Czy zarażanie szczepionką to nowa eugenika?
Od dwóch dekad naukowcy bez rozgłosu opracowują samorozprzestrzeniające się szczepionki zakaźne. National Institutes of Health sfinansował badanie, w którym albo DNA śmiertelnego patogenu jest pakowane w zaraźliwy, ale mniej szkodliwy wirus, albo śmiertelność wirusa jest osłabiana przez inżynierię w laboratorium.
Powstałe „szczepionki” rozprzestrzeniają się z jednej osoby na drugą, jako zaraźliwy wirus układu oddechowego. W ten sposób tylko 5% danej populacji wymagałoby zaszczepienia; pozostałe 95 procent „złapałoby” szczepionkę poprzez transmisję w społeczności. Technologia ta omija problem krnąbrnych obywateli, którzy odmawiają wyrażenia zgody na szczepienie. Jej zwolennicy podkreślają, że kampania masowych szczepień, która normalnie wymagałaby miesięcy kosztownych wysiłków, aby zaszczepić wszystkich, mogłaby zostać skrócona do zaledwie kilku tygodni.
Naukowcy wykazali już słuszność tej koncepcji na populacji
Aby uzyskać dostęp do wszystkich zablokowanych treści na stronie, kliknij w przycisk Kup teraz JEŚLI WYSTĄPI BŁAD WYKONAJ PRZELEW KLIKAJĄC W TEN LINK WYBIERAJĄC ADEKWATNĄ KWOTĘ DO WYBRANEJ OPCJI „KUP TERAZ” LINK DO STRONY PŁATNOSCI -TU- .
Formularz zamówienia
Nazwa | Przelew |
---|---|
Dostęp do treści | 50.00 zł |
Joana100
Ostatnie wpisy Joana100 (zobacz wszystkie)
- Rosyjskie wojsko ostrzega, że pociski uranowe spowodują nieodwracalne szkody dla wszystkich Ukraińców - 25 marca 2023
- Toksyczne składniki kosmetyków i produktów higieny osobistej - 25 marca 2023
- Andrzej Gwiazda dostanie 1,3 mln zł odszkodowania za aresztowanie. Zapadł wyrok Sądu Najwyższego - 25 marca 2023