Szybkie Wieści… 33

Putin1

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

1 lipca 2022

Nowy miesiąc nowe wydarzenia. W Ameryce dramatycznie kończą się zapasy ropy, reszta świata robi im bojkot na surowce, bo popiera Rosję, a nieprzytomny Pedo Joe cieszy się że Szwajcaria wejdzie do NATO. Potem wyjaśnił że Szwecja i poszedł poszukać jakichś schodów z których mógłby się zrzucić na twarz.
Lecą na ryj wszystkie bańki finansowe. Krypto waluty, fundusze, etc.
Niemcy wygwizdali swojego kanclerza, bo doskonale wiedzą ze chujnia w jakiej są to wina jego i reszty amerykańskich marionetek a nie Rosji. A chujnia jest bo wczoraj przez całe szkopy sobie przejechałem i miliony nieruchomych wentylatorów na polach widziałem. Miliony i żaden się nie kręcił. Nie ma wiatru nie ma światła. Na szczęście są długie dni więc prawie do 22 Niemcy mogą bez świeczek studiować ulotki o oszczędzaniu energii. Zimą odpalą od tych świeczek te ulotki i pójdą spać o 16 więc nie będą hałasować wieczorami.
Czuję że jeszcze w tym roku rządy Zachodu zaczną padać niczym klocki domina 🙂


1. Zwiad Rosjan znajduje pozycje ukraińskie i ciała zniszczone przez ich własny śmigłowiec szturmowy.

2. Specnaz o głębokim głosie znowu miał udaną zasadzkę na Chochoły.

3. Prezydent Putin wyklarował sytuację ze Szwecją i Finlandią.

„Nie mamy takich problemów ze Szwecją i Finlandią, jakie niestety mamy z Ukrainą. Nie mamy problemów terytorialnych ani sporów. Nie mamy się czym martwić, jeśli chodzi o członkostwo Finlandii i Szwecji w NATO. Tylko oni powinni sobie jasno i wyraźnie wyobrazić – wcześniej nie było dla nich zagrożeń, ale w przypadku rozmieszczenia tam kontyngentów wojskowych i infrastruktury, będziemy musieli odpowiedzieć”.

Ciekawe dlaczego Rotszyld swojego legowiska – Szwajcarii – nie straszy tubylców Rosją i nie wpycha do NATO? Hmm… no dlaczego? Albo Izraela?

4. Wojska rosyjskie nagle wycofały żołnierzy z Wyspy Węży. Nie dlatego ponieważ żona Morawieckiego działkę tam kupiła, ale żeby nie blokować eksportu zbóż, co rzekomo Rosjanie robili. Teraz klaun już nie może ściemniać w ONZ i musi rozminować wody Morza Czarnego albo będzie w czarnej dupie. W jeszcze czarniejszej znaczy, bo jako zbrodniarz wojenny i tak kiedyś zostanie osądzony.
https://rusvesna.su/news/1656578625
Tymczasem Ukraińcy wrzucili do sieci zdjęcia płonącej Wyspy Węży tak jakby ją zdobyli.
Fotka w linku.
https://rusvesna.su/news/1656578319
Wyspa Węży jest dla Kalibra o wiele za mała więc chyba rozumiem dlaczego Rosja nie obawia się w ogóle, że przez Chochoły zostanie zmilitaryzowana. Ta wyspa już tyle razy zresztą przechodziła z rąk do rąk, że nagle może być na serio w rękach żony Morawieckiego.

5. Odbył się szczyt NATO ale Agata nie szczytowała, bo Andżeja nadal nie dopuszcza. A poza tym szału nie było – tylko łopata ryżu na dwóch… i szwedzkie wiadro z ziemniakami. Zebrani poburczeli żołądkami pod adresem Putina i rozeszli się masturbować…
duda5
6. Kolejny test murikańskiej broni hipersonicznej zakończył się klapą. Taką broń ma jedynie Rosja, Chiny i Korea Kima.
https://t.me/RVvoenkor/17861

Owocuje powymieranie ze starości hitlerowskich naukowców, którzy utworzyli NASA, powszechna degeneracja szkolnictwa no i zatrudnienie w miejsce prawdziwych naukowców murzynów o wątpliwej płciowości z ciężkim upośledzeniem umysłowym.

7. Śmigłowce klauna walczą nie tylko ze swoimi oddziałami ale także z polami zboża niszcząc plony na utraconych terytoriach. Oczywiście po to, żeby zagłodzić Ukraińców i oskarżyć potem Putina.
Nadesłała Margosia, dzięki.

 

8. Ukraińskie hełmy przypominają bardziej kaski budowlane. Ten nosiciel akurat dostał z kałacha ale widziałem już przestrzelone pistoletem…

9. Komenda policji w Łysyczańsku została zdepolicjantowana żeby zrobić miejsce dla milicji ludowej.

10. Dobry wieczór, my z Ukrainy. (Film został zablokowany, ale pokazywał dwa ruchające się w dupę na ulicy ukraińskie pedały… dosłownie jak psy na trawniku. Jestem w szoku że bitchut zablokował zwyczajne życie na Ukrainie.)

Jak się gdzieś indziej filmik pojawi proszę o info.

https://www.bitchute.com/video/SpeAFNxS0tVb/

11. Jeden ze 144 zwolnionych żołnierzy rosyjskich. Mówi o torturach, rażeniu prądem, dźganiu…

12. Równouprawnienie zajrzało do norek i dołków 🙂

13. U brazylijskiego polityka nagle włączył się Tryb Chochoła. Chciał zbierać dla Upadliny fundusze, szukać poparcia, robić jakieś niezdrowe wiece, etc… ale w porę spontanicznie dostał z liścia od życzliwych ludzi i przestał histeryzować…

14. Spierdalające z frontu Chochoły mogą podziwiać gorące konfetti wysłane przez Rosjan na pożegnanie. Takie ładne, termitowe.

15. Vovan i Lexus tym razem z Trzaskowskiego zrobili debila podszywając się pod Kliczkę.

Z jaką pasją miłośnik pedałów opowiadał, że pieniądze na Ukrainę idą na Ukrainę a nie na Warszawę… klasyka amerykańskich marionetek…

16. Mariupol w czasie odbudowy. Całe osiedla się tam stawia. Po wojnie. A w Polsce kacza banda ma tylko „plan odbudowy”. Po zniszczeniu Polski przez kaczą bandę i tylko plan a nie odbudowę…

Na razie „odbudowują” energetykę jądrową, której nie wybudowali, a potem się zobaczy ile działek kupi Morawiecka a ile Obajtek.

17. Wybijanie Chochołów z ich środowiska naturalnego – kolejnej szkoły lub szpitala.

18. Grupa sabotażowa, która nie dała rady tak jak Grupa Zadaniowa Bagietka i nie zdążyła oddać się do niewoli…

19. Papież Franciszek pogadał sobie z obrazem i doszedł do wniosku, że „trzeba zjednoczyć chrześcijan na rzecz pokoju na Ukrainie”, ale nie powiedział co to w ludzkim języku znaczy.
Foto z papieżem gadającym do obrazu w linku:
https://rusvesna.su/news/1656618823
Tymczasem chrześcijanie z Noworosji już się dawno zjednoczyli żeby zniszczyć jego kuratorów – wyznawców szatana.

20. Chochoły kręcą coraz lepsze filmy o pogromach Rosjan. Jeszcze co prawda nie ma poduszkowców jakimi latał Luk Skajłoker zanim został porwany ze wsi i uwiedziony przez miszcza Jodę, ale wkrótce myślę że będą…

21. A tu kolejny film ukraińskiej propagandy. Francuskie Cezary czyszczą Wyspę Węży z 40 kilometrów.

Brakuje oczywistej przecież Czubaki, która po zmianie płci odgryza Rosjanom głowy ale wkrótce Czubaka doleci i kapitan Cham Solo… to raczej pewne…

22. W Donieckiej Republice schwytano izraelskiego najemnika. Usiłował uciekać jak reszta tych najemnych zjebów ale złapano go na granicy i z klapsem odesłano z powrotem na front. Tak trafił z mossadu do pudła. Nie pomogły kontakty z żydowskim konsulatem.

Najbardziej samotny clown świata już rozpoczął przygotowywania do uroczystości.

jew clown2
23. Palenie ratuje życie. Siedzenie w domu zabija. O tych dwóch prostych rzeczach nie powie ci minister zdrowia.

24. Ciałopozytywny koleś prezentuje sztuczkę z krzesłonegatywnym krzesełkiem.

A mówiły zakonnice: kupujcie świeczki Polo, wchodzą gładko i nie bolą…

2 lipca 2022

1. Rosyjski komitet śledczy podał, że 95 % jeńców zwolnionych przez Kijów było torturowanych.
To było wiadomo od chwili zmiany strategii rosyjskiej – od kwietnia Rosjanie idą powoli ale bardzo dokładnie wypalając każdy podejrzany dom i każdą podejrzaną dziurę. Lepiej dwa razy spalić jednego nazistę niż raz dać się im złapać na niechybne męki.
No i strategia znakomicie działa, bo sadyści sami płoną żywcem zamiast się wyżywać. A ponadto Rosjanie mają dzięki tej strategii święty spokój z ewentualną partyzantką na tyłach – ponieważ po gruntownym wypaleniu wszystkiego żadnych potencjalnych partyzantów już ni ma.

2. Od wczoraj Polska już nie będzie płacić 40 zeta na osboukraińca wziętego do domu. Oszust Morawiecki został wyruchany na tym polu  przez caluśieńką Unię znacznie boleśniej niż Duda przez calusieńkie NATO. I teraz bardziej potrzebuje kasy na kolejny pomnik Kurdupla niż na ukraińskich dezerterów 🙂
Osoboukrainiec nie będzie więc już jeździł za darmo tam i z powrotem Intercity. Nie wiem czy to dobrze czy źle, bo pan Jackowski zachlał i jeszcze nic sensownego nie powiedział, ale dowiem się jak pokona kaca lub sam poczytam neta za parę dni. Być może osoboukraińcy pojadą do Porkyego Poroszenki zjeść coś w Londynie z jego warchlakiem na krzywy ryj? A może świnia korytem się nie podzieli? No zobaczymy.
Zapewne będą próby obarczenia tym gównem Polaków, czyli wprowadzenia podatku na Chochoły ale przypominam jeszcze raz: uchodźcy są obowiązkiem rządu a nie obywateli. Obywatele nie mają obowiązku utrzymywania uchodźców. Nigdzie i nigdy, na całym świecie. To obowiązek rządu i nawet nie naszego lecz Republiki Federalnej Nazistów, bo to ona rękami Bismarcka wytworzyła z polsko rosyjskiego gówna sztucznie Ukrainę, a potem na Ukrainie jeszcze bardziej gówniany nazizm rękami Hitlera. Brudne, niemieckie łapy ten cały szajs pracowicie jak termity wytworzyły. I Rosja o tym wie doskonale.

3. Rosyjski Tigr wjechał na minę ale wszyscy chwalą konstrukcję, bo każdy pasażer wyszedł cało.

4. Rosyjskie samoloty dokończyły niszczyć swój sprzęt na Wyspie Węży którego nie dało się wywieźć, żeby nie wpadł w ręce wroga.

5. Tysiące Polaków wzięło udział w marszu poparcia dla państw BRICS, co napawa dumą, bo pokazuje gdzie lichwiarze, kacyki murikanów i słudzy narodu upadlińskiego mogą sobie wsadzić zakłamaną propagandę. Brawo my!

I kolejny filmik wyjaśniający Andżejowi który nie jest debilem ważne sprawy łopatologicznie:

Cieszy, że ochłonięcie z paniki i powrót zdrowego rozsądku zajęło tylko kilka miesięcy a nie lat jak w przypadku srovida 🙂

6. Rosjanie ratowali rannego we wszystko Chochołka ale potem i tak zmarł. Miał opaski uciskowe na wszystkich kończynach i się wykrwawił.

7. Piękna prezentacja Huraganów na podwoziu Ziła, czyli latających słupów telefonicznych.

8. Na wyzwolonych terenach emeryci stoją w kolejce po emerytury w rublach.

Na okupowanych terenach emeryci też stoją w kolejkach – żeby oddać emerytury Rydzykowi, a potem kwiczeć o należne im dawki z preparatem emerytobójczym. Smutne to no ale prawdziwe i jak na ironię największe szanse na przeżycie trucia mają ci, którzy są już i tak zatruci najpodlejszą żywnością, bo ich organizmy są już tak nafaszerowane trutkami, że jedna trutka więcej lub mniej nie czyni różnicy, bo ich ciała chuj kładą czy im się wrzuca na ruszt denaturat, arszenik czy jakieś grafenowe smakołyki. Są to okupowani emeryci, o stalowych żołądkach – odporni na wiedzę i trudni do zajebania…

9. Ukraińska baza zakończyła istnienie kiedy święty Mikołaj wlazł do nich kominem. Miał ciężkie prezenty…

10. Ukraina szybciej wchodzi do Rosji niż Titanic w Atlantyk, ale w ramach chocholego tańca radośnie świętuje szansę na wejście do…?

Tak, do Unii.

11. Taniec absolwentów w Mariupolu.

Całkowity brak niebieskowłosych pustaków, czarnych i pedałów musi doprowadzać do histerycznego szału stare, zepsute torby Ursule von der coś tam…

12. lecimy z tematemWszystkie linie lotnicze świata mają „niedobory personelu”. Ludzie ci – w tym piloci – zniknęli w otchłani urojonego covida.

Tysiące odwołanych lotów w USA. Francuskie lotnisko De Gaulea całkiem nieczynne, bo prócz odszczepieńców mają jeszcze strajk żywych…

Uchodźcy z Afryki chyba będą musieli przez „wielką wodę” sami teraz latać… hmm…

13. Rosja ogłosiła że ma zboże dla spanikowanych. Dostępne do kupienia z cłem no i tak, to prawda, w rublach.
https://www.rt.com/business/558232-russia-switches-grain-exports-rubles/
No masz, a to pech… bo ze wszystkich pieniędzy akurat rubli nie mogą sobie nadrukować te wszystkie Morawieckie, Borysy, Ursule i inne sieroty po Rotszyldach…
Kurde mol, Houston mamy problem, bo nawet Ursula von der coś tam na te właśnie zboże już nazbierała po ludziach szklanych paciorków i kupkę chrustu… w klubie pojebów brakuje jeszcze tylko papieża, który za zboże będzie chciał zapłacić modlitwą oraz słowem bożym…
Wyskakiwać ze złota albo żreć się nawzajem – tak mi się udało odczytać subtelne intencje Rosji.
Jak tak dalej pójdzie i jeszcze Chiny wejdą do gry u Morawieckich na zimę będą dzielić ziarnka ryżu na trzy. Jeden kawałek dla Morawieckiej, drugi dla Mateusza a trzeci na Watykan, bo mają nie tylko intercyzę ale jeszcze konkordat.

14. Kryptowaluty zbliżają się do bankructwa.

Już sobie wyobrażam „inwestorów” w żydowskie sny…

15. Zniszczenia Siewierodoniecka przypominają Mariupol.

16. Ukraiński program kosmiczny: we wczesnych godzinach porannych z kosmodromu na Zaporożu składzik amunicji wystartował z Chochołkami w kierunku Marsa.

17. Odkąd Trampek uruchomił operację Warp Speed, (szprycowanie na srovida) miliony ludzi po przyjęciu tej trucizny stręczonej przez Trampka są trwale niepełnosprawne.
https://www.naturalnews.com/2022-07-01-millions-people-disabled-covid-vaccines-data.html#
Podnoszą się głosy: „Niech Donald zapłaci!”, bo tylko oficjalnie jest już ponad 3 miliony ludzi wcześniej w pełni zdrowych a obecnie trwale okaleczonych covidowymi preparatami.
No, tamtejsze sądy potrafią dojebać sześciocyfrowe albo lepiej odszkodowania więc Trampek może być w czarnej dupie jako głowa tej operacji-depopulacji.
Miał całkowitą rację Putin w wywiadzie dla Oliviera Stone, kiedy mówił że nie interesują go amerykańskie wybory, bo niezależnie od tego kto je wygrywa, polityka jest zawsze jedna i taka sama. A fakty są takie, że i Trampek i Pedo Joe stręczyli zabójcze zastrzyki.
No może w końcu Murikanie dostrzegą, że CDC to tylko żydowska prywatna firma jedynie udająca amerykańską instytucję federalną – identycznie jak FED udający bank amerykański. Firma nastawiona na zysk a nie zdrowie publiczne…

18. Na Ukrainie chaos mobilizacyjny. Łapacze kutasowego pianisty nie potrafią schwytanym do armii Chochołom z zachodniej Ukrainy wytłumaczyć prostej sprawy: dlaczego ci z zachodniej Ukrainy mają walczyć za tych, którzy masowo do nich uciekli ze wschodniej Ukrainy, bo nie chcieli walczyć?
Jest to pytanie elementarne. Ale odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ są pomiotem Bandery, którego Pani Karma się domaga. Setki tysięcy zamordowanych Polaków, Rosjan no wymagają karmicznego uregulowania…
Polacy na Wołyniu też nie chcieli umierać. Nie hailowali, nie zbroili się na sąsiadów i nie nosili kurwa hitlerowskich tatuaży…