Wybrany materiał zobaczysz po przesunięciu strony w dół :-) jest pod wyszukiwarką

Virtuti
Posted by Enigma2021
10 views
Obcy z Atacama
Posted by Viss
48 views
IDIOCI W PRACY :-)
Posted by Mev
550 views

MFORUM VIDEO LIVE INFO NIUS

Informacje prasowe , video stream , podcast ,reportaż, audiobook , film fabularny, film dokumentalny , relacje ,transmisje , retransmisje publikacje , republikacje materiały tłumaczone na język polski , komunikator chat audio i video , największe w Polsce archiwum materiałów video i art. prasowych trwale usuniętych z internetu ,codziennie najnowsze informacje bez cenzury nie dostępne w Polskim internecie .Audycje stream live w każdy dzień z wyjątkiem piątku i soboty o godzinie 20 .00 dostępna funkcja translator z możliwością tłumaczenia zawartości całej witryny na 93 języki w tym treści chat !!

Nie możemy pozwolić, by Polacy nas otoczyli

5/5 - (3 votes)

„Będziemy musieli zareagować. Bo nie możemy w ogóle pozwolić, by Polacy nas otoczyli” – powiedział Aleksander Łukaszenka. Dodał, że Ukraińcy będą go prosili, by obronił ich przed Zachodem.

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W piątek Łukaszenka spotkał się z pracownikami państwowej firmy oponiarskiej Biełszyna w Bobrujsku. Podczas swojego przemówienia prezydent Białorusi mówił o skomplikowanych relacjach z Polską i Ukrainą. „Będziemy musieli zareagować. Bo nie możemy w ogóle pozwolić, by Polacy nas otoczyli. To niebezpieczna opcja. A ja kiedyś powiedziałem: Ukraińcy też poproszą nas i Rosjan, żebyśmy pomogli im zachować integralność. Żeby im nie oderwali” – cytuje jego słowa Biełsat.

Zdaniem Łukaszenki za Bugiem pojawiły się takie zamierzenia, ponieważ za plecami Polski stoją Amerykanie, którzy finansują, dostarczają broń i rozmieszczają siły zbrojne. „Widzimy to. Dlatego muszę utrzymywać siły zbrojne w pogotowiu zarówno na zachodzie, jak i na południu. Umieściłem dziesięć jednostek wzdłuż granicy za plecami pograniczników, żeby nie wleźli się na Białoruś. A były takie pomysły” – powiedział Łukaszenka.

Również w piątek Łukaszenka ostrzegał władze ukraińskie, by nie „atakowały rosyjskich miast”. „Ukraińcy, Zełenski, proszą o broń dalekiego zasięgu, aby uderzyć w rosyjskie miasta, takie jak Kursk, Rostów, Biełgorod. Zdaniem Łukaszenki, Rosja użyje w tym przypadku zupełnie nowej broni. I zostanie ona użyta przeciwko Kijowowi, przeciwko tym, którzy podejmują te decyzje. Dlatego oni są jeszcze trochę zaniepokojeni. Ale to nie zależy od nich, wszystko zależy od tego, jak Amerykanie będą ich namawiać do tej wojny” – powiedział.

Już wcześniej Łukaszenka wypowiadał się o tym, że to Zachód a nie Rosja chce zniszczyć i rozczłonkować Ukrainę. „Niepokoi nas to, że oni, Polacy, NATO, są gotowi wejść i zająć Zachodnią Ukrainę, tak jak to zrobili przed 1939 r. Niepokoi nas to nie tylko z punktu widzenia dzisiejszego bezpieczeństwa. Jest to ich strategia również wobec zachodniej Białorusi” – mówił Łukaszenka na spotkaniu z Putinem w Soczi i dodawał, że wobec tego białoruskie służby pozostają czujne.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net

CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: