Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
891 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
117 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
109 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
117 views
POLKA 10 LAT W AFRYCE

POLKA 10 LAT W AFRYCE

Posted by Mev
119 views
Łapanka

Łapanka

Posted by bastoy
354 views
PRZEPRASZAMY-WAS

PRZEPRASZAMY-WAS

Posted by Viss
338 views

KRWAWA EKSMISJA UKRAIŃCÓW ZALEGAJĄCYCH Z CZYNSZEM UŻYTO BRONI WOJSKOWEJ

5/5 - (4 votes)

Cała klatka we krwi, sąsiedzi w szoku. Postrzelenie młodej kobiety w Rzeszowie

— To był jeden strzał, a potem przeraźliwy krzyk: „Policja!Policja!” — opowiada nam mieszkaniec bloku w centrum Rzeszowa, gdzie w piątek 15 lipca rozegrały się dramatyczne sceny. Najemcy otworzyli ogień do 24–letniej właścicielki mieszkania, która przyszła odebrać klucze.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

.

Do tych szokujących wydarzeń doszło w piątek 15 lipca po południu. Po godzinie 17 24–letnia kobieta próbowała się dostać do swojego mieszkania, towarzyszyli jej rodzice. Rzeszowianka zjawiła się tam, ponieważ wynajmującym lokal mężczyznom skończyła się umowa najmu i mieli się wyprowadzić.

CZYTAJ PODOBNE :

Jednak gdy 24–latka otworzyła drzwi, jeden z mężczyzn znajdujących się w środku chwycił za pistolet i oddał do kobiety strzały. Kule trafiły ją w przedramię i brzuch. Poszkodowana szybko została przewieziona do szpitala.

„Ojca potraktowali gazem”

Czteropiętrowy blok z lat 70. XX w. w Śródmieściu Rzeszowa. Jeszcze następnego dnia rano wygląd klatki przeraża. Krwią zbryzgane są ściany i schody od czwartego piętra, gdzie padł strzał, aż po sam parter. Policjanci usilnie poszukiwali dozorcy, aby zmył te plamy.

— Ranną dziewczynę znosili ratownicy. To, co widzimy na klatce świadczy o tym, że musiała stracić mnóstwo krwi. Kiedy ją wsadzali do karetki, była jeszcze przytomna. Towarzyszył jej ojciec. Był cały załzawiony, bardzo kaszlał. Jego ponoć napastnicy potraktowali gazem — mówi nam lokator bloku.

— Nie było wcześniej odgłosów awantury. Tylko ten strzał. Myślałem, że to dzieciaki dla zabawy odpaliły petardę. Potem ci dwaj najemcy wyszli na klatkę i usiedli pod moimi drzwiami. Czekali, aż zajmie się nimi policja. Wyprowadzono ich skutych kajdankami. Na miejscu pojawiło się jeszcze dwóch ich znajomych, których zabrała Straż Graniczna — dodaje inny mieszkaniec bloku.

Jak mówią mieszkańcy, kawalerkę wynajmowali rosyjskojęzyczni cudzoziemcy. — Nie znamy ich. Rzadko się pojawiali. Z nikim nie rozmawiali — dodają sąsiedzi.

Zatrzymani mężczyźni to dwaj 24–latkowie. W sobotę prokuratura ma prowadzić z nimi czynności. Śledczy na razie nie udzielają żadnych informacji na temat zdarzenia, także odnośnie aktualnego stanu ofiary.

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/rzeszow-postrzelenie-mlodej-kobiety-strzelanina-na-klatce-schodowej/ddemzzs?utm_source=miziaforum.com_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=ucs&utm_v=2

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: