. W trakcie naszych badań paski testowe marki Flowflex na główce wacika świeciły najjaśniej – ale są one oznaczone STERYLNYM EO. Większość pozostałych pałeczek 10 testowanych marek świeciła lekko w całości od końcówki do końca uchwytu. Tylko dwóch miało „żadnych znalezisk” dla tego dziwnego zachowania.

Zapytaliśmy ekspertów, którzy ze stratą mogli tylko wzruszyć ramionami. Nie byłoby powodu, aby te produkty się świeciły. Jeśli zanieczyszczenia są za to odpowiedzialne, musiałyby zostać zbadane i określone w laboratorium.

4. Łamanie włókien z główki pasków testowych

Czwarty i ostatni punkt jest ściśle związany w swoim problemie z poprzednimi. Całkowicie bezsporne jest, że bardzo ostre mikrowłókna, które pozostają w błonie śluzowej nosa, odrywają się od głowicy wacika już w opakowaniu, ale także podczas pobierania próbek. Może to również wyjaśniać uczucie obcego ciała, które wiele osób nadal zgłasza przez kilka dni po testach.

Zakładając, że w plastiku pałeczek testowych znajdują się zanieczyszczenia lub pozostałości tlenku etylenu, szczególnie niepokojące jest to, czy mogą one rozwinąć swój szkodliwy wpływ na organizm ludzki w ciągu kilku dni. Zadaniem władz UE i poszczególnych państw jest ochrona ludności przed szkodami oraz kontrola jakości i jakości wyrobów medycznych. Przekazanie tej działalności testowej w dobrej wierze nieznanym, wątpliwym chińskim producentom oznacza przekształcenie dolara w ogrodnika. Oczywiście producenci potwierdzą, że ich produkty są bezbłędne i uporządkowane. Nie przegapisz biznesu wartego miliardy dolarów.

Odrywanie mikrowłókien głowicy wacika sprawdzone na paskach samoprzylepnych. Autor redaktorów znany.
Może to być niezwykle problematyczne dla zdrowia ludzkiego, jeśli zanieczyszczone włókna utkną w błonie śluzowej na kilka dni i rozwiną swój nieznany efekt. Autor redaktorów znany.
Pęknięcia o ostrych krawędziach na plastikowych mikrowłókienach. Autor redaktorów znany.

Jeśli chcesz sprzeciwić się szybkiemu testowaniu antygenów u dzieci w przyszłości – przynajmniej do czasu wyeliminowania wszystkich obaw i obaw o jakość i bezpieczeństwo – znajdziesz odpowiednie formularze na stronie https://testfrei-gesund.at.

Rate this post
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: