Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
790 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
45 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
46 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
51 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
46 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
197 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
263 views

NIETYPOWA ATRAKCJA NA PRYWATNEJ IMPREZIE

5/5 - (2 votes)

Iluzjoniści to osoby, które są bardzo zwinne, sprytne, ale również nieprzewidywalne. Wielokrotnie stanowią najlepszą i najpopularniejszą atrakcję na różnego typu imprezach okolicznościowych czy weselach.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Iluzjonista – najlepsza atrakcja na Twoim weselu

Skąd pomysł na takie zainteresowanie?

Po wpisaniu w wyszukiwarkę Google frazy „iluzjonista” często można zauważyć wiele filmików, które krok po kroku pokazują jak wykonać najprostsze sztuczki magiczne. Napotkać można kanały polskie, jak i zagraniczne. Jednak to zagraniczne produkcje o wiele dokładniej wszystko tłumaczą. Dzieci uwielbiają „magię”, białego królika, który wyskakuje z kapelusza czy gołębie wylatujące spod marynarki. Iluzjonista ma nie lada wyzwanie, żeby sprostać najmłodszym. Trzeba pamiętać, że im więcej filmików się ogląda, tym lepiej. Można znaleźć sztuczki z kartami, balonami czy innymi niezbędnymi akcesoriami. Często jest tak, że do pomocy potrzebna jest jakaś osoba z widowni. Czy iluzjonista bywa nieomylny? Oczywiście, że nie, ale trzeba mu jednak zaufać i to w bardzo krótkim czasie, aby pokaz nadal był udany. W 99,9% wszystko idzie zgodnie z planem.

U początkujących iluzjonistów pojawia się wiele wpadek, ale u profesjonalistów również. Można pomylić rękę, którą miało się coś wyczarować lub rekwizyt, który miało się wykorzystać. Zwinność i szybkość jest podstawą. Jednak zanim przejdzie się do wykonywania sztuczek trzeba zmierzyć się z cierpliwością i determinacją, które również są bardzo istotne podczas tego procesu.

Są też jednak tacy, którzy nie lubią pokazywać swoich umiejętności publicznie. Powodów tego jest wiele – stres, wstyd, itd. Wtedy najczęściej wykonują to przed lustrem, tym samym dochodzą do perfekcji, co ostatecznie wychodzi dla nich „na plus”. Niektórzy maskują się specjalnymi strojami, maskami i nie zdradzają swojej tożsamości.

Zacząć eksperymentowanie jako iluzjonista można w każdym wieku. Nie wszystkie sztuczki można jednak robić będąc dzieckiem, ponieważ zwinność nie jest wtedy jeszcze do końca dopracowana.

Wesela i imprezy

Jeśli jesteś osobą, która lubi zwariowane, śmieszne i zarazem ciekawe atrakcje, to iluzjonista warszawa będzie idealnym wyborem. Wesela to czas radości i zabawy zatem trzeba cały czas sprawiać, by goście i towarzystwo było rozruszane. Magik jest jedną z tych atrakcji, którą pokochają wszyscy. Najmłodsi będą cieszyć się z baloników, które przybiorą zaraz kształt jakiegoś zwierzaka. Natomiast na starszych wrażenie zrobią zdecydowanie bardziej wymagające pokazy. Zamiana wody w alkohol? Czemu nie. Potrzebne będą jednak odpowiednie rekwizyty, by móc tego dokonać. Znikające rzeczy? Bez problemu, magik zawsze będzie na to gotowy.

Sztuczki ze znikaniem są chyba na najwyższym poziomie. Jednak gdy znajdą się ukryte podesty, zapadnie, nie będzie to ciężkie do wykonania. Wystarczy dobrze porozmawiać z właścicielami danego miejsca lub organizatorami imprezy, żeby to wszystko wcześniej ustalić i przede wszystkim przećwiczyć. Kwota jaką trzeba zapłacić iluzjoniście za pokaz nie jest najniższa, ale jeśli chodzi o jakieś imprezy okolicznościowe czy właśnie wesela, naprawdę warto, bo może się to okazać pamiątką na całe życie. Kto wie czy ktoś z gości lub samych organizatorów nie wybierze się w przyszłości na podobne pokazy, albo może sami zaczną „bawić się” w iluzjonistów?

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: