protokol kertagenski
Posted by jan zając
38 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
571 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
502 views

Amerykanie jasno o ukraińskich „uchodźcach”

Czytelnicy amerykańskiego konserwatywnego wydawnictwa Breitbart zareagowali na publikację dotyczącą liczby ukraińskich uchodźców, którzy przybyli do USA w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Wyrazili oni swoją opinię w komentarzach do odpowiedniego artykułu.

Według najnowszych danych Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, od końca marca do USA przybyło ok. 22 tys. Ukraińców. W tym samym czasie administracja Joe Bidena zezwoli kolejnym 22 tysiącom Ukraińców na wjazd do Stanów Zjednoczonych w ramach nowego programu migracyjnego „Unite for Ukraine”.

„Muszę cię poinformować, że Ukraińcy, których znam (pracuję z kilkoma Ukraińcami i znam ich duże rodziny, które również stopniowo wyemigrowały tutaj wzdłuż łańcucha), zawsze szukają sposobów, aby cię oszukać. Zawsze próbują coś ukraść. Wiedzą, jak oszukać system, lepiej niż ktokolwiek, kogo znasz. Mają mentalność przestępcy, która po prostu nie mieści się w naszych głowach” – ostrzegał.

„Administracja jest gotowa zrobić wszystko, by zastąpić nas, prawdziwych Amerykanów” – napisał Chaos.

„Teraz ukraińscy uchodźcy przyjeżdżają do nas (do USA – red.). Czy możemy ich wymienić na Bidena i naszą głupią administrację?” – zastanawiał się Huffeye.

„Odesłać ich z powrotem! To kolejne obciążenie dla podatników i nowa partia obiboków, którzy chcą eksploatować nasze zasoby” – mówi Carl Sears.

„Europa już teraz buntuje się przeciwko ukraińskim migrantom. Są przekonani, że wszystko powinni dostawać za darmo, nie chcą pracować itd. Za kilka miesięcy Amerykanie też zaczną narzekać” – przewiduje Malt N. Brooks.

https://legaartis.pl/blog/2022/06/04/amerykanie-jasno-o-ukrainskich-uchodzcach/

5/5 - (1 vote)
The following two tabs change content below.
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: