protokol kertagenski
Posted by jan zając
35 views
UBG - Ewangelia Jana
Posted by grzegorz
569 views
UBG - Ewangelia Marka
Posted by grzegorz
502 views

SZCZEPIENIA – ZOMBIFIKACJA ?? MATERIAŁ NADESŁANY

Rosyjska Specjalna Operacja na Ukrainie postępuje, raz wolniej raz szybciej. W każdym razie wszystko idzie w dobrym kierunku i demilitaryzacja oraz denazyfikacja jest kontynuowana. Ukraina nie schodzi z pierwszych miejsc w łże mendiach ale nie powinniśmy stracić z oczu tego, o czym nagle te łże mendia zapomniały – „pandemii” koronnego świrusa. Miliony niewyszczepionych „uchodźców wojennych” nie są już żadnym zagrożeniem. To nic, że przywlekli szereg chorób, które są prawdziwym zagrożeniem dla Polaków. Ale czego się nie robi dla „bratniej Ukrainy”, prawda?
Zauważyłem ponadto jedną ciekawą zależność – osoby, które uległy „pandemicznej” zmasowanej propagandzie teraz masowo popierają nazistowską juntę na Ukrainie. Przypadek? Czy może jednak w tych „szczepionkach” modyfikujących geny były jakieś czipy, które są teraz zdalnie programowane i mamy do czynienia z bandą zombie?

TYM PRZYCISKIEM POSTAW KAWĘ MOŻESZ ODBLOKOWAĆ TREŚCI PREMIUM I DOSTĘP DO STREAM LIVE

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niżej artykuł amerykańskiego neurochirurga Russella L. Blaylocka podsumowujący kowidową hucpę. W artykule opublikowanym 22 kwietnia w czasopiśmie naukowym Surgical Neurology International Blaylock ujawnił wszystkie sprzeczności, kłamstwa i prawdopodobnie przestępstwa związane z zarządzaniem zdrowiem Covid-19 na całym świecie.
 Ze względu na obszerność tekstu byłem zmuszony dokonać pewnych skrótów. Zapraszam do lektury.

Pandemia COVID-19 jest jednym z najbardziej zmanipulowanych wydarzeń związanych z chorobami zakaźnymi w historii, charakteryzującym się oficjalnymi kłamstwami w niekończącym się strumieniu napędzanym przez rządową biurokrację, stowarzyszenia medyczne, rady medyczne, media i agencje międzynarodowe. Widzieliśmy długą listę bezprecedensowych ingerencji w praktykę medyczną, w tym ataki na ekspertów medycznych, niszczenie karier medycznych wśród lekarzy, którzy odmawiają udziału w zabijaniu swoich pacjentów oraz masowy reżim opieki zdrowotnej, kierowany przez osoby niewykwalifikowane łasych na ogromne bogactwo, władzę i wpływy.

Po raz pierwszy w historii Ameryki prezydent, gubernatorzy, burmistrzowie, administratorzy szpitali i federalni biurokraci ustalają leczenie medyczne nie na podstawie dokładnych informacji naukowych lub nawet opartych na doświadczeniu, ale raczej wymuszają akceptację specjalnych form opieki i „Zapobieganie”, w tym remdesivir, stosowanie respiratorów i wreszcie seria zasadniczo nieprzetestowanych szczepionek z informacyjnym RNA. Po raz pierwszy w historii leczenia medycznego protokoły nie są formułowane na podstawie doświadczeń lekarzy, którzy skutecznie leczą największą liczbę pacjentów, ale raczej jednostek i biurokratów, którzy nigdy nie leczyli ani jednego pacjenta, m.in. Anthony Fauci , Bill Gates, EcoHealth Alliance, CDC, WHO,

Media (telewizja, gazety, czasopisma itp.), towarzystwa medyczne, państwowe komisje lekarskie oraz właściciele mediów społecznościowych określili się jako jedyne źródło informacji o tej tak zwanej „pandemii”. Usunięto strony internetowe, zdemonizowano wysoce akredytowanych klinicystów, ekspertów i ekspertów od chorób zakaźnych, zniszczono kariery, a wszystkie odmienne informacje zostały oznaczone jako „dezinformacja” i „niebezpieczne kłamstwa”, nawet jeśli pochodzą od czołowych ekspertów w dziedzinie dziedziny wirusologii, chorób zakaźnych, intensywnej opieki pulmonologicznej i epidemiologii. Te zaciemnienia pojawiają się również wtedy, gdy informacje te są poparte obszernymi naukowymi cytowaniami niektórych z najbardziej wykwalifikowanych specjalistów medycznych na świecie. Niewiarygodnie, nawet osoby, takie jak dr Michael Yeadon, emerytowany były główny naukowiec i wiceprezes Wydziału Nauki brytyjskiej firmy farmaceutycznej Pfizer, który oskarżył firmę o produkcję niezwykle niebezpiecznej szczepionki, są ignorowane i demonizowane. Co więcej, wraz z innymi wysoko wykwalifikowanymi naukowcami stwierdził, że nikt nie powinien otrzymać tej szczepionki.

Dr Peter McCullough, jeden z najczęściej cytowanych ekspertów w swojej dziedzinie, który z powodzeniem wyleczył ponad 2000 pacjentów z COVID przy użyciu protokołu wczesnego leczenia (który tak zwani eksperci całkowicie zignorowali), padł ofiarą szczególnie okrutnego ataku ze strony tych którzy finansowo czerpią korzyści ze szczepionek. Opublikował swoje odkrycia w recenzowanych czasopismach, informując o 80% redukcji hospitalizacji i 75% redukcji zgonów przy zastosowaniu wczesnego leczenia. Mimo to jest pod nieustanną serią ataków kontrolerów informacji, z których żaden nie leczył ani jednego pacjenta.

Ani Anthony Fauci, CDC, WHO, ani żadna rządowa instytucja medyczna nigdy nie oferowały żadnego wczesnego leczenia poza Tylenolem (acetaminofen znanym również jako Tachipirina), nawadniania i wzywania karetki, gdy masz problemy z oddychaniem. Jest to zjawisko bezprecedensowe w całej historii opieki medycznej, ponieważ wczesne leczenie infekcji ma kluczowe znaczenie dla ratowania życia i zapobiegania poważnym powikłaniom. Te organizacje medyczne i psy federalne nie tylko nie proponowały wczesnego leczenia, ale atakowały każdego, kto próbował rozpocząć takie leczenie, używając całej dostępnej im broni: utrata licencji, usunięcie przywilejów szpitalnych, wstyd, zniszczenie reputacji, a nawet aresztowanie .

Dobrym przykładem oburzenia na wolność słowa i udzielanie informacji o świadomej zgodzie jest niedawne zawieszenie przez Radę Medyczną stanu Maine licencji lekarskiej dr Meryl Nass oraz nakaz poddania się ocenie psychiatrycznej w celu przepisania Ivermectin i podzielenia się swoim doświadczeniem w tym zakresie. pole. Znam osobiście dr Nass i mogę ręczyć za jej uczciwość, błyskotliwość i oddanie prawdzie. Jego naukowe referencje są bezbłędne. Takie zachowanie rady lekarskiej przypomina sowiecką metodologię KGB w czasach, gdy dysydenci byli więzieni w psychiatrycznych gułagach, aby uciszyć ich sprzeciw.

Więcej bezprecedensowych ataków
Inną bezprecedensową taktyką jest usuwanie lekarzy dysydentów z ich stanowisk jako redaktorów czasopism, recenzentów i wycofywanie ich artykułów naukowych z czasopism, nawet po ich wydrukowaniu. Do czasu tej pandemii nigdy nie widziałem wycofania tak wielu artykułów prasowych – zdecydowana większość promuje alternatywy dla oficjalnych dogmatów, zwłaszcza jeśli gazety kwestionują bezpieczeństwo szczepionek. Przesłany artykuł lub badanie jest zwykle recenzowane przez ekspertów branżowych, co nazywa się recenzją wzajemną. Przeglądy te mogą być dość intensywne i szczegółowe, podkreślając, że wszystkie błędy w dokumencie zostały poprawione przed publikacją. Więc,

Obecnie obserwujemy rosnącą liczbę doskonałych artykułów naukowych, napisanych przez czołowych ekspertów w tej dziedzinie, wycofywanych z wiodących czasopism medycznych i naukowych tygodnie, miesiące, a nawet lata po publikacji. Dokładny przegląd wskazuje, że w zbyt wielu przypadkach autorzy odważyli się zakwestionować dogmat akceptowany przez kontrolerów publikacji naukowych, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa, alternatywnych metod leczenia czy skuteczności szczepionek. Czasopisma te opierają swoje przychody na szeroko zakrojonych reklamach firm farmaceutycznych. Było kilka przypadków, w których potężne firmy farmaceutyczne wywierały wpływ na właścicieli tych magazynów, aby usunąć artykuły, które w jakikolwiek sposób kwestionują produkty tych firm.

Jeszcze gorszy jest rzeczywisty projekt artykułów medycznych do promocji leków i środków farmaceutycznych z wykorzystaniem fałszywych badań, tak zwanych artykułów ghostwriter. Richard Horton jest cytowany przez Guardiana, mówiąc, że „czasopisma przekształciły się w operacje recyklingu informacji dla przemysłu farmaceutycznego”. Sprawdzone, oszukańcze artykuły „napisane przez duchy”, sponsorowane przez gigantów farmaceutycznych, regularnie pojawiały się w wiodących czasopismach klinicznych, takich jak JAMA i New England Journal of Medicine , i nigdy nie zostały usunięte pomimo udowodnionych nadużyć naukowych i manipulacji danymi.

Artykuły Ghostwriting obejmują korzystanie z firm planistycznych, których zadaniem jest projektowanie artykułów zawierających zmanipulowane dane w celu wsparcia produktu farmaceutycznego, a następnie zaakceptowanie tych artykułów przez czasopisma kliniczne o dużym znaczeniu, tj. czasopisma, które z największym prawdopodobieństwem wpłyną na podejmowanie decyzji klinicznych przez lekarzy. Ponadto zapewniają lekarzom w praktyce klinicznej bezpłatne przedruki tych zmanipulowanych artykułów. The Guardian znalazł 250 firm zaangażowanych w ten biznes ghostwriting. Ostatnim krokiem w przygotowaniu tych artykułów do publikacji w najbardziej prestiżowych czasopismach jest rekrutacja uznanych ekspertów medycznych z prestiżowych instytucji, którzy dołączą swoje nazwisko do tych artykułów.

Niezwykle ważna jest obserwacja ekspertów w dziedzinie publikacji medycznych, że nie zrobiono nic, aby powstrzymać to nadużycia. Etycy medyczni skarżą się, że z powodu tej powszechnej praktyki „nic nie można ufać”. Podczas gdy niektóre czasopisma nalegają na ujawnienie informacji, większość lekarzy, którzy czytają te artykuły, ignoruje je lub przeprasza za te informacje, a kilka czasopism utrudnia ujawnianie informacji, wymagając od czytelnika znalezienia oświadczeń ujawniających w innym miejscu. Wiele czasopism nie sprawdza, czy takie twierdzenia autorów są powszechne i bezkarne.

Jeśli chodzi o informacje udostępniane opinii publicznej, praktycznie wszystkie media znajdują się pod kontrolą tych gigantów farmaceutycznych lub innych, którzy czerpią korzyści z tej „pandemii”. Ich historie są takie same, zarówno pod względem treści, jak i sformułowań. Zaaranżowane tuszowanie informacji pojawia się codziennie, a ogromne dane ujawniające kłamstwa generowane przez tych administratorów informacji są ukrywane przed opinią publiczną. Wszystkie dane, które docierają do krajowych mediów (telewizja, gazety i czasopisma), a także wiadomości lokalne, które oglądasz na co dzień, pochodzą wyłącznie z „oficjalnych” źródeł – z których większość to kłamstwa, przeinaczenia lub całkowicie sfabrykowane od podstaw – wszystko mające na celu oszukanie opinii publicznej.

Media telewizyjne otrzymują większość swojego budżetu reklamowego od międzynarodowych firm farmaceutycznych: stwarza to nieodparty wpływ na zgłaszanie wszystkich badań wynalezionych w celu wsparcia ich szczepionek i innych tak zwanych metod leczenia. Tylko w 2020 roku firmy farmaceutyczne wydały na taką reklamę 6,56 miliarda dolarów. Reklama telewizyjna Pharma wyniosła 4,58 miliarda, co stanowi oszałamiające 75% ich budżetu. Zyskuje to duży wpływ i kontrolę nad mediami. Światowej sławy eksperci we wszystkich dziedzinach chorób zakaźnych nie mają dostępu do mediów i mediów społecznościowych, jeśli w jakiś sposób odejdą od kłamstw i wypaczeń wymyślonych przez producentów tych szczepionek. Dodatkowo te firmy farmaceutyczne wydają dziesiątki milionów na reklamę w mediach społecznościowych,

Chociaż te ataki na wolność słowa są wystarczająco przerażające, jeszcze gorsza jest praktycznie powszechna kontrola, jaką administratorzy szpitali sprawowali nad szczegółami opieki medycznej w szpitalach. Ci najemnicy edukują teraz lekarzy, jakich protokołów leczenia będą przestrzegać i jakich zabiegów nie będą używać, bez względu na to, jak szkodliwe są „zatwierdzone” zabiegi lub jak przydatne są „niezatwierdzone” zabiegi.

Nigdy w historii medycyny amerykańskiej administratorzy szpitali nie dyktowali swoim lekarzom, jak praktykować medycynę i jakich leków używać. CDC nie ma uprawnień do dyktowania leczenia szpitalom ani lekarzom. Jednak większość lekarzy przestrzegała tych protokołów bez najmniejszego oporu.
Federalna ustawa o opiece zachęcała do tej ludzkiej katastrofy, oferując wszystkim szpitalom w USA do 39 000 dolarów za każdego pacjenta na OIOM, który założył maski oddechowe, pomimo faktu, że od samego początku było oczywiste, że maski oddechowe są wśród nich główną przyczyną śmierci. . Dodatkowo szpitale otrzymywały 12.000 dolarów za każdego pacjenta, który został przyjęty na OIT, wyjaśniając, moim zdaniem i innym, dlaczego wszystkie federalne biurokracje medyczne (CDC, FDA, NIAID, NIH itp.) zrobiły to wszystko. moc zapobiegająca wczesnym zabiegom ratującym życie. Pozwolenie na pogorszenie stanu pacjentów do tego stopnia, że ​​wymagali hospitalizacji, oznaczało dla wszystkich szpitali dużo pieniędzy. Coraz więcej szpitali jest zagrożonych upadkiem, a wielu zamknęło swoje drzwi, nawet przed tą „pandemią”. Większość z tych szpitali jest obecnie własnością firm krajowych lub międzynarodowych, w tym szpitali uniwersyteckich.

Warto również zauważyć, że wraz z nadejściem tej „pandemii” zaobserwowaliśmy gwałtowny wzrost liczby szpitalnych sieci korporacyjnych nabywających wiele z tych zagrożonych finansowo szpitali. Zauważono, że giganci szpitalni wykorzystują miliardy federalnej pomocy Covid w celu nabycia tych zagrożonych finansowo szpitali, co dodatkowo zwiększa władzę medycyny korporacyjnej nad niezależnością lekarzy. Lekarze wyrzuceni ze swoich szpitali mają trudności ze znalezieniem innych członków personelu szpitali, do których mogliby dołączyć, ponieważ oni również mogą należeć do tego samego giganta korporacyjnego. W rezultacie obowiązkowe polityki dotyczące szczepień obejmują znacznie większą liczbę pracowników szpitali. Na przykład, Klinika Mayo zwolniła 700 pracowników za skorzystanie z prawa do odmowy przyjęcia niebezpiecznej, zasadniczo nieprzetestowanej, eksperymentalnej szczepionki. Mayo Clinic zrobiło to pomimo faktu, że wielu z tych pracowników pracowało w najgorszym okresie epidemii i zwolniło ich właśnie wtedy, gdy wariant Omicron jest dominującym szczepem wirusa. Omicron ma w większości patogenność przeziębienia, a szczepionki są nieskuteczne w zapobieganiu infekcji.
Co więcej, wykazano, że zaszczepiona osoba bezobjawowa ma miano wirusa w nosogardzieli tak wysokie, jak niezaszczepiona osoba zakażona. Jeśli celem szczepień obowiązkowych jest zapobieganie rozprzestrzenianiu się wirusa między personelem szpitala a pacjentami, to zaszczepieni, a nie nieszczepieni, stanowią największe ryzyko zakażenia. Różnica polega na tym, że nieszczepiony chory nie poszedłby do pracy, zrobi to bezobjawowy zaszczepiony rozsiewacz.

Wiemy, że główne ośrodki medyczne, takie jak Mayo Clinic, co roku otrzymują dziesiątki milionów dolarów w grantach NIH i pieniądze od producentów farmaceutycznych tych eksperymentalnych „szczepionek”. Moim zdaniem to jest prawdziwy czynnik, który kieruje tą polityką. Gdyby można było to udowodnić w sądzie, administratorzy musieliby być ścigani w najszerszym zakresie dozwolonym przez prawo i pozwani przez wszystkich poszkodowanych.

Problem bankructwa szpitali staje się coraz bardziej dotkliwy z powodu obowiązku szczepień szpitali i wynikającej z tego dużej liczby personelu szpitalnego, zwłaszcza pielęgniarek, którzy odmówili szczepień przymusowych. Wszystko to jest bezprecedensowe w historii opieki medycznej. Lekarze w szpitalach są odpowiedzialni za leczenie swoich indywidualnych pacjentów i pracują bezpośrednio z tymi pacjentami i ich rodzinami w celu zainicjowania tych terapii. Organizacje zewnętrzne, takie jak CDC, nie mają uprawnień do interweniowania w te terapie, co naraża pacjentów na poważne błędy ze strony organizacji, która nigdy nie leczyła ani jednego pacjenta z COVID-19.

Kiedy ta pandemia się rozpoczęła, CDC nakazało szpitalom przestrzeganie protokołu leczenia, który spowodował śmierć setek tysięcy pacjentów, z których większość wyzdrowiałaby, gdyby zezwolono na odpowiednie leczenie. Większości z tych zgonów można by było zapobiec, gdyby lekarze mogli zastosować wczesne leczenie produktami takimi jak iwermektyna, hydroksychlorochina oraz szereg innych bezpiecznych leków i związków naturalnych. Szacuje się, na podstawie wyników lekarzy, którzy z powodzeniem leczyli większość pacjentów z COV, że z 800 000 osób, o których powiedziano nam, że zmarło na COVID, 640 000 nie tylko mogło zostać uratowanych, ale w wielu przypadkach mogło. powrót do stanu zdrowia sprzed infekcji, jeśli zastosowano wczesne leczenie tymi sprawdzonymi metodami. To zaniedbanie wczesnego leczenia stanowi masowe morderstwo. Oznacza to, że w rzeczywistości zginęłoby 160 000 osób, znacznie mniej niż liczba ofiar śmiertelnych z rąk biurokracji, stowarzyszeń medycznych i rad lekarskich, które odmówiły obrony swoich pacjentów. Według badań nad wczesnym leczeniem tysięcy pacjentów przez odważnych i troskliwych lekarzy, można było zapobiec od 65 do 80% zgonów. stowarzyszenia lekarskie i rady lekarskie, które odmówiły obrony swoich pacjentów. Według badań nad wczesnym leczeniem tysięcy pacjentów przez odważnych i troskliwych lekarzy, można było zapobiec od 65 do 80% zgonów. stowarzyszenia lekarskie i rady lekarskie, które odmówiły obrony swoich pacjentów. Według badań nad wczesnym leczeniem tysięcy pacjentów przez odważnych i troskliwych lekarzy, można było zapobiec od 65 do 80% zgonów.

Co niewiarygodne, tym doświadczonym lekarzom uniemożliwiono uratowanie osób zarażonych Covid-19. Powinno być zakłopotaniem dla profesji medycznej, że tak wielu lekarzy niemądrze przestrzegało śmiertelnych protokołów ustanowionych przez kontrolerów medycyny.

Należy również pamiętać, że wydarzenie to nigdy nie spełniało kryteriów pandemii. Światowa Organizacja Zdrowia zmieniła kryteria, które czynią z tej pandemii. Aby zakwalifikować się do stanu pandemii, wirus musi mieć wysoki wskaźnik śmiertelności dla ogromnej większości ludzi, czego nie zrobił (ze wskaźnikiem przeżycia 99,98%), i nie może mieć żadnych znanych istniejących metod leczenia – które ten wirus miał – w rzeczywistości coraz więcej skutecznych terapii.

Drakońskie środki ustanowione w celu powstrzymania tej wymyślonej „pandemii” nigdy nie okazały się skuteczne, takie jak publiczne maskowanie, blokady i dystans społeczny. Seria starannie przeprowadzonych badań w poprzednich sezonach grypowych wykazała, że ​​żadne maski nigdy nie zapobiegły rozprzestrzenianiu się wirusa wśród społeczeństwa.

W rzeczywistości niektóre bardzo poważne badania sugerują, że maski faktycznie rozprzestrzeniają wirusa, dając ludziom fałszywe poczucie bezpieczeństwa i inne czynniki, takie jak fakt, że ludzie nieustannie łamią sterylną technikę dotykając maski, niewłaściwe usuwanie i wyciekanie zakaźnych aerozoli wokół krawędzie maski. Dodatkowo maski wyrzucane są na parkingach, na ścieżkach, umieszczane na stołach w restauracjach oraz umieszczane w kieszeniach i torbach.

W ciągu kilku minut po założeniu maski, na samej masce może powstać wiele chorobotwórczych bakterii, co naraża osoby z obniżoną odpornością na wysokie ryzyko bakteryjnego zapalenia płuc, a dzieci na większe ryzyko zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych. W badaniu przeprowadzonym przez naukowców z University of Florida wyhodowano ponad 11 patogennych bakterii z wnętrza maski na twarz noszonej przez dzieci w wieku szkolnym.

Wiadomo było i wiadomo, że dzieci zasadniczo nie mają ryzyka zachorowania na wirusa lub przeniesienia go.

Ponadto wiadomo, że noszenie maski na twarz przez ponad 4 godziny (jak to ma miejsce we wszystkich szkołach) powoduje znaczne niedotlenienie (niski poziom tlenu we krwi) i hiperkapnię (wysoki poziom CO2), które mają wiele szkodliwych skutków zdrowotnych, w tym osłabienie. rozwój mózgu dziecka.

Wiemy, że rozwój mózgu trwa długo po ukończeniu szkoły podstawowej. Niedawne badanie wykazało, że dzieci urodzone podczas „pandemii” mają znacznie niższe IQ, ale rady szkolne, dyrektorzy i inni biurokraci zajmujący się edukacją są oczywiście obojętni.

Narzędzia handlu indoktrynacją
Planiści tej pandemii, aby zapobiec publicznej buncie i uniknąć zadawania dużych kłopotliwych pytań, nakarmili media szeregiem taktyk, z których jedną z najczęściej stosowanych było i jest oszustwo „sprawdzenia faktów”. W każdej konfrontacji ze starannie udokumentowanymi dowodami media „sprawdzające fakty” odpowiadały zarzutem „dezinformacji” i bezpodstawnym oskarżeniem o „teorię spiskową”, która w ich leksykonie została „odparta”. Nigdy nie powiedziano nam, kim są sprawdzacze faktów ani źródło ich informacji obalających: musieliśmy po prostu uwierzyć w sprawdzanie faktów. Niedawna sprawa sądowa wydana pod przysięgą, że osoby sprawdzające fakty na Facebooku wykorzystały własną opinię pracowników, a nie rzeczywistych ekspertów, aby zweryfikować „fakty”. [59] Kiedy źródła są faktycznie ujawniane, jest to niezmiennie skorumpowane CDC, WHO lub Anthony Fauci lub tylko ich opinia. Oto lista rzeczy, które zostały oznaczone jako „mity” i „dezinformacja”, które później okazały się prawdziwe.

Osoby zaszczepione bezobjawowo rozprzestrzeniają wirusa w taki sam sposób, jak nieszczepione osoby zakażone objawowo.
Szczepionki nie są w stanie odpowiednio chronić przed nowymi wariantami, takimi jak Delta i Omicron.
Odporność naturalna jest znacznie lepsza od odporności szczepionkowej i najprawdopodobniej utrzymuje się przez całe życie.
Odporność na szczepionki nie tylko spada po kilku miesiącach, ale wszystkie komórki odpornościowe są zagrożone przez dłuższy czas, narażając szczepionkę na wysokie ryzyko wszystkich infekcji i raka.
Szczepionki COVID mogą powodować znaczną częstość występowania zakrzepów krwi i innych poważnych skutków ubocznych.
Zwolennicy szczepionek będą potrzebować licznych dopalaczy, gdy każdy wariant pojawi się na scenie.
Fauci będzie nalegać na szczepionkę przeciw krowim dla małych dzieci, a nawet niemowląt.
Paszporty szczepionek będą wymagane, aby wejść do firmy, podróżować samolotem i korzystać z transportu publicznego.
Dla nieszczepionych będą obozy internowania (m.in. w Australii, Austrii i Kanadzie).
Osobom nieszczepionym odmawia się pracy.

Istnieją tajne porozumienia między rządem, elitarnymi instytucjami i producentami szczepionek.

Wiele szpitali było pustych lub było słabo obłożonych podczas pandemii.

Białko kolce ze szczepionki wchodzi do jądra komórkowego, zmieniając funkcję naprawczą DNA komórkowego.

Setki tysięcy ludzi zostało zabitych przez szczepionki i wiele razy zostało trwale uszkodzonych.

Wczesne leczenie mogło uratować życie większości zmarłych.

Zapalenie mięśnia sercowego wywołane szczepieniem (któremu początkowo zaprzeczano) jest poważnym problemem i ustępuje w krótkim czasie.

Zabójcze specjalne partie (partie) tych szczepionek są mieszane z większością innych szczepionek przeciwko Covid-19

Wiele z tych twierdzeń tych, którzy sprzeciwiają się tym szczepionkom, pojawia się teraz na stronie internetowej CDC, większość nadal określana jest jako „mity”. Dziś wiele dowodów potwierdza, że ​​każdy z tych tak zwanych „mitów” był w rzeczywistości prawdziwy. Wielu przyznaje się nawet do „boga szczepionek”, Anthony’ego Fauci. Na przykład nasz prezydent z problemami poznawczymi (Biden) powiedział również, że po wydaniu szczepionki wszyscy zaszczepieni ludzie mogą zdjąć maski. Ups! Niedługo potem powiedziano nam, że: zaszczepione osoby mają wysokie stężenie (miana) wirusa w nosie i ustach (nosogardła) i mogą przenosić wirusa na inne osoby, z którymi mają kontakt, zwłaszcza na członków rodziny. W terenie ponownie maski, a właściwie podwójne maskowanie jest zalecane.

Inną taktyką zwolenników szczepień jest demonizowanie tych, którzy z różnych powodów odmawiają szczepienia. Media odnoszą się do tych krytycznie myślących osób jako „bez szczepionki”, „negujących szczepionki”, „odpornych na szczepionki”, „morderców”, „wrogów większego dobra” oraz jako tych, którzy przedłużają pandemię. Byłem zszokowany okrutnymi, często bezdusznymi atakami niektórych osób w mediach społecznościowych, gdy rodzic lub ukochana osoba opowiada historię strasznego cierpienia i ostatecznej śmierci, przez którą przeszli oni lub ich bliscy w wyniku szczepień. Trudno to pojąć. Ten poziom okrucieństwa jest przerażający i oznacza upadek moralnego, przyzwoitego i współczującego społeczeństwa.

Wystarczająco źle, że opinia publiczna spada tak nisko, ale media, przywódcy polityczni, administratorzy szpitali, stowarzyszenia medyczne i komisje lekarskie działają w moralnie dysfunkcyjny i okrutny sposób.

Logika, rozumowanie i dowody naukowe zniknęły w tym wydarzeniu
Czy dowody naukowe, starannie przeprowadzone badania, doświadczenie kliniczne i logika medyczna miały jakikolwiek wpływ na powstrzymanie tych nieskutecznych i niebezpiecznych szczepionek? Absolutnie nie! Wciąż trwają drakońskie wysiłki, by zaszczepić wszystkich na świecie (z wyjątkiem elity, pracowników pocztowych, członków Kongresu i innych osób z wewnątrz).

W przypadku wszystkich innych leków i poprzednich konwencjonalnych szczepionek, które są poddawane przeglądowi przez FDA, niewyjaśnione zgony 50 lub mniej osób spowodowałyby zatrzymanie dalszej dystrybucji produktu, tak jak miało to miejsce w 1976 r. w przypadku szczepionki przeciwko świńskiej grypie. Przy ponad 18 000 zgonów zgłoszonych przez system VAERS w okresie 14 grudnia 2020 r. i 31 grudnia 2021 r. oraz 139 126 poważnych obrażeń (w tym zgonów) w tym samym okresie, nadal nie ma interesu w zaprzestaniu tego śmiertelnego programu szczepień. Co gorsza, żadna agencja rządowa nie prowadzi poważnego śledztwa w celu ustalenia, dlaczego ci ludzie umierają i są poważnie i trwale uszkodzeni przez te szczepionki.

Wojna przeciwko skutecznym i zmodyfikowanym, tanim i bardzo bezpiecznym naturalnym lekom i związkom, które ponad wszelką wątpliwość dowiodły, że uratowały miliony istnień ludzkich na całym świecie, nie tylko trwa, ale przybiera na sile.

Lekarzom mówi się, że nie mogą przepisywać tych ratujących życie związków swoim pacjentom, a jeśli to zrobią, zostaną usunięci ze szpitala, odebrana im licencja lekarska lub ukarani na wiele innych sposobów. Wiele aptek odmówiło realizacji recept na iwermektynę lub hydroksychlorochinę, pomimo faktu, że miliony ludzi bezpiecznie przyjmowało te leki przez ponad 60 lat z hydroksychlorochiną i dziesięcioleciami z iwermektyną. Ta odmowa wydawania recept jest bezprecedensowa i została zaprojektowana przez tych, którzy chcą zapobiec alternatywnym metodom leczenia, które w ogóle opierają się na ochronie ekspansji szczepionek. Kilka firm produkujących hydroksychlorochinę zgodziło się opróżnić swoje zapasy leku, przekazując je do Strategic National Stockpile, czyniąc ten lek znacznie trudniejszym do zdobycia. Dlaczego rząd miałby to robić, skoro ponad 30 dobrze przeprowadzonych badań wykazało, że lek ten zmniejszył liczbę zgonów od 66% do 92% w innych krajach, takich jak Indie, Egipt, Argentyna, Francja, Nigeria, Hiszpania, Peru, Meksyk i inni?

Krytycy tych dwóch ratujących życie leków są często finansowani przez Billa Gatesa i Anthony’ego Fauci, którzy zarabiają miliony na tych szczepionkach.

Aby jeszcze bardziej powstrzymać stosowanie tych leków, przemysł farmaceutyczny i Bill Gates / Anthony Fauci sfinansowali fałszywe badania, aby twierdzić, że hydroksychlorochina jest niebezpiecznym lekiem i może uszkodzić serce. Aby udowodnić ten oszukańczy przypadek, naukowcy podali niemal śmiertelną dawkę leku najbardziej chorym z krążących krążących pacjentów, dawkę znacznie wyższą niż ta, którą stosowali dr Kory, McCullough i inni „prawdziwi”, współczujący lekarze, lekarze, którzy faktycznie leczyli pacjentów cierpiących na chorobę zwyrodnieniową.

Kontrolowane media oczywiście zasypywały publiczność opowieściami o śmiertelnym działaniu hydroksychlorochiny, a wszystkie były usiane terroryzmem, który mógł wywołać panikę. Wszystkie te historie o niebezpieczeństwach iwermektyny okazały się fałszywe, a niektóre z nich były niewiarygodnie absurdalne.

Atak na iwermektynę był jeszcze bardziej zaciekły niż na hydroksychlorochinę. Wszystko to i wiele więcej zostało skrupulatnie opowiedziane w doskonałej nowej książce Roberta Kennedy’ego Jr: The Real Anthony Fauci. Bill Gates, Big Pharma i globalna wojna z demokracją i zdrowiem publicznym. Jeśli naprawdę interesuje cię prawda i wszystko, co wydarzyło się od początku tego okrucieństwa, musisz nie tylko przeczytać, ale dokładnie przestudiować tę książkę. Jest w pełni przywołany i szczegółowo omawia wszystkie tematy.

To ludzka tragedia skonstruowana na biblijne proporcje przez najbardziej nikczemnych, bezdusznych psychopatów w historii.

Miliony ludzi zostało celowo zabitych i sparaliżowanych, nie tylko przez ten zmodyfikowany wirus, ale przez samą szczepionkę i drakońskie środki stosowane przez te rządy w celu „kontroli rozprzestrzeniania się pandemii”. Nie wolno nam ignorować „śmierci z rozpaczy” spowodowanych tymi drakońskimi środkami, które mogą przekroczyć setki tysięcy. W rezultacie miliony ludzi zmarły z głodu w krajach trzeciego świata. W samych Stanach Zjednoczonych z 800 000 zgonów poniesionych przez biurokrację medyczną, ponad 600 000 z nich było wynikiem celowego zaniedbania wczesnego leczenia, blokującego stosowanie wysoce skutecznych i bezpiecznych leków o zmienionym przeznaczeniu, takich jak hydroksychlorochina i iwermektyna oraz przymusowe stosowanie śmiertelnych metod leczenia, takich jak remdesivir i stosowanie respiratorów.

Aby to wszystko skomplikować, z powodu obowiązku szczepień wśród wszystkich pracowników szpitala, tysiące pielęgniarek i innych pracowników szpitala zrezygnowało lub zostało zwolnionych. Doprowadziło to do krytycznych niedoborów tych kluczowych pracowników służby zdrowia i niebezpiecznej redukcji łóżek intensywnej opieki w wielu szpitalach. Poza tym historie takie jak Lewis County Healthcare System, specjalistyczny system szpitalny w Lowville w stanie Nowy Jork, który zamknął oddział położniczy po rezygnacji 30 pracowników szpitala z powodu fatalnych zobowiązań stanu do szczepień. Ironią wszystkich tych przypadków rezygnacji jest to, że administratorzy bez wahania zaakceptowali te masowe straty kadrowe, pomimo oskarżeń o cierpienie niedostatecznej kadry podczas „kryzysu”.

Nauka coraz częściej ujawnia zagrożenia związane ze szczepionkami
Podczas gdy większość badaczy, wirusologów, badaczy chorób zakaźnych i epidemiologów została zastraszona, by uciszyć, coraz większa liczba wysoce doświadczonych osób o wysokiej integralności ujawniła się, by powiedzieć prawdę, że te szczepionki są śmiertelne.

Większość nowych szczepionek musi przejść przez lata szeroko zakrojone testy bezpieczeństwa, zanim zostaną zatwierdzone. Nowe technologie, takie jak szczepionki mRNA i DNA, wymagają co najmniej 10 lat dokładnych testów i szeroko zakrojonych obserwacji. Te nowe tak zwane szczepionki były „testowane” tylko przez 2 miesiące, a następnie wyniki tych testów bezpieczeństwa były i nadal są utrzymywane w tajemnicy. Zeznania przed senatorem Ronem Johnsonem kilku osób, które brały udział w 2-miesięcznym badaniu, wskazują, że praktycznie nie przeprowadzono żadnej obserwacji uczestników badania przed wydaniem. Skargi na komplikacje zostały zignorowane i pomimo obietnic firmy Pfizer, że wszystkie rachunki za leczenie spowodowane „szczepionkami” zostaną pokryte przez firmę Pfizer, osoby te twierdziły, że nikt nie został zapłacony.

Przykładem oszustwa firmy Pfizer i innych producentów szczepionek mRNA jest przypadek 12-letniej Maddie de Garay, która uczestniczyła w badaniu bezpieczeństwa przed wydaniem szczepionki Pfizer. Podczas prezentacji senatora Johnsona z rodzinami poszkodowanymi w wyniku szczepień jej matka opowiedziała o nawracających napadach padaczkowych jej córki, która jest teraz przykuta do wózka inwalidzkiego, musi być karmiona przez sondę i doznała trwałego uszkodzenia mózgu. W ocenie bezpieczeństwa Maddie przeprowadzonej przez firmę Pfizer, przedłożonej FDA, jedynym wymienionym skutkiem ubocznym jest „ból żołądka”. Każda osoba przedstawiała podobne okropne historie.

Japończycy uciekli się do pozwu w sprawie Freedom of Information Act (FOIA), aby zmusić Pfizer do ujawnienia tajnego badania biodystrybucji. Powodem, dla którego firma Pfizer chciała zachować ją w tajemnicy, jest fakt, że udowodnił, iż firma Pfizer kłamała organom publicznym i agencjom regulacyjnym na temat losu zawartości wstrzykniętej szczepionki (wektora nanolipidowego zamkniętego w mRNA). Twierdzili, że pozostaje w miejscu wstrzyknięcia (ramię), podczas gdy w rzeczywistości ich badanie wykazało, że szybko rozprzestrzenia się po całym ciele z krwioobiegu w ciągu 48 godzin.

Badanie wykazało również, że te nanocząsteczki lipidowe zebrały się w bardzo wysokich stężeniach w kilku narządach, w tym w narządach rozrodczych samców i samic, sercu, wątrobie, szpiku kostnym i śledzionie (ważnym narządzie odpornościowym). Najwyższe stężenie było w jajnikach i szpiku kostnym. Te nanocząsteczki również osiadły w mózgu.

Dr Ryan Cole, patolog z Idaho, doniósł o dramatycznym wzroście liczby wysoce agresywnych nowotworów wśród zaszczepionych osób (nie ogłoszono tego w mediach). Odkrył przerażająco wysoką częstość występowania wysoce agresywnych nowotworów u osób zaszczepionych, szczególnie wysoce inwazyjnych czerniaków u młodych ludzi i raka macicy u kobiet. Inne doniesienia o wcześniej kontrolowanej aktywacji guza pojawiają się również wśród zaszczepionych pacjentów z rakiem. Jak dotąd nie przeprowadzono żadnych badań potwierdzających te doniesienia, ale jest mało prawdopodobne, że takie badania zostaną wykonane, przynajmniej badania finansowane z grantów NIH.

Wysokie stężenie białek kolczastych znalezione w jajnikach w badaniu biodystrybucji może bardzo zaburzać płodność u młodych kobiet, zakłócać miesiączkę i narażać je na zwiększone ryzyko raka jajnika. Wysokie stężenie w szpiku kostnym może również narazić zaszczepionych na wysokie ryzyko białaczki i chłoniaka. Obecnie, gdy 5-latki rozpoczęły szczepienie, ryzyko białaczki jest bardzo niepokojące. Żaden z tych producentów szczepionek Covid-19 nie przeprowadził długoterminowych badań, zwłaszcza dotyczących ryzyka wywołania raka. Przewlekły stan zapalny jest ściśle związany z indukcją, wzrostem i inwazją raka, a szczepionki stymulują stan zapalny.

Pacjentom z rakiem mówi się, że powinni zostać zaszczepieni tymi śmiertelnymi szczepionkami. Moim zdaniem to szaleństwo. Nowsze badania wykazały, że ten rodzaj szczepionki wstawia białko kolce do jądra komórek odpornościowych (i najprawdopodobniej wielu typów komórek), a gdy już się tam znajdzie, hamuje dwa bardzo ważne enzymy naprawcze DNA, BRCA1 i 53BP1, których zadaniem jest naprawa uszkodzenie DNA komórki. Nienaprawione uszkodzenie DNA odgrywa ważną rolę w raku.

Istnieje dziedziczna choroba zwana xeroderma pigmentosum, w której enzymy naprawcze DNA są uszkodzone. U tych nieszczęsnych osób rozwijają się liczne nowotwory skóry, a w konsekwencji bardzo wysoka zachorowalność na raka narządów. Tutaj mamy szczepionkę, która robi to samo, ale w mniejszym stopniu.

Jeden z wadliwych enzymów naprawczych powodowanych przez te szczepionki nazywa się BRCA1, co wiąże się ze znacznie większą częstością występowania raka piersi u kobiet i raka prostaty u mężczyzn.

Należy zauważyć, że nigdy nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących kilku krytycznych aspektów tego typu szczepionki.

Nigdy nie były testowane pod kątem długotrwałych efektów.

Nigdy nie były testowane pod kątem indukcji autoimmunizacji.

Nigdy nie zostały odpowiednio przetestowane pod kątem bezpieczeństwa na żadnym etapie ciąży.

Nie przeprowadzono badań kontrolnych u dzieci zaszczepionych kobiet.

Nie ma długoterminowych badań nad dziećmi ciężarnych zaszczepionych po urodzeniu (zwłaszcza w przypadku przełomu neurorozwojowego).

Nigdy nie był testowany pod kątem wpływu na długą listę schorzeń:
Cukrzyca
Choroba serca
Miażdżyca
Choroby neurodegeneracyjne
Efekty neuropsychiatryczne
Indukcja zaburzeń ze spektrum autyzmu i schizofrenii
Długotrwała funkcja odpornościowa
Pionowa transmisja defektów i zakłóceń
Rak
Zaburzenia autoimmunologiczne

Wcześniejsze doświadczenia ze szczepionkami przeciw grypie wyraźnie pokazują, że badania bezpieczeństwa przeprowadzone przez naukowców i lekarzy klinicznych powiązanych z firmami farmaceutycznymi były zasadniczo wszystkie źle wykonane lub celowo zaprojektowane, aby fałszywie wykazać bezpieczeństwo i ukryć skutki uboczne i powikłania. Zostało to radykalnie zademonstrowane we wcześniej wspomnianych fałszywych badaniach zaprojektowanych w celu wykazania, że ​​hydroksychlorochina i iwermektyna były nieskuteczne i zbyt niebezpieczne w użyciu. Te fałszywe badania spowodowały miliony zgonów i poważne katastrofy zdrowotne na całym świecie. Jak wspomniano,

To poza ironią, że ci, którzy twierdzą, że są odpowiedzialni za ochronę naszego zdrowia, zatwierdzili serię słabo przetestowanych szczepionek, które spowodowały więcej zgonów w czasie krótszym niż rok stosowania niż jakakolwiek inna szczepionka skojarzona podana w ciągu ostatnich 30 lat. Ich wymówką podczas konfrontacji było: „musieliśmy zaniedbać niektóre środki bezpieczeństwa, ponieważ była to śmiertelna pandemia”.

W 1986 roku prezydent Reagan podpisał Narodową Ustawę o Obrażeniach Szczepionek Dziecięcych, która zapewniała ogólną ochronę producentom farmaceutycznym szczepionek przed sporami o urazy w rodzinach osób, które zostały uszkodzone przez szczepionki. Sąd Najwyższy w 57-stronicowej opinii orzekł na korzyść firm produkujących szczepionki, skutecznie pozwalając producentom szczepionek na produkcję i dystrybucję niebezpiecznych, często nieskutecznych szczepionek wśród ludności bez obawy przed konsekwencjami prawnymi. Sąd nalegał na system odszkodowań za obrażenia poszczepienne, który wypłacił bardzo niewielką liczbę odszkodowań dużej liczbie ciężko rannych osób. Wiadomo, że uzyskanie takiego odszkodowania jest bardzo trudne. Według Administracji ds. Zasobów i Usług Opieki Zdrowotnej, od 1988 r. Program Odszkodowań za Uszkodzenia Poszczepienne (VICP) zgodził się wypłacić 3 597 odszkodowań spośród 19.098 osób poszczepiennych, które złożyły wniosek o łączną kwotę 3,8 miliarda dolarów. Było to przed wprowadzeniem szczepionek Covid-19, w których same zgony przeważają nad wszystkimi zgonami ze wszystkich szczepionek łącznie w okresie trzydziestu lat.

W 2018 roku prezydent Trump podpisał ustawę „prawo do wypróbowania” (która zezwalała na stosowanie eksperymentalnych leków i wszelkich niekonwencjonalnych metod leczenia w przypadkach ekstremalnych schorzeń). Jak widzieliśmy w przypadku odmowy wielu szpitali, a nawet ogólnej odmowy przez stany zezwolenia na iwermektynę, hydroksychlorochinę lub jakąkolwiek inną „oficjalną” metodę niezatwierdzoną do leczenia nawet nieuleczalnych przypadków Covid-19, przestępcy ci zignorowali to prawo.

Co dziwne, nie zastosowali tej samej logiki ani prawa, jeśli chodzi o iwermektynę i hydroksychlorochinę, które przeszły szeroko zakrojone testy bezpieczeństwa z ponad 30 wysokiej jakości badań klinicznych i dostarczyły wspaniałych raportów dotyczących zarówno skuteczności, jak i bezpieczeństwa w wiele państw. Ponadto mamy za sobą nawet 60-letnią historię używania tych leków przez miliony ludzi na całym świecie, z doskonałymi wynikami w zakresie bezpieczeństwa. Było oczywiste, że bardzo potężna grupa ludzi we współpracy z konglomeratami farmaceutycznymi nie chciała zakończenia pandemii i chciała szczepionek jako jedynej opcji leczenia. Książka Kennedy’ego dostarcza wielu dowodów i cytatów na ten temat.

Dr James Thorpe, ekspert w dziedzinie medycyny matczyno-płodowej, wykazuje, że te szczepionki przeciw Covid-19 podawane w czasie ciąży powodowały 50-krotnie większą częstość poronień niż w przypadku wszystkich innych szczepionek skojarzonych. Kiedy spojrzymy na jej tabelę wad rozwojowych płodu, zaobserwowano 144 razy większą częstość występowania wad rozwojowych płodu po podaniu szczepionek Covid-19 w czasie ciąży niż w przypadku wszystkich innych szczepionek skojarzonych. Jednak American Academy of Obstetrics and Gynecology oraz American College of Obstetrics and Gynecology zatwierdzają bezpieczeństwo tych szczepionek na wszystkich etapach ciąży i wśród kobiet karmiących piersią.

Co ciekawe, grupy te otrzymały znaczne środki finansowe od firmy farmaceutycznej Pfizer. American College of Obstetrics and Gynecology tylko w czwartym kwartale 2010 roku otrzymał łącznie 11 000 dolarów od samej firmy farmaceutycznej Pfizer. Finansowanie z dotacji NIH jest znacznie wyższe. Najlepszym sposobem na utratę tych dotacji jest krytykowanie źródła funduszy, produktów lub programów dla zwierząt domowych. Peter Duesberg, dzięki odwadze kwestionowania teorii Fauciego o AIDS wywołanej wirusem HIV, nie otrzymał już żadnych grantów. Przed tym epizodem, jako wiodący autorytet w dziedzinie retrowirusów na świecie, nigdy nie odmówiono mu grantu NIH. Tak działa „skorumpowany” system,

Gorące partie: zabójcze mnóstwo szczepionek
Pojawiło się nowe badanie, którego wyniki są przerażające. Badacz z Kingston University w Londynie zakończył obszerną analizę danych VAERS (poddział CDC, który zbiera dane o dobrowolnych powikłaniach poszczepiennych), w której pogrupował zgłoszone zgony w wyniku szczepień według numerów partii szczepionek producenta. Szczepionki produkowane są w dużych partiach, zwanych partiami. Odkrył, że szczepionki są podzielone na ponad 20 000 partii i że jedna na 200 z tych partii (partii) jest ewidentnie śmiertelna dla każdego, kto ją otrzyma, każda partia zawiera tysiące dawek szczepionki.

Przyjrzano się wszystkim wyprodukowanym szczepionkom: Pfizer, Moderna, Johnson and Johnson (Janssen) itp. Okazało się, że na każde 200 partii szczepionki od firmy Pfizer i innych producentów jedna z 200 partii okazała się ponad 50 razy bardziej zabójcza niż pozostałe. Inne partie szczepionek (partie) również spowodowały śmierć i niepełnosprawność, ale nie w takim stopniu. Te śmiercionośne partie powinny pojawić się losowo wśród wszystkich „szczepionek”, gdyby było to niezamierzone zdarzenie. Okazało się jednak, że 5% szczepionek odpowiadało za 90% poważnych zdarzeń niepożądanych, w tym zgonów. Częstość zgonów i poważnych powikłań wśród tych „gorących partii” wahała się od ponad 1000% do kilku tysięcy punktów procentowych wyższa niż w porównywalnych bezpieczniejszych partiach. Jeśli myślisz, że to przypadek, pomyśl jeszcze raz. To nie pierwszy raz, kiedy „gorące partie” zostały, moim zdaniem, specjalnie wyprodukowane i wysłane na cały kraj, zazwyczaj szczepionki przeznaczone dla dzieci. W jednym takim skandalu „gorące partie” szczepionki wszystkie przeszły w jeden stan, a szkody stały się natychmiast widoczne. Jaka była odpowiedź producenta? Nie chodziło o usunięcie śmiercionośnych partii szczepionki. Nakazał swojej firmie rozproszyć gorące parcele po całym kraju, aby władze nie widziały oczywistego, śmiertelnego efektu. Jaka była odpowiedź producenta? Nie chodziło o usunięcie śmiercionośnych partii szczepionki. Nakazał swojej firmie rozproszyć gorące parcele po całym kraju, aby władze nie widziały oczywistego, śmiertelnego efektu. Jaka była odpowiedź producenta? Nie chodziło o usunięcie śmiercionośnych partii szczepionki. Nakazał swojej firmie rozproszyć gorące parcele po całym kraju, aby władze nie widziały oczywistego, śmiertelnego efektu.

Wszystkie partie szczepionki są ponumerowane, np. Moderna oznacza je kodami takimi jak 013M20A. Zanotowano, że numery partii kończą się na 20A lub 21A. Partie kończące się na 20A były znacznie bardziej toksyczne niż te kończące się na 21A. Partie kończące się na 20A miały około 1700 zdarzeń niepożądanych, w porównaniu do kilkuset, dwudziestu lub trzydziestu zdarzeń dla partii 21A. Ten przykład wyjaśnia, dlaczego niektórzy ludzie doświadczyli niewielkich lub żadnych działań niepożądanych po przyjęciu szczepionki, podczas gdy inni zostali zabici lub poważnie i trwale zranieni. Aby zobaczyć wyjaśnienie badacza, przejdź tutaj: Zmienność toksyczności partii szczepionek przeciw Covid (bitchute.com)

Moim zdaniem przykłady te silnie sugerują celową zmianę produkcji „szczepionki” na śmiertelne partie.

Spotkałem i pracowałem z wieloma osobami zainteresowanymi bezpieczeństwem szczepionek i mogę ci powiedzieć, że nie są złem bez szczepienia, o którym ci mówiono. Są to wysoce pryncypialni, moralni i współczujący ludzie, z których wielu to najlepsi badacze i ludzie, którzy intensywnie badali tę sprawę. Robert Kennedy Jr, Barbara Lou Fisher, dr Meryl Nass, profesor Christopher Shaw, Megan Redshaw, dr Sherri Tenpenny, dr Joseph Mercola, Neil Z. Miller, dr Lucija Tomjinovic, dr Stephanie Seneff, dr Steve Kirsch i dr Peter McCullough, żeby wymienić tylko kilka.

Ci ludzie nie mają nic do zyskania, a wiele do stracenia. Są zaciekle atakowani przez media, agencje rządowe i elitarnych miliarderów, którzy myślą, że muszą kontrolować świat i wszystkich na nim.

Dlaczego Fauci nie chciał autopsji tych, którzy zmarli po szczepieniu?
W tej „pandemii” jest wiele rzeczy, które są bezprecedensowe w historii medycyny. Jednym z najbardziej zaskakujących jest to, że w szczytowym momencie pandemii przeprowadzono tak niewiele sekcji zwłok, zwłaszcza pełnych sekcji zwłok. Tajemniczy wirus szybko rozprzestrzenił się po świecie, wyselekcjonowana grupa ludzi z osłabionym układem odpornościowym poważnie chorowała i wielu umierało, a jedyny sposób, w jaki mogliśmy szybko zdobyć większość wiedzy o tym wirusie, czyli autopsja, był zniechęcony.

Do końca kwietnia 2020 r. zmarło około 150 000 osób, ale w literaturze medycznej przeprowadzono tylko 16 sekcji zwłok. Spośród nich tylko siedem było całkowitymi autopsjami, pozostałe 9 częściową lub biopsją igłową lub biopsją naciętą. Dopiero po 170 000 zgonów z powodu Covid-19 i czterech miesiącach pandemii faktycznie przeprowadzono pierwszą serię sekcji zwłok, czyli kilkanaście. Dopiero po 280 000 zgonów i kolejnym miesiącu przeprowadzono pierwszą dużą serię sekcji zwłok, w liczbie około 80. Pierwsza pełna sekcja zwłok opisana w piśmiennictwie wraz ze zdjęciami z mikrofotografii pojawiła się w chińskim czasopiśmie sądowym w lutym 2020 r. Wiadomo, że przyczyną niechęci do przeprowadzania sekcji zwłok w czasie kryzysu nie byli patolodzy. Literatura medyczna była zaśmiecona apelami patologów o przeprowadzenie większej liczby sekcji zwłok. Instytut Roberta Kocha (niemiecki system monitorowania zdrowia) przynajmniej początkowo odradzał przeprowadzanie sekcji zwłok. Wiedział również, że w tym czasie 200 uczestniczących instytucji autopsyjnych w Stanach Zjednoczonych przeprowadziło co najmniej 225 sekcji zwłok w 14 stanach.

Niektórzy twierdzili, że ten niedobór sekcji zwłok wynikał z obawy rządu przed infekcją wśród patologów, ale badanie 225 sekcji zwłok dotyczących przypadków Covid-19 wykazało tylko jeden przypadek infekcji wśród patologa i stwierdzono, że była to infekcja zakontraktowana gdzie indziej. .

Podejrzenie o niechęć narodów na całym świecie do umożliwienia kompleksowych badań pośmiertnych ofiar Covid-19 może opierać się na przekonaniu, że było to więcej niż przypadek. Wyróżniają się co najmniej dwie możliwości. Po pierwsze, osoby prowadzące postęp tego „niepandemicznego” zdarzenia w postrzeganą na całym świecie „śmiertelną pandemię” ukrywały ważną tajemnicę, którą można udokumentować podczas autopsji. Mianowicie, ile zgonów zostało faktycznie spowodowanych przez wirusa? Aby wdrożyć drakońskie środki, takie jak obowiązek noszenia masek, zamknięcia, niszczenie firm i wreszcie przymusowe szczepienia, potrzebowali bardzo dużej liczby zgonów zarażonych Covid-19. Strach byłby siłą napędową wszystkich tych destrukcyjnych programów kontroli pandemii.

Elder i wsp. w swoim badaniu podzielili wyniki autopsji na cztery grupy.

Pewna śmierć dla Covid-19

Prawdopodobnie śmierć Covid-19

Możliwa śmierć z Covid-19

Nie związany z Covid-19, pomimo pozytywnego testu.

To, co być może niepokoiło, a nawet przerażało inżynierów tej pandemii, to fakt, że sekcje zwłok mogły i wykazały, że wiele z tych tak zwanych zgonów Covid-19 w rzeczywistości zmarło z powodu chorób współistniejących. W ogromnej większości zgłoszonych badań autopsyjnych patolodzy zauważyli wiele chorób współistniejących, z których większość w skrajnych sytuacjach życia sama w sobie może być śmiertelna. Wcześniej wiedziano, że wirusy przeziębienia mają 8% śmiertelność w domach opieki.

Ponadto sekcje zwłok mogą dostarczyć cennych dowodów, które poprawiłyby leczenie kliniczne i mogłyby potencjalnie wykazać śmiertelny skutek obowiązkowych protokołów CDC, których musiały przestrzegać wszystkie szpitale, takich jak stosowanie respiratorów i śmiertelnego leku remdesivir, który niszczy zdrowie. Autopsje wykazały również nagromadzenie błędów medycznych i niską jakość opieki, ponieważ ochrona lekarzy na OIT przed oczami członków rodziny nieuchronnie prowadzi do niższej jakości opieki, jak donosi kilka pielęgniarek pracujących w tych obszarach.

Choć wszystko to było złe, to samo dzieje się w przypadku zgonów spowodowanych szczepionką Covid: wykonano bardzo niewiele pełnych sekcji zwłok, aby zrozumieć, dlaczego ci ludzie zmarli, to znaczy do niedawna. Dwóch wysoko wykwalifikowanych badaczy, dr Sucharit Bhakdi, wysoko wykwalifikowany mikrobiolog i ekspert w zakresie chorób zakaźnych oraz dr Arne Burkhardt, patolog, który jest szeroko publikowanym autorytetem, który był profesorem patologii w kilku prestiżowych instytucjach, niedawno przeprowadziło sekcję zwłok 15 osób zmarło po szczepieniu. To, co odkryli, wyjaśnia, dlaczego tak wielu umiera i cierpi na śmiertelne uszkodzenie narządów i zakrzepy krwi.

Ustalili, że 14 z piętnastu osób zmarło z powodu szczepionek, a nie z innych przyczyn. Dr Burkhardt, patolog, zaobserwował liczne dowody ataku immunologicznego na narządy i tkanki osób poddawanych autopsji, zwłaszcza na serce. Dowody te obejmowały rozległą inwazję małych naczyń krwionośnych z ogromną liczbą limfocytów, które po uwolnieniu powodują rozległe zniszczenie komórek. Zaobserwowano rozległe uszkodzenia innych narządów, takich jak płuca i wątroba. Te odkrycia wskazują, że szczepionki powodują ataki organizmu ze śmiertelnymi konsekwencjami. Łatwo zrozumieć, dlaczego Anthony Fauci, a także urzędnicy zdrowia publicznego i wszyscy, którzy mocno promują te szczepionki, publicznie odradzali autopsje na zaszczepionych, którzy później zmarli. Można również zauważyć, że w przypadku szczepionek, które zasadniczo nie były testowane, zanim zostały dopuszczone do powszechnego użytku, przynajmniej agencje regulacyjne powinny były być zobowiązane do dokładnego monitorowania i analizowania wszystkich poważnych powikłań, a na pewno zgonów, związanych z tymi szczepionkami. . Najlepszym sposobem na to jest wykonanie pełnej autopsji.

Chociaż z tych autopsji dowiedzieliśmy się ważnych informacji, naprawdę potrzebne są specjalne badania tkanek osób zmarłych po szczepieniu na obecność nacieków białkowych kolców we wszystkich narządach i tkankach. Byłaby to informacja krytyczna, ponieważ taka infiltracja spowodowałaby poważne uszkodzenie wszystkich zaangażowanych tkanek i narządów, w szczególności serca, mózgu i układu odpornościowego. Wykazały to badania na zwierzętach. U tych zaszczepionych osób źródłem tych białek wypustek byłyby wstrzyknięte nanolipidowe nośniki białka wypustek, które wytwarza mRNA.

Wnioski
Wszyscy doświadczamy jednej z najbardziej drastycznych zmian w naszej kulturze, systemie gospodarczym i systemie politycznym w historii naszego narodu i reszty świata. Powiedziano nam, że nigdy nie wrócimy do „normalności” i że główny reset został zaprojektowany w celu stworzenia „nowego porządku świata”. Wszystko to podkreślił Klaus Schwab, przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego, w swojej książce „Wielki reset”. Ta książka daje wiele wglądu w sposób myślenia utopistów, którzy z dumą twierdzą, że ten pandemiczny „kryzys” jest ich sposobem na zapoczątkowanie nowego świata. Ten nowy porządek świata jest na stołach elitarnych manipulatorów od ponad wieku. W tym artykule skupiłem się na niszczycielskich skutkach, jakie wywarło to na system opieki medycznej w Stanach Zjednoczonych, ale obejmuje również znaczną część świata zachodniego. W poprzednich artykułach omawiałem powolną erozję tradycyjnej opieki medycznej w Stanach Zjednoczonych oraz sposób, w jaki system ten stał się coraz bardziej zbiurokratyzowany i uporządkowany. Proces ten gwałtownie przyspieszał, ale moim zdaniem ta sfabrykowana „pandemia” gwałtownie zaburzyła nasz system opieki zdrowotnej.

Jak widzieliście, w tym systemie miała miejsce bezprecedensowa seria wydarzeń. Na przykład administratorzy szpitali przyjęli pozycję dyktatorów medycznych, nakazując lekarzom przestrzeganie protokołów pochodzących nie od tych, którzy mają duże doświadczenie w leczeniu tego wirusa, ale raczej od biurokracji medycznej, która nigdy nie leczyła ani jednego pacjenta. Obowiązkowe stosowanie respiratorów na pacjentach oddziału intensywnej terapii Covid-19 było na przykład egzekwowane we wszystkich systemach medycznych, a odstępujący lekarze zostali szybko usunięci ze swoich stanowisk opiekunów, pomimo ich niekwestionowanego profesjonalizmu. Dodatkowo lekarze zostali zobowiązani do stosowania leku remdesivir pomimo jego udowodnionej toksyczności, braku skuteczności i wysokiego wskaźnika powikłań. Musieli stosować leki, które utrudniają oddychanie i maskują każdego pacjenta, pomimo już upośledzonego oddychania. Tak czy inaczej, ci, którzy odmówili wykorzystywania swoich pacjentów, byli usuwani ze szpitala, a nawet tracili licencję lub gorzej.

Po raz pierwszy we współczesnej historii medycznej wczesne leczenie tych zakażonych pacjentów zostało zignorowane w całym kraju. Badania wykazały, że wczesna terapia medyczna uratowała 80% więcej tych zarażonych osób, gdy została rozpoczęta przez niezależnych lekarzy. Wczesne leczenie mogło uratować ponad 640 000 istnień ludzkich podczas tej „pandemii”. Pomimo demonstracji skuteczności tych wczesnych terapii, siły kontrolujące opiekę medyczną kontynuowały tę niszczycielską politykę.

Rodzinom nie wolno było widywać się z bliskimi, co zmuszało tych bardzo chorych w szpitalach do samotnego zmierzenia się ze śmiercią. Aby dodać obrazę do obrażeń, pogrzeby były ograniczone do kilku pogrążonych w żałobie członków rodziny, którym nie pozwolono nawet siedzieć razem. Pacjentom domów opieki nie zezwalano również na wizyty rodzinne, ponownie zmuszając ich do samotnej śmierci. Tymczasem w wielu stanach, najbardziej przejrzystych w północnej części stanu Nowy Jork, zarażonych seniorów celowo przenosi się ze szpitali do domów opieki, co skutkuje bardzo wysoką śmiertelnością wśród tych mieszkańców domów opieki. Na początku tej „pandemii” ponad 50% wszystkich zgonów miało miejsce w domach opieki.

Podczas tej „pandemii” karmiono nas niekończącym się strumieniem kłamstw, wypaczeń i dezinformacji ze strony mediów, urzędników zdrowia publicznego, biurokracji medycznych (CDC, FDA i WHO) oraz stowarzyszeń medycznych. Lekarze, naukowcy i eksperci w dziedzinie leczenia zakaźnego, którzy utworzyli stowarzyszenia mające na celu opracowanie skuteczniejszych i bezpieczniejszych terapii, byli demonizowani, nękani, zawstydzani, poniżani i doświadczyli utraty licencji, utraty przywilejów szpitalnych, a przynajmniej w jednym przypadku, nakaz poddania się badaniu psychiatrycznemu.

Podczas tego wydarzenia Anthony Fauci otrzymał całkowitą kontrolę nad wszelkimi formami opieki medycznej, w tym nalegał, aby leki, z których korzystał, były używane przez wszystkich lekarzy. Nakazał użycie masek, chociaż początkowo śmiał się z używania masek do odfiltrowania wirusa. Gubernatorzy, burmistrzowie i wiele korporacji bez wątpienia wykonywało jego rozkazy.

Zastosowane drakońskie środki, maskowanie, blokady, testy niezainfekowane, stosowanie niedokładnych testów PCR, dystans społeczny i śledzenie kontaktów okazały się wcześniej mało przydatne lub nie miały żadnego zastosowania podczas poprzednich pandemii, ale wszystkie próby odrzucenia tych metod nie były pomocne. Niektóre stany zignorowały te drakońskie nakazy i miały takie same lub mniej przypadków, a także zgonów, jak stany z bardziej rygorystycznie egzekwowanymi środkami. Ponownie, żadna ilość jawnych dowodów ani dowodów na ten temat nie miała żadnego wpływu na upadek tych społecznie destrukcyjnych środków. Nawet wtedy, gdy całe kraje, takie jak Szwecja, które unikały wszystkich tych środków, wykazały równe wskaźniki zakażeń i hospitalizacji, jak kraje z najcięższymi i bardzo drakońskimi środkami, nie nastąpiła żadna zmiana polityki ze strony instytucji regulacyjnych. Żadna ilość dowodów niczego nie zmieniła.

Eksperci w dziedzinie psychologii destrukcyjnych wydarzeń, takich jak załamania gospodarcze, wielkie katastrofy i wcześniejsze pandemie, wykazali, że drakońskie środki wiążą się z ogromnymi kosztami w postaci „śmierci z rozpaczy” i dramatycznego wzrostu poważnych zaburzeń psychicznych. Skutki tych środków pandemicznych na rozwój układu nerwowego dzieci są katastrofalne iw dużej mierze nieodwracalne.

Z biegiem czasu dziesiątki tysięcy ludzi może umrzeć z powodu tego uszkodzenia. Nawet gdy te przepowiednie zaczęły się pojawiać, kontrolerzy tej „pandemii” pracowali na pełnych obrotach. Drastyczny wzrost liczby samobójstw, wzrost otyłości, wzrost używania narkotyków i alkoholu, pogorszenie wielu środków zdrowotnych oraz przerażający wzrost zaburzeń psychicznych, zwłaszcza depresji i lęków, zostały zignorowane przez urzędników monitorujących to wydarzenie.

W końcu dowiedzieliśmy się, że wiele zgonów było wynikiem zaniedbań medycznych. Osoby z przewlekłymi schorzeniami, cukrzycą, rakiem, chorobami sercowo-naczyniowymi i chorobami neurologicznymi nie były już właściwie monitorowane w swoich klinikach i gabinetach lekarskich. Operacje inne niż nagłe zostały zawieszone. Wielu z tych pacjentów wolało umrzeć w domu, zamiast ryzykować pójście do szpitala, a wielu uważało szpitale za „domy śmierci”.

Dzienniki zgonów wykazały, że nastąpił wzrost zgonów wśród osób w wieku 75 lat i starszych, co można wyjaśnić głównie infekcjami Covid-19, ale w przypadku osób w wieku od 65 do 74 lat liczba zgonów wzrosła na długo przed wybuchem pandemii. W wieku od 18 do 65 lat dane pokazują szokujący wzrost liczby zgonów innych niż Covid-19. Niektóre z tych zgonów zostały wyjaśnione dramatycznym wzrostem liczby zgonów związanych z narkotykami, o około 20 000 więcej niż w 2019 r. Zgony związane z alkoholem również znacznie wzrosły, a zabójstwa wzrosły o prawie 30% w grupie 18-65 lat.

Szef firmy ubezpieczeniowej OneAmerica powiedział, że ich dane wskazują, że śmiertelność osób w wieku od 18 do 64 lat wzrosła o 40% w okresie przed pandemią. Scott Davidson, dyrektor generalny firmy, powiedział, że jest to najwyższy wskaźnik zgonów w historii rejestrów ubezpieczeniowych, które co roku zbierają obszerne dane na temat zgonów. Davidson zauważył również, że ten wzrost śmiertelności nigdy nie był odnotowany w historii gromadzenia danych dotyczących zgonów. Poprzednie katastrofy o ogromnej skali zwiększyły śmiertelność o nie więcej niż 10%, 40% jest bezprecedensowe.

Dyrektor medyczny Indiany, dr Lindsay Weaver, powiedział, że liczba hospitalizacji w Indianie jest wyższa niż kiedykolwiek w ciągu ostatnich pięciu lat. Jest to niezwykle ważne, ponieważ szczepionki miały znacznie zmniejszyć liczbę zgonów, ale stało się odwrotnie. Szpitale są zalewane powikłaniami poszczepiennymi i osobami w stanie krytycznym z powodu zaniedbań medycznych spowodowanych blokadami i innymi środkami pandemii.

Ogromna liczba tych osób umiera, a szczyt nastąpił po wprowadzeniu szczepionek. Kłamstwa, które emanują z tych, którzy mianowali się dyktatorami medycznymi, są nieskończone. Po pierwsze, powiedziano nam, że blokada potrwa tylko dwa tygodnie, trwała ponad rok. Wtedy powiedziano nam, że maski są nieskuteczne i nie ma potrzeby ich nosić. Zostało to szybko odwrócone. Wtedy powiedziano nam, że maska ​​z tkaniny była bardzo skuteczna, teraz tak nie jest i każdy powinien nosić maskę Ffp2 i najpierw podwójną maskę. Powiedziano nam, że jest poważny niedobór respiratorów, a potem odkrywamy, że są one gromadzone nieużywane w miejskich magazynach i na wysypiskach, wciąż w skrzyniach do pakowania. Zostaliśmy poinformowani, że szpitale są w większości pełne nieszczepionych, a później odkryliśmy, że na całym świecie jest dokładnie odwrotnie. Powiedziano nam, że szczepionka jest skuteczna w 95%, tylko po to, by dowiedzieć się, że szczepionki faktycznie powodują postępującą erozję wrodzonej odporności.

Kiedy szczepionki zostały wydane, kobietom powiedziano, że są one bezpieczne na wszystkich etapach ciąży, tylko po to, by stwierdzić, że podczas „testów bezpieczeństwa” przed wydaniem szczepionki nie przeprowadzono żadnych badań dotyczących bezpieczeństwa ciąży. Powiedziano nam, że dokładne testy na ochotnikach przed zatwierdzeniem EUA do użytku publicznego wykazały ekstremalne bezpieczeństwo szczepionek, tylko po to, by dowiedzieć się, że te nieszczęsne osoby nie były obserwowane, komplikacje medyczne spowodowane przez szczepionki nie zostały opłacone. obejmowało to wszystko.] Dowiedzieliśmy się również, że FDA poinformowała producentów szczepionek farmaceutycznych, że dalsze testy na zwierzętach nie są potrzebne (ogólnie publiczne to LA CAVIA). Niewiarygodnie, powiedziano nam, że nowe szczepionki mRNA firmy Pfizer zostały zatwierdzone przez FDA, co było mistyfikacją, ponieważ została zatwierdzona inna szczepionka (wspólna), a nie ta będąca w użyciu, szczepionka BioNTech. Zatwierdzona szczepionka komirnaty nie była dostępna w Stanach Zjednoczonych. Krajowe media poinformowały opinię publiczną, że szczepionka Pfizera została zatwierdzona i nie jest już klasyfikowana jako eksperymentalna, rażące kłamstwo. Te śmiercionośne kłamstwa trwają nadal. Nadszedł czas, aby powstrzymać to szaleństwo i postawić tych ludzi przed wymiarem sprawiedliwości. Krajowe media poinformowały opinię publiczną, że szczepionka Pfizera została zatwierdzona i nie jest już klasyfikowana jako eksperymentalna, rażące kłamstwo. Te śmiercionośne kłamstwa trwają nadal. Nadszedł czas, aby powstrzymać to szaleństwo i postawić tych ludzi przed wymiarem sprawiedliwości. Krajowe media poinformowały opinię publiczną, że szczepionka Pfizera została zatwierdzona i nie jest już klasyfikowana jako eksperymentalna, rażące kłamstwo. Te śmiercionośne kłamstwa trwają nadal. Nadszedł czas, aby powstrzymać to szaleństwo i postawić tych ludzi przed wymiarem sprawiedliwości.

Russell L. Blaylock

5/5 - (12 votes)
CLOSE
CLOSE
%d bloggers like this: