Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
12 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
51 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
556 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Każdy będzie mógł zmienić płeć w ramach prostej procedury

Rate this post

Każdy w Niemczech będzie miał możliwość zmiany płci w ramach prostej procedury w urzędzie stanu cywilnego wg wspólnego projektu ustawy ministerstw sprawiedliwości i rodziny, która ma zastąpić ustawę o transseksualistach, „przestarzałą i dyskryminującą”.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak donosi „Berliner Zeitung” rząd federalny będzie wprowadzał w Niemczech możliwość zmiany płci i imienia w prostej procedurze w urzędzie stanu cywilnego.

To koncepcja zaprezentowana przez Federalne Ministerstwa Sprawiedliwości i Rodziny w czwartek w Berlinie. Ma ona na celu zastąpienie prawa transseksualnego, które wielu ludzi uważa za przestarzałe i dyskryminujące.

Informacje potwierdza za pośrednictwem serwisu „Twitter” znany publicysta Adam Gwiazda, który monitoruje absurdy świata zachodu: Każdy w Niemczech będzie miał możliwość zmiany płci w ramach prostej procedury w urzędzie stanu cywilnego wg wspólnego projektu ustawy ministerstw sprawiedliwości i rodziny, która ma zastąpić ustawę o transseksualistach, „przestarzałą i dyskryminującą”.

Jeśli nowa regulacja zostanie wdrożona zgodnie z planem, nie będzie już miało znaczenia, czy dana osoba jest transpłciowa, niebinarna czy międzypłciowa, jeśli chodzi o wpisywanie płci i imion. Zgłoszenia tożsamości seksualnej lub zaświadczenia lekarskie nie powinny być wymagane jako warunek wstępny zmiany.

Na podstawie: Berliner-Zeitung.deTwitter.com
Źródło: MediaNarodowe.com

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: